در این مقاله از بازیاتو قصد داریم 5 تا از برترین بازی‌های موبایلی ایرانی سال 98 را به انتخاب کاربران بازیاتو را به شما معرفی کنیم.

در این لیست، برخی از بازی‌ها در نیمه دوم سال 97 منتشر شده اند ولی در سال 98 بیشتر مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفتند و برخی دیگر نیز پیش از این در بین بهترین بازی‌های موبایلی ایرانی سال ۹۸ به انتخاب بازیاتو قرار گرفته بودند و بعد از شروع اسفند 1397 در مارکت‌ها منتشر شده بودند.

قسمت دوم، عامل محبوبیت بیشتر در بین بازیکنان موبایلی؟

در بین این 5 بازی، نام بازی هادس 2 و گشت پلیس 2 به چشم خواهد خورد و در حالی که در نیمه دوم سال 97 منتشر شده بودند توانستند با جلب توجه بازیکنان موبایلی به عنوان بهترین بازی موبایلی ایرانی سال 98 از نگاه کاربران در مایکت و کافه‌بازار شناخته شوند؛ انتخابی که برای هر بازی و بازیسازی نشانه موفقیت به حساب می‌آید.


بازی هادس 2

بازی هادس 2

هادس 2 ساخته استودیو مش گیمز، با گرافیکی خیره‌کننده یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن و ماجرایی محسوب می‌شود و توانسته برخلاف حجم بالایی که دارد کاربران بسیار زیادی را جذب خود کند.
ساخت این بازی با تلاش‌های مهدی پیغامی نسب چیزی در حدود 4 سال به طول انجامیده اما گرافیک بازی و توجه به جزئیات تا حدی این زمان طولانی را قابل قبول کرده‌است.

لینک دانلود برای اندروید | مشاهده نقد و بررسی بازی | سازنده بازی


بازی تخته نرد

بازی تخته باز

گیم پلی بازی تخته باز بسیار ساده و روان و در عین حال جذاب است. شما تاس میریزید و سپس باید مهره‌های خود را حرکت دهید. تمام بازی مانند بازی تخته نرد طراحی شده و الحق تیم توسعه دهنده در اجرای این بازی موفق عملکرده است.
گرافیک و صداگذاری تخته باز الحق خوب کار شده اند و از نقاط قوت بازی هستند. گرافیک و صداگذاری هر دو از تم ایرانی استفاده میکنند و کاملا بومی سازی شده اند.

لینک دانلود برای اندروید | مشاهده نقد و بررسی بازی | سازنده بازی


بازی گشت پلیس 2

بازی گشت پلیس 2

بازی در نقش پلیس یکی از خصوصیات بارز و کمتر دیده شده بازی‎هایی از این دست است که تاثیر آموزشی زیادی روی کاربران می‎گذارد. بازیکنان در تعداد زیادی از مراحل به موقعیت‎های مختلفی اعزام می‎شوند که از داخل خودرو نمی‎توان به آن‎ها دسترسی داشت، بنابراین آرش از خودروی گشت بیرون می‎آید و به محل‎های مختلفی مانند کلانتری می‎رود.

لینک دانلود برای اندروید | مشاهده نقد و بررسی بازی | سازنده بازی


بازی گلمراد

بازی گلمراد

گل مراد ساخته موفق استودیو مدریک، با سبک خاص خود و ساخت خوبی که دارد می‌تواند برای هر سلیقه ای جذابیت‌ داشته باشد.
با اینکه شاید گیم پلی بازی ساده و چیزی شبیه Candy Crush باشد اما با اضافه شدن المان‌های جدید و متنوعی بازی تبدیل به یک اثر سبک جدید شده است.
در بازی شما باید خانه پدری برگردید و آن را با حل پازل‌های متعدد بازسازی کنید.

لینک دانلود برای اندروید | مشاهده نقد و بررسی بازی | سازنده بازی


بازی تور کلمات

بازی تور کلمات

بازی تور کلمات با ایجاد تغییراتی در گیم پلی، توانسته سرگرمی چند زبانه جالبی را به بازار عرضه کند.
گیم پلی تور کلمات جدیدتر از رقبایش در بازار است و توانسته با سبکی جدید پا به رقابت با ده ها عنوان این سبک بازی بگذارد. شما در تور کلمات باید از بین حروفی که در اختیار دارید کلماتی با معنی و مرتبط با عنوان هر مرحله بسازید.

لینک دانلود برای اندروید | مشاهده نقد و بررسی بازی | سازنده بازی


این بازی‌ها طی نظرسنجی‌هایی که به صورت دوره‌ای و از طریق اینستاگرام بازیاتو و پرسشنامه آنلاین انتخاب شدند، پس اگر دوست دارید در انتخاب بهترین بازی ایرانی سال 1399 شریک باشید همین امروز اینستاگرام ما را دنبال کنید.

https://www.instagram.com/baziatocom


راستی، کدام یک از این بازی‌ها را تاکنون تجربه کرده اید؟ چه نظری در مورد این بازی‌ها دارید؟

به نظر شما جای چه بازی دیگری در این لیست خالی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.