خیلی اوقات ما برای اینکه خشم و عصبانیت روز را تخلیه کنیم به چیزی نیاز داریم. خیلی از بازی‌های ویدیویی برای همین ساخته شده‌اند تا بتوانیم هیجاناتمان را تخلیه و کنترل کنیم.

از جمله این بازی‌ها میتوان به Push’em all اشاره کرد. فکرش را بکنید بعد از یک روز کاری سخت بیایید و موجوداتی بی قواره را بزنید و به پایین پرت کنید. چه چیزی از این بهتر.

Kick the Buddy نام بازی‌ای است که در آن تنها کارتان کتک زدن و آزار یک عروسک است. در این بازی شما هستید و یک عروسک و روش‌های مختلفی برای کتک زدن او در دسترس دارید. با معرفی این بازی جذاب با ما همراه باشید.

تصویر 1 بازی Kick the Buddy

عروسک اعصاب خرد کن

در نگاه اول شاید کمی برایتان عجیب باشد که چه چیز کتک زدن یک عروسک می‌تواند جذاب باشد. آن هم عروسکی با این شمایل که الحق زیبا و با یک لبخند طراحی شده است.

اما وقتی صفحه را لمس می‌کنید و اولین مشت را به این عروسک حواله می‌کنید ورق بر می‌گردد. حالا دیگر دل کندن از کتک زدن این عروسک کار آسانی نیست و انگار نیرویی شما را وادار به ادامه بازی می‌کند.

کمی که عروسک را کتک می‌زنید او هم شروع به ناله می‌کند و صورتش کبود می‌شود و شاید باز هم دلتان برای او بسوزد. اما گاهی این عروسک سرتق گاهی با شما کل کل هم می کند.

تصویر 2 بازی Kick the Buddy

بندازش دور

اگر عروسکتان کبود و زخمی شده و دلتان برایش می‌سوزد سازندگان Kick the Buddy راهی برای شما در نظر گرفته‌اند. شما می‌توانید عروسکتان را به سطل آشغال بیندازید و یک عروسک نو و جدید تحویل بگیرید.

جدا از امکان کتک زدن عروسک روش‌های بی‌نهایت دیگری هم برای شما در نظر گرفته شده‌اند. با گرز بر سرش بکوبید یا به طرفش نارنجک پرتاب کنید. اگر این‌ها کافی نیست یک شیر بالای سرش بیارید تا حسابش را بسازد.

در Kick the Buddy انواع سلاح وجود دارد که می‌توانید با تماشای تبلیغات و یا خریدن آن‌ها از روش‌های جدیدی برای کتک زدن عروسک استفاده کنید. شما با تماشای تبلیغات می‌توانید اکثر این سلاح‌ها را در دسترس قرار دهید.

تصویر 3 بازی Kick the Buddy

تمام حرصت رو خالی کن

Kick the Buddy از آن دسته بازی‌های بی پایان است. البته هدفی هم وجود ندارد که بخواهد پایانی داشته باشد. شما می‌توانید یک عمر عروسک را بزنید و تمام خشم خود را بر سر او خالی کنید. اگر هم بازی برایتان تکراری شد سلاح‌ها و محیط‌های جدید را امتحان کنید.

Kick the Buddy بازی آرام و آرامش بخشی مثل Mekorama نیست. بلکه نیاز به شور و هیجان دارد و به خوبی این هیجان را به شما منتقل خواهد کرد.

شاید بازی‌هایی مثل LuckyLooter و Kick the Buddy باید وجود داشته باشند و ما گاهی نیاز داشته باشیم که در نقش منفی باشیم. بازی‌هایی که به خوبی به ما در تخلیه هیجان و انرژی و خشممان کمک می‌کنند.

تصویر 4 بازی Kick the Buddy

همین حالا Kick the Buddy دانلود کنید و به جان عروسک بیفتید. تضمین می‌کنم که تجربه Kick the Buddy لذت بخش ترین کتک کاری شما در طول عمرتان باشد.

این بازی بیش از صد میلیون دانلود در گوگل پلی دارد که رقم بسیار بزرگی است. شما هم به جمع کتک زنندگان این عروسک بپیوندید.