مگر می‌شود بازیکن بازی‌های موبایلی باشی و سراغ بازی‌های استراتژی نرفته باشی. تجربه بازی‌های استراتژی تجربه لذت بخش و جذابی است که تعداد زیادی از پلیرها آن را تجربه کرده‌اند و طرفداران زیادی دارد. همین طرفداران پر تعداد سبب ساخت عناوین زیادی در این سبک رقابتی و اعتیاد آور شده است.

از جمله محبوب ترین این بازی‌ها می‌توان به عناوینی مثل Badland Brawl و Clash of Clans اشاره کرد. سازندگان داخلی هم فعالیت‌های زیادی در این سبک داشته اند و شاهد عناوین جذاب ایرانی و ساخت داخل مثل بزن بهادر و یا شاه دزد بودیم.

حالا اما استودیو نام آشنا و خوش سابقه مدریک بازی‌ای منتشر کرده که نصف استراتژی و مدیریتی است و نیم دیگر آن تفننی و جور کردنی. حاصل تلفیق این دو سبک عنوانی جذاب به نام دختر امپراطور بوده است.

در ادامه با نگاهی دقیق تر به این عنوان تازه منتشر شده همراه ما باشید.

بازی جورکردنی اندروید

به دست آوردن منابع از طریق حل پازل

همانطور که ذکر شد دختر امپراطور شامل دو بخش پازل و جور کردنی و مدیریت سرزمین می‌شود. در واقع شما وظیفه آباد کردن و پیشرفت دادن به سرزمینی را دارید که در اختیارتان گذاشته شده و در این راه نیاز به منابع بسیاری دارید.

به همین خاطر و برای به دست آوردن منابع مختلف شما باید دائما پازل‌های جورکردنی مختلفی را حل کنید تا بتوانید منابع و موارد مورد نیاز خود را تامین کنید. برعکس سایر بازی‌ها شما برای بهبود سرزمین خود نیازی به جنگ ندارید بلکه کسب منابع و پیشرفت در آرامش کامل اتفاق میفتد.

این پازل‌ها از سطح آسان شروع شده و رفته رفته سخت تر ‌می‌شوند. برای حل این پازل‌ها حرکات محدودی دارید پس با دقت عمل کنید. شاید در نگاه اول به نظر برسد بازی تنها یک پازل ساده است اما زمانی که درگیر گیم پلی بازی و ارتقای ساختمان‌ها و سرزمین خود شوید نگاهتان به بازی و پازل‌هایش تغییر خواهد کرد.

دانلود بازی دختر امپراطور

مشابه اما متفاوت

این سبک تلفیقی جورکردنی با سایر گیم‌ها و به خصوص سبک مدیریتی پدیده‌ای است که چند وقتی است بین بازی‌ها مرسوم شده و عناوین زیادی از این ویژگی استفاده کرده‌اند. از جمله آن‌ها می‌توان به بازی‌های طراح باشی و گل مراد اشاره کرد.

گرچه تمام این بازی‌ها تقریبا مشابه هم هستند اما دختر امپراطور بسیار گسترده تر است و درگیری بیشتری را برای مخاطب ایجاد می‌کند. این بازی به طوری کار شده که در زمانی کوتاه می‌تواند کاربر را در دنیای خود غرق کند.

دختر امپراطور عنوانی جذاب است که می‌تواند بدون خستگی ساعت‌ها شما را درگیر خود کند و یک عنوان اعتیادآور واقعی است. در کنار این گیم پلی اعتیادآور سازندگان بازی از یک روند داستانی هم در کنار آن استفاده کرده‌اند که باعث ارتباط بیشتر بازیکن با المان‌های درون بازی می شود.

معرفی بازی دختر امپراطور

در دختر امپراطور شما ساختمان‌های متفاوتی دارید که باید آن‌ها را ارتقا دهید. هرکدام از این ساختمان‌ها مراحلی را داخل خود جای داده‌اند که در واقع همان پازل‌های جورکردنی هستند. با حل این پازل‌ها و پشت سر گذاشتن این مراحل شما با توجه به عملکردتان ستاره دریافت خواهید کرد.

این ستاره ها به شما کمک می‌کنند که بتوانید ساختمان مورد نظر خود را ارتقا دهید. ساختمان‌های متنوع و متعددی در بازی وجود دارند که هر کدام مراحل خاص خود را دارند و وظیفه خاصی را بر عهده دارند. برای مثال یکی از ساختمان‌ها مزرعه شماست.

شما برای ورود به مراحل بازی نیاز به انرژی دارید. همچنین در بازی جور کردنی آیتم‌های زیادی برای کمک به شما در حل بهتر و سریعتر مراحل بازی وجود دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به ایتم چکش اشاره کرد که در شکستن یکی از خانه‌ها به شما کمک می کند.

دانلود بازی جورکردنی

بازی شامل جزئیات زیادی است و سرزمینی که در اختیار شما قرار می‌گیرد نسبتا بزرگ است. از نظر گرافیکی در دختر امپراطور شاهد طراحی مناسب و قابل قبولی هستیم که به جذابیت بازی افزوده است. صدا گذاری حماسی و مناسب بازی هم به کمک گرافیک خوب آن آمده است.

شاید تنها ضعف بزرگ بازی نبودن هیچ شکلی از رقابت آنلاین است. در بازی از جدول رده بندی و تعامل با سایر کاربران خبری نیست. امکاناتی که می‌توانستند جذابیت بازی را دو چندان کنند.

در مجموع دختر امپراطور عنوانی خوش ساخت است که می‌تواند گزینه مناسبی برای بازیکنانی که به دنبال بازی‌ای آرام و آرامش بخش و در عین حال جذاب هستند باشد.

البته بازی شامل آیتم‌ها و منابع زیادی است و شاهد یک بازی گسترده و بزرگ هستیم. در نتیجه آمادگی این را داشته باشید که در ابتدا کمی فضای بازی برایتان غریب باشد.

یک بار تجربه دختر امپراطور را به همه کاربران پیشنهاد می‌کنیم.