بازی‌های کژوال معمولا بازی‌های محبوبی هستند که می‌توانند جزو بهترین انتخاب‌های هر فرد برای سرگرمی باشند. با همه گیر شدن گوشی‌های هوشمند امروزه اثر بیشتری از این بازی‌ها در زندگی روزمره می‌بینیم.

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کژوال که در زمان انتشار خود به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفت بازی Candy Crush است. بازی ساده‌ای که با تمام سادگی خود توانست تبدیل به یکی از اعتیاد آورترین عناوین کژوال شود. محبوبیت این بازی جذاب باعث توجه شرکت‌های سازنده‌ای به این سبک از بازی‌ها شد.

در ایران هم توسعه دهندگان زیادی تحت تاثیر این عنوان خوش ساخت دست به تولید آثار خود زدند. از جمله آن‌ها می‌توان به عناوینی مثل دختر امپراطور و طراح باشی اشاره کرد.

امروز در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌ها را داریم که با فضایی کاملا ایرانیزه و بومی پا به بازار بازی‌های موبایلی گذاشته است. با معرفی بازی جذاب و کژوال تهرونی با ما همراه باشید.

معرفی بازی تهرونی

چالش با طعم سس خرسی

بازی گیم پلی ساده‌ای دارد. شما باید مهره‌های همرنگی که در کنار هم قرار دارند را منفجر کنید. در هر کدام از مرحله‌ها ماموریتی به شما داده می‌شود که باید در حرکات محدودی که دارید به آن‌ها دست یابید.

در بعضی مراحل ماموریت شما نابودی تعداغی مشخص از مهره‌ها یا ایجاد انفجار در بعضی از خانه‌های خاص است. به مرور مراحل سخت تر می‌شوند و ماموریت‌هایی که به شما داده می‌شوند پیچیده تر می‌شوند. به طور مثال در بعضی از مراحل باید تعدادی مشخص “سس خرسی” که در بالای ستون‌ها قرار دارند را به پایین برسانید.

سازنده از مواردی نوستالژیک و آشنا برای کاربر به عنوان آیتم‌های بازی استفاده کرده است. همین نکته برگ برنده اصلی بازی است. این آیتم‌ها به جذابیت بازی افزوده‌اند و سازنده انتخاب بسیار مناسبی در این زمینه داشته است.

انتخاب هوشمندانه توسعه دهنده و استفاده از آیتم‌هایی که کاربر به سادگی با آن‌ها ارتباط می‌گیرد باعث افزایش جذابیت بازی شده است.

دانلود بازی ایرانی

این آیتم‌ها گاهی شما را به چالش می‌کشند و گاهی به عنوان آیتم ویژه بازی به سراغ شما می‌آیند. شما با در تهرونی با نابودی پنج رنگ که در کنار هم قرار گرفته‌اند می‌توانید آیتم ویژه دریافت کنید که به شما کمک شایانی در سریعتر از بین بردن و راحت تر شدن کارتان می‌کنند.

تمامی این آیتم‌ها رنگ و بویی از اشیا و خوراکی‌های نوستالژیک ایرانی را دارند که تا همین چند سال پیش در ک.چه و خیابان به چشم می‌خوردند. به طور مثال یکی از این آیتم‌های ویژه گاز پیک نیکی است که با انفجار خود تا نه خانه کنار خود را منفجر می‌کند.

در تهرونی علاوه بر اینکه می‌توانید در داخل بازی آیتم ویژه به دست آورید امکان خرید نوع دیگری از آیتم‌ها و قدرت‌های ویژه را دارید که به شما در حل پازل و به اتمام رساندن مرحله کمک می‌کنند.

دانلود بازی جورکردنی

سلطان تهرون کیه

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت و نقاط قوت موجود در تهرونی وجود جدول رتبه بندی و رقابت آنلاین است. شما در هر مرحله امتیازی خواهید گرفت و امتیاز شما با سایر کاربران مقایسه شده و بر اساس آن رتبه بندی خواهید شد.

همچنین سازندگان تهرونی قابلیت دیگری برای بیشتر جذاب کردن بازی در نظر گرفته‌اند و آن وجود تیم و بازی گروهی در بازی است. شما می‌توانید تیم خود را بسازید و با دوستاننان برای قهرمانی مبارزه کنید. همچنین امکان چت کردن با اعضای تیم خهم وجود دارد.

طراحی گرافیکی و رابط کاربری بازی به خوب انجام شده و چشم نواز است. فضا سازی نوستالژیک با طراحی گرافیکی خوبی که در بازی شاهد هستیم به خوبی برای کاربر قابل حس است.

دانلود بازی تهرونی

بازی نزدیک به هزار مرحله دارد و می تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. شخصیت پردازی و کاراکترهای موجود در بازی هم از دیگر نکاتی هستند که می‌تواند شما را برای تجربه بازی تشویق کنند.

مجموعا تهرونی را می‌توان عنوانی خوش ساخت و مناسب برای سرگرم کردن تمام کاربران ایرانی دانست. پیشنهاد می‌کنیم این بازی بومی سازی شده جذاب را از دست ندهید.