بازی کلش آف کلنز توانست میلیون‎ها بازیکن مختلف در سطح جهان را مشتاق کند و محبوبیت این بازی باعث شد عناوین زیادی از آن تقلید کنند. آثاری که در بهترین حالت تنها یک کپی ناشیانه و بد بودند.

اما در این بین برخی از بازی‎ها توانستند با طراحی متفاوت تجربه جذابی در اختیار بازیکنان قرار دهند. یکی از آن‎ها بازی کلش آف زامبی (Clash of Zombies) است که در گوگل‎پلی و اپ استور توانسته است امتیازهای بالایی از سوی کاربران به دست آورد.

با توجه به ایرانیزه شدن این بازی جای شخصیت‎های مهم بازی را بانوان ایرانی گرفته‎اند. از طرف دیگر رابط کاربری این بازی بسیار شبیه به کلش آف کلنز است.

استودیو نارین گیمز این بازی را فارسی کرده است در نتیجه تمامی منوها و راهنماهای بازی به زبان فارسی هستند و استفاده از شخصیت‎های وطنی هیجان بازی را برای علاقه‎مندان ایرانی افزایش داده است.

بازی کلش زامبی

داستان بازی کلش آف زامبی به این صورت است که دکتر T با تولید یک ویروس مهلک توانسته است انسان‎ها را به زامبی تبدیل کند. بخش زیادی از جمعیت دنیا با این ویروس آلوده شده است و زامبی‎ها در حال تصرف تمامی بخش‎های دنیا هستند.

به نظر پایان دنیا در راه است ولی ناتاشا، مامور شیلد تمامی ابر قهرمان‎ها را در کنار یکدیگر قرار داده است و با تشکیل یک تیم قدرتمند به جنگ زامبی‎ها رفته است. شما در نقش یک قهرمان باید با فرمانروایی پایگاه‎های انسانی جلوی نابودی دنیا و حکمفرمایی زامبی‎ها را بگیرید.

در این بازی تمام سطح شهر را آشوب زامبی‎ها در بر گرفته است و تنها گروهی از بازماندگان انسانی توانسته‎اند در پایگاه‎ها جان خود را حفظ کنند.

برای هدایت هر کدام از این پایگاه‎های انسانی باید یک فرمانروا در نظر گرفت. شما به عنوان بازیکن بازی کلش آف زامبی می‎توانید در نقش پادشاه این پایگاه‎ها وارد بازی شوید.

دانلود بازی کلش اف زامبی

کلش آف زامبی بازی رایگان، استراتژیک و با فضاسازی متفاوت و استفاده از زامبی‎ها است. بازیکنان در این بازی می‎توانند از بین 50 نوع قهرمان متفاوت انتخاب کنند و ارتش‎های آن‎ها را تحت کنترل بگیرند.

بازیکنان در این بازی استراتژیک با استفاده از ارتش قدرتمندی که تشکیل می‎دهند وارد جنگ با سایرین می‎شوند. آن‎ها می‎توانند با دوستان خود یک گروه تشکیل دهند تا قدرت خود در مبارزه با زامبی‎ها را افزایش دهند.

بازیکن در این بازی باید با کمک استراتژی‎های متفاوت خود منابع گوناگون را در اختیار بگیرد و به نواحی مختلف حمله کند. از طرفی باید مراقب شبیه خون دشمنان و زامبی‎ها باشد. شاید سوال کنید بین این بازی و کلش آف کلنز تفاوتی نیست ولی باید بگوییم استفاده از قهرمانان گوناگون باعث متفاوت بودن این بازی شده است.

نکته جالب این است که به دنبال پیشرفت در بازی می‎توانید سربازان زامبی را نیز بسازید و تحت کنترل خود بگیرید.

یکی دیگر از خصوصیات بازی طراحی قسمتی به اسم قرعه‎کشی قهرمانان است که می‎توانید شانس خود را برای آزادسازی قهرمانانی که هنوز منابع لازم برای ساخت آن‎ها را ندارید، امتحان کنید.

کلش اف زامبی

خصوصیات بازی کلش آف زامبی در یک نگاه:

 • یک بازی هیجان‎انگیز در سبک استراتژیک
 • دارای زبان فارسی و پرچم ایران
 • استفاده از ابرقهرمانان و سوپراستارهای معروف مانند سوپرمن، مرد آهنی، شاهزاده ایرانی، کاپیتان جک، هالک و غیره.
 • طراحی بخشی برای پرداخت درون برنامه‎ای برای خرید ساده کریستال و الماس
 • پیشرفت سریع در بازی به دنبال شرکت در چالش‎های قهرمان، تراشه‎ها و زامبی
 • استفاده از ویژگی به اسم گردونه شانس برای به دست آوردن رایگان قهرمانان و تندیس
 • به دست آوردن کریستال رایگان با دعوت از دوستان و یا حضور فعال در بازی
 • قابلیت ساخت و ارتقاء سلاح‎ها و قلعه‎ها و ساختمان‎های دفاعی و حمله
 • 11 واحد متفاوت مبارزه با زامبی‎ها
 • جوایز مختلف روزانه از جمله قهرمان‎ها و سکه‎ها
 • طراحی بخشی برای مبارزه به صورت آنلاین تا مهارت خود را به میلیون‎ها کاربر در سطح دنیا نشان دهید.
 • قابلیت تشکیل لیگ و بازی گروهی با دوستان‎تان

در پایان باید بگوییم بدون شک اگر از علاقه‎مندان بازی‎های استراتژیک و کلش آف کلنز هستید، کلش آف زامبی می‎تواند تجربه مشابهی با طراحی متفاوتی در اختیار شما می‎گذارد و تلاش تیم نارین گیمز از طرفی باعث شده است بتوانید این بازی را به زبان شیرین فارسی تجربه کنید.