بازیاتو چگونه به شما کمک می‌کند؟

معرفی بازی‌های شما به علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های موبایلی

بالا بردن اعتماد و وفاداری کاربران اولیه با بررسی بی‌طرف و عادلانه

ایجاد ارتباط مستقیم بین بازیکنان موبایلی با سازندگان

آموزش‌های تخصصی و کارآمد به زبان ساده

انتقال شفاف مشکلات بازی و نظرات مختلف به سازندگان

کمک به بهبود نرخ تبدیل کاربران به بازیکنان وفادار

نقد و بررسی بازی

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک بازی، معرفی آن توسط رسانه‌ای هدفمند و مورد اطمینان است. شما با استفاده از سرویس نقد و بررسی بازیاتو علاوه‌بر اینکه بازی خود را به کاربران علاقه‌مند معرفی می‌کنید، فرصت بررسی تخصصی آن را نیز به دست خواهید آورد.

اتاق تست بازیاتو

حذف یک بازی موبایلی برای بازیکنان به مراتب آسان تر از نصب آن است و شما به عنوان یک توسعه دهنده بازی باید قبل از انتشار، خطاها و مشکلات احتمالی محصولتان را شناسایی و رفع کنید تا با هدیه کردن یک حس خوب آن‌ها را به بازیکنانی وفادارتر تبدیل کنید.

تبلیغات هدفمند

زمانی که می‌خواهید از طریق تبلیغات کاربر (مشتری) جذب کنید خیلی مهم است که کجا تبلیغ می‌کنید؛ بازیاتو با داشتن کاربرانی که علاقه‌مند به دنیای بازی‌های موبایلی هستند می‌تواند یک انتخاب خوب با قیمت مناسب و نرخ تبدیل بالا برای شما باشد.

هک مارکت

تعداد قابل توجه‌ای از کاربران اندرویدی با استفاده از بخش جستجوی مارکت‌ها اقدام به یافتن بازی جدید و دانلود آن می‌کنند؛ شما با بهینه سازی اختصاصی می‌توانید در نتایج جستجو‌ها بالا بیایید و با بیشتر دیده شدن، تعداد نصب و مشتریان خود را افزایش دهید.

دیگران درباره‌ی بازیاتو چه نظری دارند؟

استودیو بازی‌سازی mesh در زمینه نقد و بررسی بازی اندروید « هادس2 » با تیم محترم بازیاتو همکاری داشته. بازیاتو اولین رسانه ای بود که بازی « هادس 2 » رو بطور کاملا دقیق و موشکافانه بررسی کرد و نقدی ارزشمند و درخور توجه ارائه داد. نقدی که تا حدی راهنمای ما جهت بهبود و ارتقا بازی بود.

مهدی پیغامی‌نسب

Mesh Games Studio

خیلی خوشحالم که با سایت بازیاتو همکاری داشتم و چند نکته که میتونم بیان کنم در مورد بازیاتو این هست که بازیاتو کاملا حرفه‌ای عمل میکنه و با قیمت کاملا منصفانه، نقد عالی و کاملا حرفه‌ای و پایدار با امکاناتی مثل اتاق تست بازیاتو اینها همه عالی هستن که بازیاتو برای همکارانش فراهم می‌کند.

احمد تقوایی

A3 Developer

بازیاتو یک رسانه عالی با تیم جوون و پر تلاش که تو جذب کاربر و هدایت کاربرها از جستجو گوگل به صفحه برنامه ما کمک خیلی زیاد کرده و آینده خیلی روشنی به عنوان رسانه تخصصی بازی موبایل رو براشون میبینم.

محمدرضا حسن‌زاده

اردیبهشت استودیو

ما همکاری لذت بخشی با نشریه بازیاتو داشتیم و بیشترین چیزی که نظر منو جلب کرد، میزان دلسوزی این نشریه در مورد نحوه نوشتن نقد و ارائه اون بود که با وسواس تلاش می شد حق مطلب در مورد بازی ادا بشه و اجحافی در رابطه با بازی صورت نگیره و با توجه به صحبتی که باهم داشتیم مشخص بود بازی را کامل انجام دادن تا نقد بدون پیش داوری نوشته بشه و عمق بازی در مطلب نوشته شده نمایش داده بشه

سعید حسنی

پیله گیمز

ازیاتو یک سایت بسیار خوبیست که با دقت بالا به نقد و بررسی بازی ها میپردازد و به رفع مشکلات درون اپ ها کمک شایانی میکند. من خوشحالم که با بازیاتو همکاری میکنم.

امید صادقوند

پلاس ناین گیمز

بازیاتو با تیم حرفه ای که داره کمکتون میکنه نقد صحیحی از بازی رو شاهد باشیم و با گرفتن اطلاعات کامل و بررسی های دقیق چند باره، کامل ترین مطلب ممکن رو به اشتراک بذاره.

حمزه آزاد

استدیو بازیسازان جوان

بازی‌سازی به زبان ساده
اگر به بازی‌سازی علاقه‌مندید، همین الان رایگان یاد بگیرید