احتمالا شما هم با موجودات عجیب و غریبی به نام زامبی‌ها آشنایی دارید. موجوداتی تخیلی که سال‌هاست در سرگرمی‌های ما جا خوش کرده‌اند. از بازی تا فیلم و انیمیشن همه جا می‌شود اثری از این موجودات از مرگ برگشته دید.

شاید در ابتدا کسی چنین روزی را نمی‌کرد که زامبی‌ها این چنین در جهان به محوبیت برسند. محبوبیت زامبی‌ها تا حدی است که شرکت‌های زیادی بازی‌هایی با محوریت زامبی‌ها ساخته‌اند.

زامبی‌ها در بازی‌هایی با سبک‌های مختلف از معمایی و ترسناک مثل آخرین راه بقا تا بازی‌های استراتژی از جمله کلش آف زامبی استفاده شده‌اند.

در این مطلب از بازیاتو قصد داریم به دنیای متفاوتی از زامبی‌ها سری بزنیم. با ما همراه باشید.

تصویر 1 از بازی Zombie Catchers

زامبی vs موجودات فضایی

بازی Zombie Catchers سراسر فضایی تخیلی دارد و مناسب طرفداران این نوع بازی‌هاست. بازی در سرزمینی عجیب دنبال می‌شود. شما در نقش موجودات فضایی هستید که کارشان شکار زامبی‌هاست.

شکار زامبی‌ها در این بازی نه ترسناک و نه سخت و دلهره آور است. بازی بیشتر از اینکه ترسناک باشد فضایی جالب و مفرح دارد. شما باید زامبی‌ها را از زمین بیرون بکشید و سپس دنبالشان کنید و آن‌ها را بگیرید.

وقتی زامبی‌ها را گرفتید به وسیله بادکنکی در هوا معلقذ می‌مانند تا دوستان فضایی شما با سفینه خود زامبی را بگیرند. تمام گیم پلی بازی به همین چند خط خلاصه می‌شود و فضای شادی را به همراه دارد.

تصویر 2 از بازی Zombie Catchers

آب زامبی گیری

از نکات جالب بازی میتوان به بخش آب زامبی گیری اشاره کرد. بله درست شنیدید. در بازی بخشی دقیقا به همین شکل وجود دارد که در آن آب زامبی‌ها را میگیرید.

زامبی‌هایی که شکار میکنید در نهایت به این بخش می‌آیند. شما آب گرفته شده را توسط دکه‌ای به انسان‌هایی سوار بر سفینه میفروشید. همیشه هم جلوی دکه شما سفی طولانی وجود دارد.

Zombie Catchers پر است از تخیلات و خلاقیت‌هایی و توانسته بازی جذاب و نو را رائه دهد. Zombie Catchers تقریبا برای تمام سنین مناسب است و تجربه یک بازی زامبی‌ای جدید را برای شما به ارمغان می‌اورد.

تصویر 3 از بازی Zombie Catchers

گرافیک و محیط بازی هم به خوبی طراحی شده و در کنار گیم پلی روان تجربه جذابی برای شما خواهد بود. از دیگر نکات جالب بازی می‌توان به نحوه بیرون کشیدن زامبی‌ها از زمین اشاره کرد.

شما تعدادی مغز برای زامبی‌ها میندازید و فاصله خود را حفظ می‌کنید. اگر فاصله شما مناسب باشد و آن‌ها احساس خطر نکنند برای خوردن مغز از زمین بیرون می‌آیند. این جاست که شما سریعا برای گرفتن آن‌ها دست به کار می‌شوید.

از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توان به امکان شخصی سازی و تغییر لباس و سلاح شخصیت بازی اشاره کرد. همچنین زامبی‌ها هم انواع مختلفی دارند که بازی را دائما برای شما تازه نگه میدارند.

تصویر 4 از بازی Zombie Catchers

Zombie Catchers را می‌توان به راستی بازی‌ای با ایده جالب و در عین حال با داستان و اتفاقاتی احمقانه دانست. همین احمقانه بودن بازی باعث ایجاد فضایی جالب و شاد شده است.

اگر علاقه‌مند به بازی‌هایی با حضور زامبی‌ها یا بازی‌های اکشن و در عین حال تفننی و گذراندن وقتی مفرح هستید Zombie Catchers می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.