استودیو بازی‎سازی ketchapp یک بازی متفاوت دیگر به اسم Scream Go Hero منتشر کرده است. این بازی بسیار خلاقانه از همان تاریخ انتشار خود توانسته است میلیون‎ها کاربر را با خود همراه کند. سبک انجام این بازی بسیار متفاوت است.

در واقع ketchapp در طراحی این بازی قواعد مرسوم بازی‎سازی را زیر پا گذاشته است. تمامی بازی‎هایی که برای موبایل یا کنسول طراحی شده‎اند برای بازی به دسته یا کنترل‎های لمسی نیاز دارند ولی قهرمان این بازی برای رد موانع و پیشرفت در بازی به صدای فریاد شما نیاز دارد!

بازی اسکریم گو هیرو، شباهت زیادی در بخش گرافیک ظاهری و سیستم امتیازدهی با بازی Spring Ninja از ساخته‌های قبلی همین استودیو بازیسازی دارد.

برای رد کردن مراحل باید فریاد بزنید! بنابراین اگر از این به بعد کسی را اطراف خود دیدید که داد می‎زنید بدانید در حال انجام بازی Scream Go Hero است!

بازی نینجا داد زن

در این بازی شما باید به شخصیت نینجا آن کمک کنید تا از دیوارها بپرد و به پایین نیافتد. پریدن از دیوارها به همین راحتی نیست چون باید فریاد بزنید! هرچه دیوار بلندتر باشد باید از ته دل و با صدای بلند فریاد بزنید. این بازی با گیم پلی متفاوت خود بسیار هیجان‎انگیز است.

امکان بازی به دو صورت وجود دارد یا می‎توانیم وارد سیستم مرحله‎ای یا نامحدود شوید که هر کدام از آن‎ها چالش‎های مخصوص به خود را دارند.

این بازی برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS همراه شده است و تمامی سنین می‎توانند آن را انجام دهند.

خصوصیات بازی Scream Go Hero در یک نگاه:

  • نحوه متفاوت انجام بازی با داد زدن
  • گیم پلی جذاب و کاربرپسند
  • حجم کم بازی و هیجان بالا
  • امکان انجام بازی در دو حالت مرحله‎ای و نامحدود
  • کاراکترهای مختلف و جذاب
  • ماموریت‌های متعدد
  • قابلیت شخصی سازی

بازی اسکریم گو هیرو

توجه کنید این بازی را در اختیار کودکان قرار ندهید چون ممکن است تارهای صوتی‎شان صدمه ببیند و همچین همانطور که حواستان به موانع است همسایه‎ها را با صدای خود بیدار نکنید.

البته با استفاده از نوار Adjust Sensitivity می‌توانید حساسیت میکروفون را تغییر دهید و با صدای کمتری مراحل مختلف این بازی را پشت سر بگذارید و قهرمانتان را با کسب گیلاس (واحد پولی داخل بازی) تغییر دهید.