موج جدیدی از بازی‌های جورکردنی در حال  آمدن به ساحل بزرگ تلفن‌های هوشمند هستند، نمونه‌های بسیار زیادی از این بازی‌ها در سالیان گذشته به بازار عرضه شدند که هنوز هم جذابیتشان را از دست نداده و از طرفی هم سودآوری‌شان را  برای استودیوهای ناشرشان حفظ کرده‌اند.
سبک جورکردنی یکی از قدیمی ترین سبک‌هایی است که بر روی تلفن‌های همراه عناوین زیادی در  این سبک عرضه شد، سبکی که اوج موفقیت آن را می‌توانیم به کندی کراش((Canady crush نسبت دهیم.
بعد از موج اول با پرچم داری کندی کراش(Canady Crush) حال شاهد عناوین جدید و خوش ساختی مانند HomeScapes و Gardenscapes هستیم، عناوین ایرانی دیگری نیز همچون طراح باشی، تهرونی و دختر امپراطور هم که در گذشته در بازیاتو به آن‌ها پرداختیم.
مچ مسترز (Match Mastres) برخلاف بازی‌های دیگر این سبک این بار سعی کرده مکانیک های بازی های جورکردنی را با  دنیای آنلاین و رقابت‌های دونفره پیوند بزند، عنوانی که  بسیار خوش است و هیجان انگیز بودن بازیهای جورکردنی را درخود حفظ کرده.


مچ مسترز (Match Mastres) یک عنوان جورکردنی آنلاین است که شما را به رقابت های دونفره می‌برد، جایی که باید همان مکانیک‌های قدیمی جورکردنی را به همراه بوسترهایی  جدید تجربه کنید


تجربه مچ مسترز (Match Mastres) بازیکن  را به دنیایی پر از محتوای جدید خواهد برد و شگفتی‌های مختلفی را در سبک جورکردنی به او نشان خواهد داد، عنوانی که برای رقابت آنلاین خود انقدر محتوا در نظرگرفته که خسته‌تان نخواهد کرد.
بازی‌های جورکردنی یک گیمپلی ساده که همراه با شگفتی های فراوان است را  ارائه می‌کنند، شگفتی که با ترکیدن مهره ها و یا  اتمام حرکاتتان به شما القا خواهد شد، در مچ مسترز (Match Mastres) اولین بار که وارد بازی می‌شوید چند توتوریال برای آشنایی با بوسترهای بازی برای شما نمایش داده می‌شود ومکانیک‌های کلی بازی را در آکادمی مرور می‌کنید؛ بوسترهای بازی حکم بلیط ورود به بازی را دارند و شما بدون بوسترها نمی‌توانید وارد بازی شوید، هریک از بوسترها از قابلیت های خاصی برخودار هستند و تخریب آن ها متفاوت است.
در مچ  میکینگ(Match making) بازی و پیداکردن رقبا سعی شده که عدالت و تساوی برقرار باشد و در هر کاپ شما با افرادی که بوستری مشابه شما دارند رقابت خواهید کرد؛ اما به مرور زمان و در کاپ های بسیار بالاترِ بازی، گاهی شکل  پی تو وین (pay to win) به خود می‌گیرد و باید از پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای بردن استفاده کنید.
بعد از فارغ التحصیل شدن از  آکادمی مچ مسترز (Match Mastres) شما یک پله بالاتر می‌روید و اینجاست که باید به رقابت‌های واقعی بپردازید، بعد از پیدا شدن حریفتان تعدادی مهره روی صفحه به اشکال مختلف قرار دارد که برای هردو طرف مبارزه یکسان است، هرکدام از شما باید به صورت نوبتی و در سه راند(در بعضی لیگ ها تعداد راند‌ها افزایش میابد) سعی در حذف کردن مهره‌ها کنید. بعد از حذف کردن چهار مهره یکسان یک حرکت اضافه به شما جایزه داده می‌شود و می‌توانید از این حرکات اضافه در جهت پیروزی زود هنگام استفاده کنید.
در هر بازی تعدادی مهره به عنوان هدف به شما داده خواهد شد که با  جمع آوری آن‌ها بوسترتان فعال خواهد شد و راحت‌تر می‌توانید مهره هایی که در صفحه قرار دارند را از بین ببرید؛ بعد از  هر راند نفر برنده بوسترش را نگه میدارد و نفر بازنده بوسترش را از دست میدهد و همین مکانیک باعث می‌شود که تلاش و دقت بیشتری از شما می‌طلبد.

تجربه جورکردنی به همراه حیوانات شگفت نگیز


مچ مستر یکی از کامل‌ترین عناوینی است که در سبک جورکردنی به بازار عرضه شده و می‌توانیم ان را تجربه کنیم، قابلیت های مختلفی در بازی وجود دارد و همین امر باعث شده که مچ مسترز (Match Mastres) با سایرعناوین جورکردنی تفاوت‌های جدی داشته باشد.
بعد از رسیدن به کاپ مشخصی می‌توانید از قابلیت تیم سازی و بازی با دوستانتان بهره ببرید که البته باید یکی از کاربران وفادار مچ مستر باشید وگرنه رسیدن به این کاپ در روز اول بازی امکان پذیرنخواهد بود.
جوایز روزانه، بوسترها، ایونت ها، لیگ های مختلف با ویژگی های خاص، بازی آنلاین و جمع آوری اچیومنت‌ها در بازی تعدادی از ویژگی های اصلی مچ مستر هستند که آنقدر از تنوع بالایی برخودار هستند باعث میشوند که ارزش تکرار پذیری بازی، برای بازیکنان بیش از پیش باشد.
در طول هر24ساعت یک بلیط برای گردونه شانس به شما داده خواهدشد که می‌توانید برای گرفتن جوایز رایگان بازی اقدام کنید، این جوایز هر 24ساعت یک‌بار دردسترس هستند و برای چرخش بیشتر گردونه باید کمی دست به جیب شوید.
هرلیگ تصویرپردازی مناسبی دارد و جوایز خاصی را در خود جای داده است، برای هرلیگی که در بازی قرار داده شده تعدادی ماموریت فرعی در بازی وجود دارد و بعد از اتمام ماموریت جوایزی به شما اهدا خواهد‌شد.
گرافیک بازی، جلوه‎های بصری، و صداگذاری بازی نیز به بهترین شکل ممکن کارشده و مجموع تمام این‎ها باعث شده که مچ مسترز (Match Mastres) آنقدر جذاب و شیرین باشد که حتما برای یک بار هم که شده این عنوان را تجربه کنید.