مدت زیادی است که بازی‌های ماجراجویی در بین کاربران ایرانی طرفداران خاص خود را پیدا کردند و آثار زیاد و متنوعی در این سبک منتشر شده است، از نسخه‌های دو بعدی مثل آناهیتا دختر خوب تا بازی‌های بزرگتری مانند آخرین راه و بازی‌های دیگری که توانسته اند به موفقیت قابل توجهی برسند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی از جدیدترین بازی‌های سبک ماجراجویی به نام هادس 2 را داریم، اغراق نیست اگر بگوییم این بازی جزو بهترین آثار در بین بازی‌های ماجراجویی داخلی است.

پس اگر علاقه‌مند به سبک ماجراجویی هستید و دنبال یک بازی متفاوت و جذاب در این سبک می‌گردید تا انتها همراه ما باشید.

هادس

مستقل قدرتمند

هادس 2 نام بازی مستقلی است که پس از 4 سال زحمت و تلاش مهدی پیغامی نسب منتشر شده و این بازی ادامه‌ای بر نسخه قبلی بازی یعنی هادس است که البته پیشرفت قابل توجهی نسبت به قسمت پیشین خود داشته است.

هادس 2 داستان جالب و هیجان انگیزی دارد. شما در نقش شخصیت اصلی بازی یعنی هادس قرار دارید. در ابتدا بازی با صحنه‌ی سینمایی زیبایی شروع می‌شود که به شدت جذاب و قوی است و شما را برای ادامه دادن بازی تشویق می‌کند.

گیم پلی بازی از جایی آغاز می‌شود که شما در زندان هستید و باید راهی برای فرار از زندان پیدا کنید. پس از فرار از زندان و پیدا کردن اسلحه با شخصی به نام “هیرا” برخورد می‌کنید که خود را نجات دهنده شما معرفی می‌کند و از شما میخواهد تعدادی لوح برای او پیدا کنید.

داستان بازی جذابیت کافی را دارد و به اندازه کافی خلاقانه است. کات سین‌های سینماتیک که بیشتر وظیفه روایت داستان را دارند نیز به جذاب تر شدن داستان برای کاربر کمک می‌کنند.

هادس 2

گرافیک بازی شما را سورپرایز خواهد کرد. از ابتدا که وارد بازی می‌شوید با منویی گرافیکی که شبیه آن را کمتر دیده‌اید مواجه خواهید شد. تمام المان‌ها و جزئیات بازی نیز مثل منوی بازی خیره کننده و چشم نواز هستند.

در گرافیک فوق العاده زیبا و طراحی‌های مناسب انیمیشن‌ها و کاراکترهای بازی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد، بی شک هادس از قویترین بازی‌های داخلی از نظر گرافیکی است.

در کنار گرافیک فوق العاده و بی نقص، صداگذاری خوبی هم در بازی وجود دارد که هیجان این بازی را دوچندان می‌کند.

هادس 3

گنگ اما جذاب

گیم پلی بازی اما بسیار گنگ است. به خصوص در ابتدای بازی کاری که باید انجام دهید چندان مشخص نیست و نبود راهنمای مناسب در بازی میتواند باعث گیج شدن کاربر شود.

البته طبق اعلام سازنده در نسخه‌های بعدی قرار است به بازی راهنما اضافه شود و این مشکل مرتفع گردد. با این‌حال و حتی با وجود نداشتن راهنمای مناسب بازی هنوز جذابیت خود را دارد.

برای کاربران هادس فقط دو حالت وجود دارد یا از آن متنفر خواهید شد یا با علاقه و اشتیاق زیادی به بازی ادامه خواهید داد.هادس 4

در گیم پلی معماهای زیادی وجود دارد. محیط‌های جدید و تنوع در انجام هر مرحله و متفاوت بودن گیم پلی می‌تواند هر کاربری را راضی کند. شاید بیشترین ضعف در گیم پلی همان گنگ بودن بیش از حد باشد که می‌تواند گاهی خسته کننده شود.

مبارزات نیز می‌توانستند بهتر و پر هیجان‌تر باشند.

هادس 2 با ارائه امکانات متنوع، جدید و خلاقانه، بازی قدرتمندی ارائه کرده  است. این بازی با در اختیار داشتن گرافیک و انیمیشن‌های عالی و داستانی نو، معماهای زیاد و درگیر کننده توانسته هر نوع کاربری را مجذوب خود کند.

هادس 5

اگر از آن دسته هستید که به بازی‌های گرافیکی علاقه‌مندید یا علاقه مند به بازی‌هایی با داستان‌های طولانی و جدید هستید هادس 2 می‌تواند کامل ترین انتخاب برای شما باشد.

تجربه این بازی جدید و متفاوت را به همه بازیکنان توصیه می‌کنیم.

در کنار نکاتی که ذکر شد گیم پلی طولانی نیز جزو نکات مثبت بازی است و شما می‌توانید ساعت‌ها با هادس 2، سرگرم شوید. همین حالا از همین صفحه بازی را دانلود کرده و به استقبال یک بازی جذاب بروید.