بازی Homescapes یک جورچین با سبک کژوال است که در صدر چندین بازی اندرویدی محبوب این سبک قرار گرفته وتوسط استودیوی بازی‌ سازی Playrix Games به بازار عرضه شد و به سرعت جای خود را در میان بازی‌های اندرویدی پیدا کرد. در لیست گوگل‌ پلی با بیش از 50 میلیون دانلود محبوبیت خود را نشان داد. داشتن ویژگی‌های منحصر ‌به ‌فرد و صدها آیتم موجود در بازی، انیمیشن‌های سرگرم‌کننده، دارا بودن گرافیک HD خیره کننده به همراه صداگذاری مهیج باعث استقبال چشمگیری از جانب کاربران شد و توانست بیش از 100 میلیون مخاطب جذب کند.

همچنین اگر فرصت رسیدن به خانه رویایی خود را نداشتید، بازی خانه‌دار دقیقاً همان عمارت است و تمام نیازهای یک خانه رویایی را یکجا در خود دارد. دست شما بسیار باز است و می‌‌توانید تمام هنر خود را در آن پیاده کنید. پس عجله کنید و با من همراه باشید تا شما را بیشتر با این بازی مهیج آشنا کنم.

لذت داستان پردازی در Homescapes

آوستین شخصیت کاریزماتیک و دوست‌داشتنی داستان که خود را در میان امواج خاطرات کودکی می‌بیند. روزهای بازی و شادی چون برق، سریع از جلوی چشمانش می‌گذرد و دلش می‌خواهد با شوق آن ایام، در خاطراتش دست ‌و‌ پا بزند. از جا بلند می‌شود، به طرف خانه پدری به راه می‌افتد.

پدر و مادر آوستین به دلیل هزینه‌های بالای بازسازی و نگهداری سخت و زمان‌بر تصمیم به فروش خانه گرفته‌اند، اما آوستین تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا خاطرات آن دوران را تا فرصت باقیست زنده نگه دارد.

اینجاست که شما وارد داستان می‌شوید و وظیفه بازسازی آن خانه غول‌آسا را بر‌ عهده‌ می‌گیرید و برای گسترش و توسعه آن تلاش می‌کنید. در این بازی شما با کنار هم قرار دادن مهره‌های هم‌شکل در واقع دارید بخش‌های مختلف عمارت را نوسازی می‌کنید و داستان بازی را به پیش می‌برید! بازی صدها مرحله خاص را شامل می‌شود و در مراحل با شخصیت‌های دوست‌داشتنی ملاقات خواهید کرد!

همراهی یک حیوان خانگی بامزه در طول بازی Homescapes که همواره شما را شاد و خندان نگه خواهد‌ داشت نیز از جمله موارد مربوط به گیم‌پلی اعتیادآور بازی است! کار اینجا تمام نیست و بازی همچنان ادامه دارد. شما به عنوان یک دکوراتور باید به تزیینات و تجهیزات فضای داخلی خانه‌ بپردازید. البته با خرج کردن ستاره‌های به‌ دست آمده از مینی‌گیم‌ها که در خلل مرحله‌ها به ‌دست‌ آوردید.

شما موظفید با به ‌کارگیری و جدید کردن رنگ‌ آمیزی و تمام المان‌هایی که فضای خانه را در بر می‌گیرد شکل کلی خانه را به دلخواه خود تنظیم کنید. هر بخش با آیتم‌های مختلف رو‌ به‌ رو است و بازی با مینی‌گیم‌هایی جذاب طراحی‌ شده که به هیچ وجه خسته‌کننده و کسالت‌آور نیست.

با این بازی فرصتی فراهم می‌شود که برای لحظه‌ای فکر خود را آزاد کنید و درگیر بازی شوید. بازی آفلاین است و برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد و می‌توانید در مسیر مترو و اتوبوس سرگرم باشید. شما باید رویای خود را در یک بازی سبک جورکردنی اندرویدی بسازید. اگر به بازی‌های جورچین علاقه‌مندید به‌ هیچ‌ وجه بازی فوق را از دست ندهید.