شاید شما هم از آن دسته بازیکنان باشید که بازی‌های دو نفره و رقابتی را بیشتر بپسندید. بازی‌هایی مثل‌ Soccer Stars که امکان رقابت با بازیکنان واقعی در سراسر دنیا را فراهم میکنند.

چه بهتر که مثل ۲ Player Games امکان بازی دو نفره با دوستانتان آن هم روی یک دستگاه و بدون نیاز به اینترنت را هم فراهم کند. امکانی که می تواند جذابیت بازی را دو چندان کند و لحظات خوشی را برای کاربران بسازد.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌ها را داریم. بازی‌ای که علاوه بر امکان بازی دو نفره روی یک دستگاه رقابت آنلاین را هم برای کاربران در نظر گرفته و از قضا شباهت بسیار زیادی هم به Bowmasters دارد.

در ادامه با معرفی بازی Tank Stars با ما همراه باشید.

دانلود بازی Tank Stars‏

آفلاین یا آنلاین

سازندگان تانک استارز (Tank Stars) یعنی استودیو Playgendary که بازی جذاب Kick the Buddy را هم در کارنامه خود دارد؛ سه حالت مختلف برای بازی در نظر گرفته اند. بازی با هوش مصنوعی؛ بازی دو نفره روی یک دستگاه و بازی آنلاین. هرکدام جذابیت‌های خاص خود را دارند و شما می‌توانید در هر زمانی با مشغول باشید.

آفلاین یا آنلاین تفاوتی نمی‌کند. بازی تانک استارز برای هر شرایطی مناسب است. همچنین امکان بازی دو نفره امکانی بسیار جذاب و دلچسب است که میتواند گرمای خاصی به دورهمی‌ها و جمع‌های دوستانه کوچک شما ببخشد.

علاوه بر این‌ها شما میتوانید تورنمت هم تعریف کنید و به جذابیت بازی بیفزایید. پیشنهاد میکنیم حتما یکبار هم که شده Tank Stars در جمع‌های دوستانه خود تجربه کنید.

البته برای آزاد شدن همه حالت‌های بازی شما باید حداقل ده مبارزه با هوش مصنوعی داشته باشید.

بازی دو نفره اندروید

زاویه طلایی رو پیدا کن

بازی گیم پلی ساده‌ای دارد. گیم پلی بازی دقیقا شبیه به بازی Bowmasters است و شما باید با پیدا کردن زاویه و میزان قدرت درست حریف خود را هدف قرار بدهید. البته بر خلاف Bowmasters در این بازی امکان حرکت هم فراهم است. البته شما در هر نوبت به مقداری محدود توانایی جا به جایی دارید و سوخت شما تعیین کننده این محدودیت است.

همچنین گلوله‌ها و شلیک‌های متنوعی هم موجود است که هرکدام خاصیت و ویژگی خاص خود را دارند و باید تلاش کنید شلیک شما با توجه به نوع گلوله و متناسب با آن باشد.

از جمله دیگر امکانات جذاب بازی Tank Stars امکان شخصی سازی تانک هاست. شما می‌توانید تانک مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با آن به جنگ با رقبا بروید. البته جدای از امکان انتخاب تانک هر تانک قابل ارتقا هم هست. با ارتقای تانک‌ها مقاومت و سرعت آن ها افزایش پیدا می‌کنند و راحت ترین میتوانید به جنگ با حریفان بروید.

دانلود بازی انلاین اندروید

بازی Tank Stars گرافیک جذاب و رابط کاربری مناسبی دارد. افکت‌ها و انیمیشن‌های انفجار و پرتاب گلوله‌ها هم دست به دست هم داده‌اند تا از این بازی عنوانی به یاد ماندنی بسازند.

تانک استارز عنوانی خوش ساخت و مناسب سرگرمی است. بازی آنقدر محبوب و مناسب ظاهر شده که حتی توسعه دهندگان دیگری را هم مجاب به ساخت بازی‌هایی مشابه کرده‌اند. از جمله بازی‌هایی که از Tank Stars الهام گرفته‌اند میتوان به نسخه ایرانی آن یعنی ارباب جنگ اشاره کرد.

در مجموع اگر به دنبال یک سرگرمی جذاب و نو هستید و عاشق رقابت؛ تانک استارز می‌تواند با امکانات جذاب و منحصر به فرد خود در صدر لیست بازی‌های انتخابی شما قرار بگیرد.

اگر همچنان در دانلود بازی شک دارید بهتر است نگاهی به آمار خیره کننده بازی بیندازید. بازی تانک استارز توانسته بیشتر از 100 میلیون دانلود در گوگل پلی کسب کند که دست یابی به این عدد کار آسانی نیست.