بازی zombie smasher از سری بازی‌های جدید زامبی است. این بازی به شدت جذاب و مهیج طرفداران زیادی بین افرادی علاقه‌مند به بازی‌های سبک اکشن و نقش آفرینی دارد.
این بازی توسط استیو Italic games برای تمامی گروه‌های سنی عرضه شده است، چون بسیار سرگرم کننده بوده و فضای بازی مناسب تمام رده‌های سنتی طراحی شده است و بازیکنان برخلاف عناوین مشابه وحشت کمتری را تجربه می‌کنند.

نکته مثبت این بازی مناسب بودن برای کودکان است و آن‌ها می‌توانند از مبارزه با این زامبی‌ها لذت ببرند.
روند بازی به این صورت است که شهر شما توسط زامبی‌های خطرناک اشغال شده است و باید در برابر زامبی‌ها از خانه خود محافظت و آن‌ها را از بین ببرید.

برای از بین بردن زامبی‌ها باید به سمتشان هدف بگیرید و شلیک کنید. البته قبل از این که درب خانه شما را بشکنند و وارد آن شوند، چون بعد این اتفاق کارتان شدیدا سخت می‌شود.

تصویر 1 بازی Zombie Smasher

زامبی‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا افراد باقیمانده شهر را به یک ویروس خطرناک مبتلا کنند و آن‌ها نیز به زامبی تبدیل شوند.
استراتژی این بازی به گونه‌ای است که باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا هر چه سریع‌تر تمام زامبی‌ها را از بین ببرید و از خانه خود دفاع کنید. علاوه بر سرعت عمل، دقت بالا نیز شرط پیروزی در جنگ با زامبی‌ها است. در طراحی این بازی علاوه بر زامبی‌ها، مردم عادی نیز در شهر وجود دارند که نباید به آن‌ها آسیبی وارد کنید، چون نه تنها امتیاز منفی می‌گیرید، بلکه سرعت بازی کم می‌شود.

بازی zombie smasher مراحل مختلف و هیجان انگیز زیادی دارد که در هر مرحله بازی سخت‌تر و زامبی‌ها قوی‌تر خواهند شد. شما با پرتاب موشک، تیر و سایر ابزارهای مبارزه‌ که در هر مرحله از بازی پیشرفته‌تر می‌شوند، می‌توانید از خانه خود دفاع کنید و زامبی‌ها را بکشید.
با استفاده هوشمندانه از نیروگاه‌های ویژه می‌توانید پیروز بازی باشید و فضای اطراف را از وجود زامبی‌ها پاکسازی کنید.

تصویر 2 بازی Zombie Smasher

موسیقی متن این بازی ویژگی مهم دیگری است که هیجان بازی zombie smasher را بالا می‌برد تا در دنیای بازی غرق شوید و از آن نهایت لذت را ببرید.

در پایان باید بگوییم این بازی فقط برای پلت‌فرم اندروید عرضه شده است و قابل اجرا روی سایر سیستم‌ها نیست.

خصوصیات بازی zombie smasher در یک نگاه:

  • حجم پایین بازی و کیفیت بالای تصاویر
  • طراحی ساده و گرافیک مجذوب کننده بازی
  • مراحل زیاد و متنوع با درجه سختی و آسان
  • ۶۰ سطح بازی و ۳ حالت مختلف
  • ۷ نوع زامبی با قابلیت‌های متفاوت
  • سلاح‌های متنوع کاربردی در هر مرحله