2 Player Games: The Challenge عنوان بازی است که در خود چندین بازی دو نفره دارد تا بتوانید با دوست یا هر کدام از اعضای خانواده روی یک دستگاه با یکدیگر رقابت و بازی کنید.

مهم‌ترین ویژگی این مجموعه بازی‌های دو نفره این است که برای بازی کردن با دوست خود یا به تنهایی، به اینترنت یا بلوتوث نیاز ندارید.

درست است که عناوین داخل این بازی برای سرگرمی‌های دو نفره مناسب هستند، اما می‌توانید به صورت تک نفره نیز بازی کنید.

تیم طراح بازی 2 Player Games یک مجموعه بی‌نظیر از 22 بازی در سطوح و سبک‌های مختلف را کنار یکدیگر قرار داده است. نکته مثبتی که در این مجموعه بازی می‌بینید، سطوح متنوع بازی از ساده تا سخت است تا تمامی افراد از آن‌ها لذت ببرد.

2 Player Games انواع مختلفی از مسابقات ورزشی و بازی‌های استراتژیک را در خود دارد. کافی است تصمیم بگیرید در کدام سبک می‌خواهید مهارت دوست خود را به چالش بکشید.

نوع بازی‌ها و طراحی آن‌ها به نحوی است که پس از وارد شدن به هرکدام، یک بازی قدیمی و ساده را در جدیدترین شکل و زیباترین طراحی آن می‌بینید و با انجام آن با دوست خود خاطراتتان را زنده می‌کنید.

معرفی بازی 2 Player games : the Challenge

چند نمونه از عناوین داخل این بازی را معرفی می‌کنیم:

شطرنج: بازی فکری که در قالب یک بازی ویدئویی درآمده است تا بتواند طرفداران خود را راحت‌تر پای بازی بکشاند.

مسابقه اتومبیل‌ها: ماشین بازی و مسابقه دادن ماشین‌ها با یکدیگر همیشه هیجان‌‌انگیز بوده است. هیجان این بازی زمانی بیشتر می‌شود که با دوست خود مسابقه می‌دهید.

شمشیر بازی: شمشیر بازی نیز یک بازی دو نفره است که با حرکت یک انگشت می‌توانید شمشیر را در هوا بچرخانید و حریف خود را شکست دهید.

مسابقه پنالتی: در مسابقه پنالتی شما باید جهت شیرجه دروازه بان را تشخیص دهید و با حرکت دست خود توپ را به سمت دروازه هدایت کنید.

مار بازی: مار بازی از اولین و قدیمی‌ترین بازی‌های روی گوشی موبایل است، پس حتما با نحوه بازی آشنا هستید. تفاوت مار بازی دو نفره این است که اکنون شما با دو مار بازی می‌کنید.

هاکی: در این بازی با یک حرکت ساده دست خود می‌توانید توپ را وارد هدف کنید.

پینگ پنگ: تصور کنید در یک زمین واقعی روبروی حریف خود ایستاده‌اید! تنها کاری که لازم است انجام دهید حرکت انگشتتان است که توپ را در جهت درست به زمین بکوبید.

بسکتبال: بسکتبال دو نفره همان داستان قدیمی توپ و تور و یک رقابت چالش برانگیز است.

فوتبال دستی: فوتبال دستی از بهترین بازی‌های این مجموعه شناخته شده است. بازی‌ که هنوز به اندازه روزهای کودکی جذاب است و طرفداران زیادی دارد.

چندین بازی استراتژیک تیراندازی و نقش آفرینی: بازی‌های جنگی و تیراندازی به دشمن را به دو صورت می‌توان انجام داد. شما می‌توانید با دوست خود در مقابل دشمنان بایستید یا اینکه هر دو با یکدیگر مبارزه کنید.

دانلود بازی 2 Player games : the Challenge

بازی‌های زیادی وجود دارند که از طریق اینترنت می‌توانید با بیشتر از پنج نفر بازی کنید و ساعت‌های طولانی را سرگرم باشید. ولی هیچ کدام به اندازه یک بازی دو نفره در مدت زمان کوتاه‌تر نمی‌تواند جالب باشد. بنابراین اگر به دنبال یک سرگرمی کوتاه مدت در خانه هستید بهتر است یکی از 22 بازی این اپلیکیشن را انتخاب کنید.

خصوصیات بازی2 Player Games: The Challenge در یک نگاه:

  • گرافیک بسیار زیبا
  • بازی‌های رایگان
  • قابلیت بازی دو نفره بدون نیاز به اینترنت و بلوتوث