زامبی! نامی که این روزها به واسطه فیلم‌ها و سریال‌های متعدد و محبوبی که ساخته شده‌اند برای همه ما آشناست. علاوه بر فیلم‌ها و سریال‌ها تعداد زیادی از بازی‌های بسیار جذاب و پر طرفدار از زامبی‌ها استفاده می‌کنند.

از جمله این بازی‌ها می‌توان به بازی‌های Into the dead 2 و Zombie Catchers اشاره کرد که هر کدام در فضایی خاص و منحصر به فرد با استفاده از این موجودات عجیب و غریب توانسته‌اند سرگرمی مناسبی برای بازیکنان فراهم کنند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی از بازی‌های جذاب و خلاقانه که دنیای منحصر به فردی برای کاربران ساخته داریم. در ادامه با نگاهی دقیق تر به The Walking Zombie 2 با ما همراه باشید.

دانلود بازی The Walking Zombie 2

الهامی از Walking dead

بازی The Walking Zombie 2 فضا و داستانی بسیار شبیه به سریال محبوب و پر طرفدار واکینگ دد دارد که توانسته سال‌ها عاشقان و خوره‌های فیلم و سریال را پای خود نگهدارد.

داستان بازی از جایی آغاز می شود که کاراکتر اصلی بازی در میان هجوم زامبی‌ها به دنیای می‌آید و توسط فردی نجات پیدا می‌کند. صحنه بعدی بازی به بیست سال جلوتر و بیست سالگی این شخصیت ماجراجو می‌رود.

بازی The Walking Zombie 2 روند داستانی خوبی دارد و این داستان تا حدی تعاملی است و با انتخاب‌های شما پیش می‌رود. از نکات جالب بازی می‌توان به وجود ویژگی‌ای به نام کارما در بازی اشاره کرد.

این ویژگی باعث می‌شود که شما در صورت داشتن انتخاب‌های خوب و انجام کارهای بهتر تاثیر آن را در بازی ببینید.

دانلود بازی زامبی

از روند داستانی که بگذریم بهتر است نگاهی به گیم پلی بازی بیندازیم. گیم پلی اصلی بازی در سبک شوتر و تیراندازی اول شخص است و وظیفه اصلی شما در The Walking Zombie 2 مثل سایر عناوین مربوط به زامبی‌ها، مبارزه با این موجودات است.

جدای از این همانطور که ذکر شد شما می‌توانید باز بین دیالوگ‌های موجود انتخاب کنید، تصمیماتی بگیرید، با سایر کاراکترهای بازی تعامل کنید و در کمپ خود که از زامبی‌ها در امان است گشت بزنید.

سلاح‌ها‌ی متنوعی هم در بازی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای مبارزه با زامبی‌ها استفاده کنید. علاوه بر سلاح شما در بازی منابع دیگری هم دارید که از جمله آن‌ها می‌توان به بنزین اشاره کرد.

شما برای جا به جایی در نقشه بازی که وسعت مناسبی دارد و انجام ماموریت‌های مختلف نیاز به بنزین دارید.

معرفی بازی The Walking Zombie 2

گرافیک: خویشاوند ماینکرفت

The Walking Zombie 2 یکی از جذاب ترین و خاص ترین گرافیک‌ها را در بین عناوین اندرویدی دارد. در The Walking Zombie 2 شاهد گرافیک زیبا و چشم نواز و توجه خوب سازندگان به جزئیات هستیم.

نکته‌ای که در مورد The Walking Zombie 2 جالب است شباهت برخی از المان‌ها، به خصوص کاراکتر‌ها به بازی‌ معروف ماینکرفت است. البته این به معنای شباهت کامل و جز به جز نیست بلکه اندک نقاط ویزگی‌های مشترکی را می‌توان بین گرافیک‌های دو بازی یافت.

از دیگر نکات مثبت The Walking Zombie 2 می‌توان به تنوع بسیار خوب و بالای دشمنان اشاره کرد. شما در بازی با انواع زامبی‌ها رو به رو می‌شوید و علاوه بر آن انوع دیگری از دشمنان مثل عنکبوت‌ها هم در سر راه شما قرار می‌گیرند. تنوع محیط‌های بازی هم بسیار خوب و مناسب است.

بازی شوتر اندروید

در کنار گرافیک و روند داستانی و ماموریت‌های هیجان انگیز، تیم سازنده برای جذاب‌تر کردن The Walking Zombie 2 از موسیقی و صداهای خوبی در بازی استفاده کرده‌اند که فضایی هیجانی تر به بازی می‌بخشد.

در مجموع می‌توان The Walking Zombie 2 یک عنوان جذاب و دوست داشتنی دانست که می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای دوست داران سبک تیر اندازی اول شخص و بازی‌های هیجانی باشد.

این بازی نمره بسیار عالی 4.5 و بیش از ده میلیون بار در گوگل پلی را از آن خود کرده و جدای از نسخه‌های اندروید و IOS، این بازی برای کامپیوترهای شخصی هم از طریق فروشگاه استیم در دسترس است.

پیشنهاد می‌کنیم شما هم این بازی را دانلود کنید و به جمع ده میلیون شکارچی زامبی که کاربر این بازی هستند بپیوندید.