بن تن مجموعه‌ای تلویزیونی می‌باشد که بسیاری از کودکان و نوجوانان با آن آشنایی دارند، این مجموعه حول محور پسری ده ساله به نام “بن تنیس” می‌چرخد که از قابلیت هایی برخوردار است که سایر انسان ها از آن برخوردار نیستند و به نحوی پیوند دهنده دنیای کودکان و نوجوانان با دنیای علمی و تخیلی است.

ازاین رو A3 با انتخاب بن تن به عنوان شخصیت اصلی بازی خود نشان داده که از پتانسیل های این شخصیت آگاه بوده و قصد داشته مخاطبانش را جذب آخرین ساخته خود کند؛ با بازیاتو همراه باشید.

موفقیتی از جنس ابرقهرمانان تخیلی

در منوی بازی سه مود قابل بازی هستند که هرکدام شخصیت بن تن را در سنین مختلف کودکی،نوجوانی و بزرگسالی روایت میکند؛ وجود چندین کاراکتر و تبدیل به هیولاهای مختلف از یکنواختی بازی جلوگیری می‌کند و باعث ارائه‌ی تجربه‌ای قابل قبول به مخاطب می‌شود.

بازی بن تن برای موبایل

در هر مود علاوه بر تغییر شخصیت ها،دشمنان بازی و محیط بازی نیز دست خوش تغییرات شده و شما را با چالش های جدیدی روبرو خواهد کرد؛ هر مود دارای چندین مرحله می‌باشد که مخاطب را برای چندین ساعت سرگرم خواهد کرد(البته اگر با بن تن دوست داشتنی و گرافیک نه چندان دوست داشتنی بازی بتوانید کنار بیاید).

بعد از انتخاب هرمود شما میتوانید با شخصیت خود به جنگ با دشمنانتان بروید و سکه‌های سبز رنگ درون بازی را جمع آوری کنید و با ضربات دست و پا دشمنانتان را به از بین ببرید؛ اما فراموش نکنید که شخصیت شما آنقدر قوی نیست که در محیط بازی جولان دهید.

بن 10

بازی از پرداخت درون برنامه ای پشتیبانی می کند و دارای فروشگاهی با سه نوع آیتم مختلف می‌باشد، فروشگاه از تنوع برخوردار نیست اما همین سه آیتم نیاز بازیکنان را به خوبی رفع میکند.

رابط کاربری بازی مناسب حال و هوای بازی طراحی شده و در عین زیبایی کاملا ساده است.
صداگذاری بازی در بعضی از قسمت‌های بازی آنقدر خوب و فوق العاده کار شده که جای بحثی نمی‌گذارد، صداگذاری شخصیت های بازی نیز قابل قبول است و اگر بزرگنمایی نکنیم میتوانیم بگوییم که شخصیت ها و صداگذاریشان به خوبی با یکدیگر هماهنگ شده اند.

دانلود بازی بن تن

طراحی شخصیت های بازی به مجموعه تلویزیونی بسیار نزدیک است و مشکلی در این زمینه دیده نمی‌شود اما در نقطه مقابل طراحی مراحل و محیط بازی بسیار ساده بوده و از جزئیات و دقت کافی برخوردار نیست.

شاید برای یک بازی کوچک این نوع گرافیک قابل قبول باشد اما دنیای بن تن حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مبارزه با بن تن

هنگام ورود بازی چند نوع حالت گرافیکی قابل انتخاب هستند که باتوجه به سخت افزار تلفن هوشمند و یا تبلت خود می‌توانید بالاترین و یا پایین‌ترین حالت گرافیکی را برای بازی انتخاب کنید.

شخصیت بن تن و دنیای علمی تخیلی که به این شخصیت گره خورده آنقدر میان نوجوانان و کودکان محبوب است که بن تن به یک نماد برای این سنین تبدیل شده است، اما استودیو A3 با توجه به دانستن این پتانسیل در ابتدا قدم به مسیر درستی گذاشته و بازی را زیر سایه بن تن راهی مارکت کرده است اما هنگام ارائه بازی نقص ها و کمبود‌های فراوانی در بازی دیده می‌شود.

با این حال تجربه این بازی به تمامی نوجوانان علاقه مند به شخصیت بن تن و ساعت جادوییش پیشنهاد می شود.