بازی‌های استراتژی جزو محبوب ترین و سودآورتین دسته‌های بازی به حساب می‌آیند. با یک سرچ ساده میتوانید انواع و اقسام بازی‌های استراتژی با موضوعات و گرافیک و گیم‌پلی‌های متفاوت پیدا کنید.

بازی‌های خوش ساخت زیادی در این دسته بندی بازی وجود دارند. از Clash of clans و که شاید محبوب‌ترین‌ این سبک باشد تا نسخه‌های داخلی مثل پسرخوانده و زاراوان همگی بازی‌های محبوبی هستند که در این سبک قرار می‌گیرند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یک بازی جذاب و متفاوت و خوش ساخت که اثری خلاقانه و نو در بین بازی‌های استراتژی روز است را با نام Badland Brawl داریم. اگر علاقه‌مند به بازی‌های استراتژی و یا دنبال بازی‌های با گیم پلی سریع و جذاب هستید این مطلب را از دست ندهید.

تصویر 1 از بازی badland brawl

انگری بردز به سبک کارتی

احتمالا شما هم با بازی انگری بردز آشنا هستید. بازی‌ای که باید با پرتاب پرنده‌ها که هر کدام قابلیت خاصی دارند هدف‌ها را نابود کنید. گیم پلی Badland Brawl هم تا حدودی مشابه همین عنوان محبوب است.

در Badland Brawl شما باید نیروهایی که در اختیار دارید به موقع و جای مناسب پرتاب کنید تا بتوانید ضمن دفاع از قلعه خودتان، قلعه دشمن را نابود کنید. این نیروها به شکل بازی‌های کارتی مثل Clash royal در اختیار شما قرار می‌گیرند.

در واقع Badland Brawl تلفیقی از دو عنوان محبوب و مطرح دنیای بازی‌های ویدیویی است. گیم پلی بازی سریع، جذاب و روان است و قطعا تجربه لذت بخشی خواهد بود.

تصویر 2 از بازی badland brawl

مبارزه در قالب تیم

شما در Badland Brawl در کنار بازی تک نفره و رقابت و مبارزه با سایر کاربران شما میتوانید به صورت دو به دو هم مبارزه کنید. در این بخش شما میتوانید با یکی از کاربران با هم در مقابل دو نفر دیگر قرار بگیرید.

از جذابیت‌های این بخش امکان تیم شدن با دوستانتان است که میتواند زمان مفرح و شادی را برای شما بسازد. همچنین امکان مبارزه تکی با دوستانتان هم فراهم است.

گروه یا اتحاد هم در بازی طراحی شده و شما میتوانید با دوستانتان گروه خود را تشکیل دهید. امکان چت گروهی هم وجود دارد که از دیگر قابلیت‌های جذاب Badland Brawl است.

تصویر 3 از بازی badland brawl

بازی از نظر گرافیکی و طراحی بصری هم سطح خوب و قابل قبولی دارد. طراحی کارتونی و انیمیشن‌های جذاب و روان Badland Brawl جذابیت بازی را دو چندان کرده‌اند.

در بازی امکان ارسال تعداد محدودی جمله و شکل‌های ایموجی مانند هم فراهم است که میتواند گزینه خوبی برای استفاده در رقابت‌ها باشد. نیروهای بازی هم قابلیت ارتقا و قویتر شدن دارند.

در مجموع میتوان Badland Brawl را عنوانی جذاب، خوش ساخت و تحسین برانگیز دانست. شرکت سازنده توانسته با خلاقیت‌های به کاربرده شده عنوانی قوی را روانه بازار کند. همین الان بازی را نصب کنید و قدرت استراتژی و سرعت عمل خود را محک بزنید.