اگر استودیو بازی‎سازی Voodoo را بشناسید می‎دانید محصولات این شرکت جان می‎دهند برای رکوردزنی و شما را خیلی راحت معتاد به خود می‎کنند. این استودیو تا امروز ده‎ها عناون بازی تفننی و جالب ساخته است که همگی توانسته‎اند مخاطبان زیادی به دست آورند. به عنوان مثال می‎توانید بازی Ball Mayhem محصول دیگر این استودیو را در نظر بگیرید که افراد زیادی شیفته آن شدند.

یکی از خصوصیات قابل توجه محصولات این استودیو، استفاده از عناصر طنزآمیز در تولید بازی و گیم پلی متفاوت آن‎ها است. بازی Crowd City یا شهر شلوغ محصول دیگری از Voodoo محسوب می‎شود که توانسته است با سیر داستانی متفاوت خود مخاطبان را سرگرم کند.

ایده بازی بسیار ساده ولی متفاوت و جذاب است. همین ویژگی باعث شده است بازی Crowd City نگاه مثبت منتقدان را به سمت خود جلب کند. در این بازی که فضای آن در یک شهر بزرگ با تعداد زیادی از ساختمان‎ها و خیابان‎ها است، باید به عنوان رهبر یک گروه از پیروان تا جایی که امکان آن وجود دارد به طرف مردم عادی بروید و آن‎ها را به گروه خود ملحق کنید تا تعداد اعضای گروه شما بیشتر شود.

بازی کرود سیتی

در حقیقت نحوه انجام بازی به این شکل است که در ابتدای آن به شکل یک گروه چند نفره باید به اطراف شهر بروید. اعضای گروه شما رنگ آبی دارند و از سایرین متفاوت هستند. رقبای شما نیز گروه خاص خود را دارند و رنگ هر کدام از آن‎ها با دیگری متفاوت است. زمانی که بازی شروع شد باید با هدایت رهبر گروه به جاهای مختلف بروید و مردم عادی را که با رنگ سفید مشخص هستند به سمت خود جذب کنید. اعضای تیم به هر جایی که رهبر برود حرکت می‎کنند.

بازی Crowd City را تا جایی انجام می‎دهید که گروه شما بزرگ و بزرگ‎تر شود. در صورت برخورد با گروه مقابل اگر اعضای شما از آن‎ها کمتر باشد، افراد تیم شما به رنگ آن گروه در می‎آید و می‎بازید.

بنابراین سرعت‎ العمل در این بازی نقش بالایی دارد و باید تا می‎توانید اعضای گروه خود را زیاد کنید. استراتژی در این بازی حرف اول را می‎زند چون هوشمندانه باید مانند یک شکارچی به سمت گروهی بروید که تعداد عضو کمتری دارد و اعضای آن را به تصرف خود در آورید.

با آن که گیم پلی بازی ساده است ولی جذابیت خاصی دارد و همین قضیه باعث می‎شود کاربران با هر سنی از بازی لذت ببرند. بدون شک بازی Crowd City به خوبی کاربر را سرگرم می‎کند و فضای آن پر تلاطم و طنزآلود است. طراحی این بازی به نحوی است که هیجان بازی با پیشرفت در آن و بزرگ‎تر شدن گروه بیشتر می‎شود. در پایان بازی می‎توانید بالاترین امتیاز و تعداد اعضای هر گروه را ببینید.

بازی Crowd City برای موبایل

خصوصیات بازی Crowd City در یک نگاه:

  • گیم پلی ساده، جذاب و اعتیادآور
  • طراحی گرافیکی سه‎ بعدی، خیره‎کننده و با جزئیات بالا
  • کنترل ساده و راحت بازی
  • قابلیت انتخاب رنگ تیم
  • قابلیت ثبت امتیاز و مشاهده بالاترین امتیازات در بازی
  • پشتیباین از دستاوردها و لیدربورد
  • سیستم کنترل ساده
  • کاوش در یک فضای داستانی بزرگ
  • امکان بازی با هوش مصنوعی
  • قابلیت انتخاب شخصیت‎های گوناگون