بازی‌های جورکردنی با اینکه بازی‌های ساده‌ای هستند اما بسیار سرگرم کننده‌اند. این بازی‌ها سال‌هاست در دل کاربران بازی‌های ویدیویی جا باز کرده‌اند.

این بازی‌ها سال‌هاست روی دستگاه‌های مختلف با اشکال و سبک‌های گوناگون بازی می‌شوند. شاید بتوان پرچم دار این بازی‌ها را Candy Crush دانست که زمانی در فیسبوک سر و صدای زیادی به پا کرد.

این بازی‌ها هنوز طرفداران زیادی دارند و توسعه دهندگان سعی می‌کنند با خلاقیت و استفاده از ویژگی‌های جدید از رقبای هم سبک خود پیشی بگیرند. امروز در بازیاتو قصد معرفی یک نمونه داخلی خوش ساخت در سبک جورکردنی‌ها با نام طراح باشی را داریم.

در ادامه مطلب با معرفی این بازی همراه ما باشید.

تصویر 1 بازی طراح باشی

داستان رو خوب دنبال کن

از نقاط قوت طراح باشی که بسیار خوب روی آن کار شده میتوان به روند داستان بازی اشاره کرد. داستان بازی به خوبی همراه با مراحل بازی پیش می‌رود و به دور از کلیشه و یکنواختی است.

برعکس اکثر ساخته‌های داخلی که توجه زیادی به داستان نمی‌کنند سازندگان طراحی باشی توانسته‌اند به بهترین شکل از پس داستان سرایی بر بیایند.

داستان در مورد یک دختر و پسر عاشق با نام‌های آذین و مسعود است که برای ازدواج نیاز به پول دارند. شما باید با کمک به آن‌ها و طراحی منازل که شغل آن‌هاست در این راه به آن‌ها کمک کنید.

تصویر 2 بازی طراح باشی

گیم پلی بازی دو بخش متفاوت دارد. در یک بخش شما باید با استفاده از سکه‌هایی که دارید به طراحی داخلی منزل مشتریان خود بپردازید. در بخش دیگر شما باید مراحل جورچین برای جمع کردن سکه پست سر بگذارید.

در واقع میتوان طراحی باشی را نسخه‌ای بزرگتر و گسترده‌تر از بازی محبوب گل مراد دانست. در بخش طراحی داخلی انتخاب‌ به عهده کاربر است و شما می‌توانید خانه را به شکلی که دوست دارید در بیاورید.

بخش جورکردنی بازی هم جذاب و روان و خوب طراحی شده است. بازی از نظر سختی و آسانی در تعادل و قابل قبول است. گیم پلی این بخش هم شبیه بازی Toy Story Drop و به همان خوبی است.

تصویر 3 بازی طراح باشی

یک عنوان کامل

بازی انیمیشن‌های زیبا و جذابی دارد. این انیمیشن‌ها و کات سین‌ها در کنار روند داستانی خوب جذابیت زیادی به بازی افزوده‌اند. همچنین صدا گذاری بازی هم در سطح بالایی قرار دارد.

برای صداگذاری شخصیت‌ها از یک تیم حرفه‌ای استفاده شده و می‌توان گفت طراح باشی از هر نظر بازی کامل و مناسبی است. کات سین‌های بعد از اتمام طراحی هر منزل هم بسیار چشم نواز هستند و می‌توانند هرکاربری را مجذوب خود کنند.

دیالوگ‌هایی که بین کاربران هم رد و بدل می‌شود با درون مایه طنز و در نوع خود جالب است. بازی هنوز مراحل زیادی ندارد اما در آینده مراحل بیشتری به بازی اضافه خواهند شد.

تصویر 4 بازی طراح باشی

طراح باشی قطعا می‌تواند جزو برترین بازی‌های تفننی و پازلی داخلی باشد. بازی سطح بسیار بالا و کیفیت قابل قبولی دارد و حتی توانایی رقابت با نسخه‌های خارجی را هم دارد.

اگر به دنبال یک بازی آرامش بخش که کمی به خلاقیت نیاز داشته باشد و در عین حال بتواند شما را به چالش بکشد هستید طراح باشی جزو بهترین انتخاب‌هاست.

با دانلود بازی از روند داستانی و انیمیشن‌های بازی در کنار گیم پلی لذت ببرید و سرگرم شوید.