بازی‌های ماشین سواری 2بعدی از جمله بازی‌هایی به حساب می‌آیند که کاربرانشان بدون توجه به رده سنی و جدا از هرگونه محدودیتی آن‌ها را تجربه می‌کنند و لذت می‌برند.

در این بررسی قصد داریم به سراغ بازی “باب اسفنجی مبارز” برویم بازی که توسط Gil Amard توسعه یافته و A3 Devloper به عنوان ناشر این بازی سعی کرده همانند بازی محبوب بن تن مبارز با استفاده از کاراکترهای یک انیمیشن جذاب و خاطره انگیز سعی کرده لحظات خوبی را برای بازیکنان خود رقم بزند.

در بازی باب اسفنجی مبارز، شما باید ماشین‌ها را آزاد کنید و جاده‌های مختلف را برای رسیدن به بهترین رکوردها پشت سر بگذارید. در این راه با جمع کردن سکه و انجام ماموریت‌های مختلف می‌توانید به سراغ خرید ماشین‌های گران و البته زیباتر بروید.

فراموش نکنید که برای ثبت رکورد بهتر باید ماشینتان را ارتقا دهید تا ساده تر بتواند از پس پستی بلندی‌های هر نقشه برآیید و رکورد بهتری را برای خودتان به ثبت برسانید.

بازی باب اسفنجی

ماموریت‌هایی که از آن صحبت کردیم به قدری کامل و جامع طراحی شده اند که در ابتدای بازی با انجام هر کار مثبتی می‌توانید پاداش بگیرید و این جایزه شما را به ادامه این بازی امیدوار می‌کند.

همچنین میزان پیشرفت و موفقیت برای هر ماموریت مشخص است و برای ماموریت‌های سخت تر می‌توانید با برنامه پیش بروید.

اگر چه تجربه کاربری بازی از ضعف‌هایی برخوردار است اما استفاده از المان‌های یک پارچه توانسته رابط کاربری خوبی را به بازیکنان ارائه دهد؛ طراحی انیمیشنی اما یکپارچه فارسی این بازی باعث شده بازیکنان با هر رده سنی بتوانند از انجام این بازی لذت ببرند.

خوش بختانه بازی به نحوه‌ای طراحی شده که کاربر الزامی به خرید درون برنامه نداشته باشد و صرفا با انجام مکرر بازی بتواند ماشین جدید بخرد، آن را ارتقا بدهد و با آزادسازی مسیرهای جدید تجربیات مختلفی کسب کند، گرچه با خرید سکه از فروشگاه می‌تواند سرعت طی کردن این روند را افزایش دهد و با وسایل افسانه ای دخترآقای خرچنگ و هشت پا به ثبت رکورد بپردازد.

دانلود ماشین سواری باب اسفنجی

در هنگام ماشین سواری باید حواستان به باک بنزین باشد و هیچ یک از گالن‌های بنزین را از دست ندهید، چرا که یکی از عوامل بازدارنده شما از ثبت رکورد همین بنزین است.

همچنین با استفاده به موقع از گاز و ترمز می‌توانید مصرف بنزین را به حداقل برسانید و از سربلندی‌های متفاوت هر بازی به راحتی بالا بروید، البته برای این کار اهمیت ارتقا هر ماشین از اهمیت بالای برخوردار است.

در ظاهر ماشین‌های مختلف تفاوت قدرتی خاصی با هم ندارند اما شکل ظاهری هر ماشین بر روی فیزیک آن تاثیر میگذارد و باعث می‌شود که از برخوردهای ناگهانی و واژگونی ماشین جلوگیری شود.

قیمت‌های ارز درون بازی منصفانه محاسبه شده است و شما لازم نیست هزینه زیادی را برای تجربه تمامی حالات این بازی خرج کنید.

بازی ماشینی رایگان باب اسفنجی

علاوه بر انجام مسابقات متعدد شما می‌توانید با مشاهده ویدیو تبلیغاتی، سکه رایگان دریافت کنید.

توجه داشته باشید که با شروع هر مسابقه، مرحله به صورت تصادفی برای شما ساخته می‌شود همین امر باعث می‌شود که هر نقشه برای مدت زمان طولانی بتواند تازگی خود را حفظ کند.

موسیقی آرام و شاد موجود در بازی نیز توانسته تجربه بصری قابل قبولی را برای بازیکنان به وجود بیاورد.

اگر شما نیز از طرفداران باب اسفنجی و پاتریک دوست داشتنی هستید همین الان بازی باب اسفنجی مبارز را دانلود کنید و به صورت بی نهایت از آن لذت ببرید.