دنیای انیمیشن‌ها دنیای بزرگ و جذاب و متفاوتی است. دنیایی که تنها متعلق به بچه‌ها نیست. حتی بزرگسالان نیز گاهی پا به این دنیا میگذارند. همه ما قطعا با انیمیشن‌های زیادی خاطره داریم و مدت‌ها با آن ها زندگی کردیم.

برخی از این انیمیشن‌ها نیز همراه با ما رشد کرده اند و از کودکی تا به امروز همراه ما بودند. وقتی میگوییم همراه به معنای واقعی کلمه همراه ما بودند و در بیست و چند سالگی نیز میتوانند ما را با خود به دنیای رویایی خود و دنیای بچگی خودمان ببرند.

تعداد زیادی از این انیمیشن‌ها مثل باب اسفنجی یا بن تن وارد دنیای ویدیو گیم ها هم شده‌اند تا بیشتر از مقدار زمان یک انیمیشن ما را همراهی کنند. در این مطلب یکی از این بازی‌ها که جزو برترین بازی‌های 2019 گوگل پلی بوده است را معرفی خواهیم کرد.

بازی داستان اسباب بازی ها

گیم پلی قدیمی؛ کاراکترهای صمیمی

کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که تا به حال انیمیشن داستان اسباب بازی‌ها را ندیده باشد. و یا این انیمیشن را دیده باشد اما با آن ارتباط برقرار نکرده باشد. بدون شک داستان اسباب بازی‌ها جزو برترین انیمیشن‌های تاریخ است.

تک تک کاراکترهای این انیمیشن جذابیت‌های به خصوص خود را دارند و داستان‌های آن‌ها برای ما پر از خاطرات و یادآوری سال‌های بچگی خودمان است. حالا قرار است در یک بازی که آن بازی نیز دارای گیم پلی قدیمی و نوستالژی ای است همراه این کاراکترها باشیم. نوستالژی در نوستالژی.

همراهی کاراکترهای محبوب و انیمیشن‌های مختلف با بازی‌های ویدیویی همیشه جذاب بوده و توانسته مخاطبان زیادی را جذب بازی کند. حتی در نمونه‌های داخلی هم میتوان بازی‌هایی مثل دیرین شاه پیدا کرد که این فرمول استفاده کرده باشند.

دانلود بازی toy story

بازی Toy Story Drop یک بازی جورچین است که از همین فرمول استفاده کرده و با استفاده از شخصیت‌های داستان اسباب بازی‌ها توانسته یک بازی جذاب و مهیج را وارد بازار کند.

همانطور که گفتیم بازی گیم پلی ساده و قدیمی ای است که تقریبا اکثر کاربران پیش از این آن را تجربه کرده اند. بازی یک جورچین ساده از نوع کندی کراش است. چیزی شبیه به بازی داخلی گلمراد که در کنار جورچین روند داستانی نیز دارد.

شما باید با جور کردن سه یا بیشتر از سه ایتم از یک نوع و رنگ امتیاز و یا المان مورد نظر هر مرحله را جمع آوری کنید و همینطور پیش بروید. البته این‌ها در Toy Story Drop با همراهی شخصیت‌های دوست داشتنی داستان اسباب بازی‌ها انجام میشوند.

مراحل بازی انواع مختلفی دارند. مراحلی هستند که در آن‌ها باید فقط تعدادی اسباب بازی از دل جورچین در بیاورید. مراحل دیگری هستند که تعداد حرکات شما محدود میشود و در هر مرحله خواسته و ماموریت شما متفاوت خواهد بود.

سطح بازی بسیار مناسب و بر روی اصول است. مراحل به تدریج سخت تر میشوند و در بعضی مراحل دچار مشکل خواهید شد. البته کمک‌هایی هم در بازی وجود دارند که میتوانید قبل از ورود به مرحله آن‌ها را انتخاب کنید تا کار راحت تری در پیش داشته باشید.

داناود بازی داستان اسباب بازی

گرافیک و رابط کاربری بازی نیز به بهترین شکل طراحی شده و در کنار گیم پلی اصلی بازی روند داستانی کوچکی قرار دارد و شما با رد کردن هر مرحله در مرتب کردن اتاق و یا جمع کردن باتری برای ادامه به اسباب بازی‌ها کمک میکنید.

بازی Toy Story Drop را میتوان در مجموع یک بازی خوش ساخت؛ مناسب و در عین ساده بودن جذاب و مهیج دانست که توانایی راضی کردن هر کاربری را دارد.

فراموش نکنید که Toy Story Drop جزو برترین بازی‌های سال 2019 بوده و قطعا توانایی راضی کردن شما را خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم همین حالا بازی را از بازیاتو دریافت کنید و به دنیای Toy Story Drop وارد شوید.