زامبی‌های یکی از عناصر محبوب در بین بازیکنان هستند و در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از اجزای جدایی ناپذیر از دنیای بازی‌های ویدیویی شده‌اند و تعداد شرکت‌هایی که دست به ساخت بازی‌هایی با حضور زامبی‌ها می‌زنند به طور چشم‌گیری افزایش پیدا کرده است.

حضور زامبی‌ها در یک بازی ویدیویی لزوما به معنای خشونت بالای آن بازی نیست بلکه بسیاری از بازی‌ها مثل zombie smasher و Zombie Catchers در سبکی فانتزی ساخته شده‌اند و مناسب هر سنی هستند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی از همین عناوین را داریم. بازی‌ای که نه پر از خشونت است و نه عاری از آن. در ادامه با معرفی بازی جذاب Zombie Royale با ما همراه باشید.

بازی شوتر اندروید

کچاپ خوش نام

Zombie Royale ساخته شرکت محبوب ketchapp است. شرکتی که تا به امروز بازی‌های محبوب زیادی را روانه بازار کرده و در ساخت بازی‌هایی که بتوانند موفقیت بزرگی در بازار به دست بیاورند تخصص دارد.

پیش از این بازی‌های فوق العاده جذاب و خلاقانه‌ای مثل Scream Go Hero و Break Liner را از استودیوی خوش نام ketchapp دیده بودیم و این آثار درخشان در کارنامه سازنده نوید یک موفقیت دیگر با Zombie Royale برای این استودیو را می‌دهند.

Zombie Royale گیم پلی ساده‌ای دارد. بازی داستان خاصی ندارد و صرفا باید به کشتن زامبی‌ها بپردازید. در هر مرحله از بازی به شما ماموریتی داده می‌شود که در آن یا باید تعداد مشخصی از زامبی‌های مقابلتان را بکشید و یا مسیری مشخص را طی کنید تا به خط پایان برسید.

بازی زامبی اندروید

همانطور که پیش از این گفتیم Zombie Royale چندان بازی خشنی نیست و با اینکه وظیفه شما کشتن زامبی‌هاست اما به خاطر گرافیک و فضایی که بر بازی حاکم است شاهد عنوانی نیمه فانتزی هستیم.

گرافیک بازی بسیار مشابه دیگر بازی زامبی کشی یعنی The Walking Zombie 2 و هر دو عنوان از نظر المان‌های ظاهری بسیار شباهت دارند. دیگر شباهت این دو بازی اول شخص بودن آن هاست. اما اگر دنبال یگ بازی جالب با مراحلی کوتاه هستید Zombie Royale دست بالا را دارد.

در Zombie Royale مانند تمام بازی‌های تیر اندازی دیگر امکان انتخاب اسلحه هم در بازی وجود دارد و شما می‌توانید با کشتن زامبی‌ها و جمع آوری سکه اسلحه‌های جدید خریداری کنید. در کنار سلاح اصلی شما امکان استفاده از نارنجک هم دارید و می‌توانید در لحظاتی که توسط زامبی‌ها محاصره شده‌اید با استفاده از نارنجک راه خودتان را بازی کنید.

همچنین امکان ارتقای سلاح‌ها و اضافه کردن امکاناتی مثل صدا خفه کن یا دوربین بهتر به سلاح‌ها هم در بازی وجود دارد.

دانلود بازی Zombie Royale

کشتن و دیگر هیچ

از دیگر نقاط قوت Zombie Royale می‌توان به وجود زامبی‌های متنوع اشاره کرد که به جذابیت بازی افزوده‌اند و بازی را از یکنواختی خارج کرده‌اند. شما در مسیر خود با زامبی‌های متنوعی که هر کدام ظاهر متفاوتی دارند برخورد خواهید کرد.

جدای از شکل زامبی‌های Zombie Royale در اندازه نیز متفاوتند و برخی از آن‌ها بسیار بزرگ‌تر هستند و کشتن آن‌ها کار آسانی نیست. اما نگران نباشند. برخی از زامبی‌ها هم دارای ویژگی‌هایی هستند که به شما در پیشروی کمک می‌کنند. مثلا با شلیک به برخی از آن‌ها مفنجر می‌شوند و باعث باز شدن راه شما می‌شوند.

Zombie Royale یک بازی زامبی کشی مناسب برای کسانی است که دنبال بازی سرگرم کننده و پر هیجانی هستند که در عین حال هیچ پیچیدگی داستانی ندارد و فقط می‌خواهند از تیر اندازی کردن و کشتن زامبی‌ها لذت ببرند.

اگر شما هم از آن دسته از کاربران هستید Zombie Royale را دانلود کنید و به کشتن و پیشروری در دل زامبی‌ها مشغول شوید.