هنگامی که از بازی های موبایل صحبت می کنیم، دور از انتظار است که از بازی های ایرانی نامی نبریم.

پیشرفت خوبی که بازی سازان ایرانی طی این چند سال داشته اند واقعا انکار ناپذیر است. بازی هایی که هم منتقدین سرسخت و هم عادی ترین بازیکنان را وادار به تحسین کرده اند در این بین کم نیست.

از بازی موفق آمیرزا گرفته تا پسرخوانده و … که هر یک در سبک های مختلف معرفی شده اند.

بازی looters

اما این بار قصد داریم تا بازی‌ای را معرفی کنیم که بی شک یکی از بهترین گرافیک های به کار رفته در بازی های ایرانی را دارد. بازی Looters(شاه دزد) که چندی پیش نیز در نمایشگاه TGC 2018 نمایش داده شد، همانند جوانه ای با ریشه هایی مستحکم در بین عناوین بازی های ایرانی خود نمایی می کند.

استودیوی کاریزما که بازی اکسیر را نیز در کارنامه دارد، سازنده بازی شاه دزد (لوترز) است که در آن بازیکنان یاد می گیرند چگونه به غارتگری چیره دست تبدیل شوند و ثروت خود را افزایش دهند.

دانلود بازی looters

بر خلاف حال و هوای امروز دنیای بازی های ایرانی که بیشتر به سمت بازی های حدس کلمه و دانستی رفته اند، این بازی با ایده ای جدید و جذاب توانسته از بازیاتو نمره قبولی بگیرد.

در این بازی آنلاین، شما در نقش یک غارتگر ظاهر شده و باید ثروت اندوخته شده در قلعه های مختلف بازی را با عبور از موانع، به دست آورید.

خلاقیت خوب استودیو بازی سازی کاریزما در استفاده از اسم خود به عنوان جزیی از روند داستانی بازی در نوع خود بی نظیر است.

دانلود بازی ایرانی looters

هنگامی که غارتگر ها برای به دست آوردن طلاها به سمت این قلعه جادویی هجوم می آورند، متوجه خواهند شد که این قلعه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که Looters(شاه دزد) نام دارد.

این بازی از گرافیک تقریبا دو بعدی بهره می برد که همانند بازی Clash of Clans می توانید در محیط بازی اسکرول کنید. بازی تقریبا از جهاتی شبیه آن است به این صورت که باید هم از قلعه ی خود دفاع کنید و هم حمله برای به دست آوردن منابع.

looters

کارکتر بازی به خوبی طراحی شده و از انیمیشن های مختلفی در گیم پلی بازی استفاده شده است. وجود 4 دکمه جهت دهی و 2 دکمه ی حرکتی ویژه، ابزار شما برای بازی است. علاوه بر این ها می توانید قسمت های مختلف ساختمان قلعه را ارتقا دهید و با ایجاد موانع در مپ بازی بر اساس چیدمان دلخواهتان از قلعه ی خود دفاع کنید.


بازی شاه درد هم‌اکنون در کافه بازار منتشر شده و شما می‌توانید از اولین نفراتی باشید که این بازی هیجان انگیز و اعتیاد آور ایرانی را تجربه می‌کند.


علاوه بر این ها این بازی به زبان انگلیسی عرضه شده است.در پایان می توانید تریلر منتشر شده ای این بازی را تماشا کنید.