چند وقتی است که شرکت بازی سازی VOODOO توانسته با بازی‌های کوچک و ساده و در عین حال جذاب خود کاربران زیادی را جذب کند. شاید شما هم پیش از این بازی‌های این شرکت را تجربه کرده باشید.

از جمله عناوین موفق و محبوب این توسعه دهنده می‌توان به بازی‌ Hole.io اشاره کرد. بازی‌های این شرکت عموما بازی‌های تفننی و بی نهایت در سبک Helix Jump است که می‌توانید تا مدت زیادی با آن‌ها سرگرم شوید.

امروز هم در بازیاتو قصد معرفی اثری دیگر از ساخته‌های این استودیو را داریم. این عنوان Push’em all نام دارد و انتخاب خوبی برای سرگرمی و علاقه‌مندان به بازی‌های تفننی است. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

تصویر 1 بازی Push'em all

آدمک‌هایی که هیچ چیز نیستند

اگر قبل از این هم بازی‌های استودیو VOODOO را تجربه کرده باشید با آدمک‌هایی که در بازی‌های این شرکت آشنایی دارید. آدمک‌های ساده‌ای که گرافیک خاصی ندارند و جزئیاتی هم برای صورتشان طراحی نشده.

این آدمک‌ها رنگ‌های متفاوتی دارند و تنها زحمت VOODOO برای ساخت این آدمک‌ها دادن رنگ متفاوت به آن‌ها بوده است. در Push’em all هم این آدمک‌ها که امضای توسعه دهنده هستند وجود دارند.

در بازی مسیری وجود دارد که شما باید تا انتها بروید. این مسیر توسط آدمک‌های زیادی که همان دشمنان شما هستند پر شده. شما باید با از بین بردن تمام دشمنان به پایان خط برسید.

تصویر 2 بازی Push'em all

در Push’em all شما قابلیت‌ها و سلاح‌های گوناگونی برای مبارزه و گذر از بین دشمنان دارید. شما در ابتدا فنری در دست دارید که با استفاده از آن می‌توانید دشمنان را به پایین سکو‌ها هل دهید.

همچنین با هر بار کلیک روی صفحه می‌توانید از قابلیت سلاح خود استفاده کنید. به طور مثال اگر اسلحه شما موشک باشد با کلیک روی صفحه می توانید به سمت دشمنان خود گلوله شلیک کنید.

سلاح‌های موجود در Push’em all سلاح‌های جذاب و جالبی هستند. از جمله جالب ترین این سلاح‌ها می‌توان به عصای جادویی اشاره کرد. این سلاح‌ها به مرور و با گذشت مراحل به شما داده می‌شود.

تصویر 3 بازی Push'em all

نیروی ویژه

کشتن و نابود کردن دشمنان توسط شما با پایین انداختن آن‌ها از سکو‌ها انجام می‌شود. با هر بار که دشمنان را از سکو پایین میندازید مقداری انرژی دریافت خواهید کرد که در صورت کامل شدن انرژی می‌توانید از قابلیت سلاحتان به طور ویژه استفاده کنید.

این نیروی ویژه قابلیتی اساسی و کاربردی در Push’em all است که اگر به موقع از آن استفاده کنید می‌توانید به راحتی از بین دشمنان عبور کنید.

تله‌هایی هم در بازی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها هم می‌توانید دشمنان را سکو به بیرون پرتاب کنید. این تله‌ها جزو ویژگی‌های جذاب و هیجان انگیز بازی به حساب می‌آیند و استفاده از آن‌ها لذت بخش است.

تصویر 4 بازی Push'em all

دشمنان بی سلاح

درست است که دشمنان شما بی شمار هستند اما گذر از آن‌ها چندان مشکل نیست. چون آن‌ها سلاح خاصی ندارند و تنها در صورت برخورد با شما می‌توانند تا حدی شما را تهدید کنند.

حتی هنگامی که دشمنان به شما برخورد کنند هم می‌توانید به بازی ادامه دهید. در واقع دشمنان در بازی تنها امکان هل دادن شما را دارند که البته همین هم می‌تواند بارها و بارها باعث شکست و افتادن شما از سکو شود.

البته برخی از دشمنان هم سلاح دارند و هر چند مرحله یکبار به سراغ شما می‌آیند و به سمت شما تیراندازی می‌کنند. دشمنان دیگری هم با سایزهای بزرگ و غول آسا در مقابل شما قرار خواهند گرفت.

تصویر 5 بازی Push'em all

Push’em all مجموعا بازی جذاب و جالبی برای وقت‌های بیکاریست. بازی پر از درگیری و شاید بتوان تا حدودی آن را شبیه به دیگر ساخته این استودیو یعنی Crowd City دانست.

اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و اکشن که چندان از خشونت زیادی برخوردار نباشد و بتوانید در هرجا و هرزمانی به بازی کردن آن بپردازید هستید، Push’em all می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.