بازی‌های کلماتی طرفداران زیادی دارند. مردم به خاطر ساده بودن و در عین حال جذابیت این سبک، بازی از این نوع بازی‌ها استقبال میکنند. همین مورد باعث ایجاد بازار مناسب و دست به کار شدن توسعه‌ دهندگان زیادی برای ساخت بازی در این سبک شده است.

امروز در بازیاتو قصد بررسی بازی تور کلمات که با نوآوری‌های خود توانسته بازی جذابی را ارائه کند داریم. این بازی ساخته‌ی جدید استودیو‌ی کاسپین است و در مدت کوتاهی توانسته به بیش از 10 هزار دانلود در کافه بازار برسد.

بازی تور کلمات برای آیفون

رمز موفقیت: خلاقیت

سازنده بازی با استفاده از تجربیات عنوان گذشته خود یعنی کلماتیک توانسته یک خروجی خوب و سرگرم کننده را ارائه کند.

در حالی که گیم پلی و شکل و شمایل اکثر بازی‌های کلماتی این سبک شبیه به هم شده و نگاه سازندگان دائما به عناوین بزرگتر است؛ سازندگان با انتشار تور کلمات ثابت کردند که میتوان خلاق و موفق بود.

گیم پلی تور کلمات جدیدتر از رقبایش در بازار است و توانسته با سبکی جدید پا به رقابت با ده ها عنوان این سبک بازی بگذارد. شما در تور کلمات باید از بین حروفی که در اختیار دارید کلماتی با معنی و مرتبط با عنوان هر مرحله بسازید.

خلاقیتی کلون شده که می‌تواند انتخاب خوبی برای علاقه‌مندان به حدس کلمات باشد، علاقه‌مندانی که ممکن است دیگر از گیم پلی Word Cookies گونه خسته شده باشند و در انتظار عناوینی متفاوت، مارکت‌های اندرویدی را زیر و رو کنند.

تور کلمات برای موبایل

گیم پلی بازی جذاب و خوب طراحی شده و کاربر به خوبی می‌تواند با بازی ارتباط برقرار کند. در کنار گیم پلی روان خوب، گرافیک چشم نواز و رنگ‌ آمیزی مناسب المان‌ها، بازی آرامش بخش و کاربر پسندی ساخته است.

موسیقی مناسب نیز در کنار گرافیک و گیم پلی جدید کاربر را بیش از پیش تشویق به ادامه بازی میکند. سطح سختی و آسانی مراحل نیز به خوبی رعایت شده و تناسب دارد.

گیم پلی بازی دقیقا به همان سادگی است که گفته شد. با اینحال ممکن است در بعضی مراحل به خصوص مراحل بالاتر دچار مشکل شوید. اما جای نگرانی نیست. سه گزینه متفاوت برای کمک کردن به شما در بازی وجود دارد.

بینهایت بازی کن و سرگرم شو

تعداد مراحل بازی انقدر زیاد است که شاید ماه ها بازی کنید و به انتها نرسید. بازی دارای 3000 مرحله است که یافتن جواب تمام مراحل بازی تور کلمات و به اتمام رساندن آن کار هرکسی نیست.

این تعداد مرحله در بخش‌هایی تقسیم شده‌اند که هر بخش ده مرحله دارد. در انتهای بخش نیز شما مقداری سکه جایزه خواهید گرفت. سکه‌ها برای کمک گرفتن در بازی استفاده میشوند. البته میزان سکه دریافتی در پایان هر بخش به شدت کم و در مقایسه با هزینه کمک‌ها در بازی نا عادلانه است.

البته در کنار جایزه هر بخش به صورت روزانه نیز جایزه‌هایی به شما داده میشود و همچنین میتوانید با تماشای ویدیو تبلیغاتی و حمایت از سازنده سکه دریافت کنید.

تمام مراحل بازی تور کلمات

آماده برای صادرات

اگر دنبال کننده بازی‌های کلماتی باشید حتما از موفقیت‌های کلماتیک با خبرید. اینبار سازندگان گامی بزرگ تر برداشته اند و به نظر فکر فتح بازارهای بزرگتر و جهانی را در سر دارند.

در تور کلمات شما میتوانید زبان بازی را انتخاب کنید و با زبانی که دوست دارید به بازی ادامه دهید. این قابلیت بین بازی‌های داخلی برای اولین بار پیاده شده است.

تور کلمات علاوه بر فارسی برای کاربران انگلیسی؛ اسپانیایی و عربی و چینی هم حرفی برای گفتن دارد. همچنین میتوانید برای تمرین زبان انگلیسی و تمرین هم از تور کلمات استفاده کنید.

به زبان ساده تر، اردیبهشت استودیو با پیاده سازی یک زیرساخت دوست داشتنی و نسبتا منعطف توانسته یک پلتفرم بازی حدس کلمه خلق کند که می‌تواند با توجه به نیاز کاربر، سرگرمی آموزنده او را تامین کند.

بازی چندزبانه تور کلمات

در کنار امکان انتخاب زبان شما امکان انتخاب بک گراند بازی را نیز دارید و میتوانید بک گراند مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای دستیبابی به بک گراندهای جدید باید مراحل را طی کنید و این امکان باعث میشود حس تکراری بودن در حین بازی به کاربر دست ندهد.

در مجموع میتوان تور کلمات را یکی از کامل ترین بازی‌های کلماتی دانست. امکانات متنوع و جدیدی که برای اولین بار در این بازی استفاده شده اند به همراه گیم پلی مناسب هر کاربری را مجاب به بازی کردن این عنوان خوش ساخت میکند.