بسیاری از افراد بازی‎های ساده را به عناوین پر زرق و برق یا دارای گرافیک بالا ترجیح می‎دهند و خیلی‎ها دستگاه پیشرفته‎ای ندارند و بنابراین این روزها شرکت‎ها اکثرا سعی می‎کنند عناوینی ساده ولی جذاب عرضه کنند تا بتوانند طرفداران میلیونی برای خود به دست آورند.

یکی از این آن‎ها استودیو بازیسازی معروف Ketchapp است که عنوان دیگری برای دستگاه‎های اندرویدی به اسم Break Liner عرضه کرده است. بازی Break Liner یا خط‎شکن در سبک آرکید (arcade) ساخته شده است و گیم پلی ساده آن را با یک مرتبه بازی کردن به راحتی متوجه می‎شوید.

در این بازی سه میله به رنگ‎های قرمز، مشکی و زرد در صفحه نمایش نشان داده می‎شود و مکانیزم‎های طراحی بازی حول آن‎ها است. در این بازی شما باید یک فضاپیما را با لمس نمایشگر گوشی هوشمند خود کنترل کنید.

معرفی بازی موبایل Break liner

لمس فضاپیما باعث تغییر مسیر آن و حرکت به سمت مقابل می‎شود. اگر میله روبرو زرد باشد، با شکستن آن می‎توانید به مسیر ادامه دهید. رنگ قرمز میله به معنای باخت است و طراحان بازی به شما اجازه می‎دهند یک مرتبه به میله مشکی برخورد کنید ولی تکرار آن به معنای باخت است.

بازی Break Liner مراحل مختلفی دارد و می‎توانید با شکستن خطوط زرد رنگ به سطح بعدی بروید.

طراحی بازی خط شکن بسیار ساده است ولی مطمئن باشید به راحتی می‌تواند شما را معتاد خود می‎کند و تا ساعت‎ها گوشی در دست‎تان خواهد بود.

بازی موبایل Break liner برای اندروید و iOS

عامل دیگری که به نوعی چاشنی بازی را بیشتر می‎کند امکان انتخاب فضاپیماهای جدید به دنبال تغییر سطح است. به عنوان مثال اگر سطح شما به 50 برسد می‎توانید فضاپیمای سوم را انتخاب کنید و هر کدام از آن‎ها سرعتی متفاوت با دیگری دارند.

بنابراین تا می‎توانید با جمع‎آوری امتیاز فضاپیمای خود را بهتر کنید چون مراحل هر چه بالاتر می‎روید سخت‎تر می‎شوند و شروع با یک فضاپیما ساده‎تر به معنای باخت شما است.

بهتر است با یکی از دوستان خود رقابت کنید تا ببینید کدام یکی به بالاترین سطح می‎تواند برسد.

خصوصیات بازی Break Liner در یک نگاه:

  • مجموعه‎ای از فضاپیماهای گوناگون با قابلیت ارتقاء آن‎ها
  • به دست آوردن امتیاز برای باز کردن آیتم‎های جدید
  • استفاده از افکت‎های صوتی عالی
  • گرافیک متفاوت و خوب
  • سرگرم کننده و مهیج