مگر می‌شود اهل بازی‌های ویدیویی بود و فوتبال را نادیده گرفت. بازی‌های فوتبالی ویدیویی همیشه جزو برترین و محبوب‌ترین بازی‌ها بوده‌اند. ‌Soccer Starts هم یکی از همین بازی‌های فوتبالی است.

این بازی جزو بازی‌های محبوب و مطرح گوشی‌های هوشمند است. چند سالی هست که Soccer Stars توانسته خودش را به عنوان یکی از بازی‌های خوب اسمات فون‌ها مطرح کند.

این بازی توسط سازنده بازی مطرح و محبوب 8Ball مینی کلیپ ساخته شده است. بازی‌ای که به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. حتی نسخه‌های دیگری از این بازی هشت هم توسط توسعه دهندگان دیگر ساخته شده است.

این بازی با سبک جدید و خلاقانه‌ای که دارد توانسته عنوانی منحصر به فرد باشد. در ادامه با معرفی این بازی موفق و جذاب با ما همراه باشید.

تصویر ۱ از soccer stars

گیم پلی بازی تا حدودی شبیه بازی Soccer Royale است. در واقع Soccer Royale از این بازی الهام گرفته‌اند و تحت تاثیر Soccer Starts بازی خود را ساخته‌اند.

در Soccer Starts اوضاع کمی با بازی‌های معمول فوتبال فرق می‌کند. در این بازی شما چند مهره در اختیار دارید که در واقع بازیکنان شما هستند. شما باید این مهره‌ها را به خوبی کنترل و هدایت کنید.

بازی به صورت نوبتی انجام می‌شود و شما باید در نوبت یکی از مهره‌های خود را به بهترین شکل به سمت توپ شلیک کنید. این شلیک یا پرتاب مهره باید به شکلی باشد که بتوانید دروازه حریف را تهدید کنید اما خودتان گلی نخورید.

تصویر 2 از soccer stars

گیم پلی ساده اما جذاب است. بازی به طور کلی به عنوان یک بازی آنلاین در نظر گرفته می‌شود و شما باید با کاربران واقعی رقابت کنید. رقابت‌های مختلفی در بازی وجود دارد که برای ورود به هرکدام باید هزینه‌ای بپردازید.

همچنین جایزه هر مسابقه با توجه به سطح و میزان سکه داده شده برای ورودی متفاوت است. محیط و زمین بازی هم در هر رقابت متفاوت است. بازی صداگذاری خوبی هم دارد که به جذابیت بازی افزوده است.

در کنار بازی اصلی و آنلاین شما توانایی تمرین کردن را هم دارید. همچنین توانایی بازی دو نفره با دوستان هم فراهم است که می‌تواند انتخاب خوبی برای دورهمی‌ها باشد.

تصویر 3 از soccer stars

بازی امکانات و بخش‌های جذابی هم دارد. از جمله این امکانات می‌توان به امکان چت و کل کل با حریف اشاره کرد. البته شما باید از بین جملات محدودی که برای شما در دسترس است استفاده کنید.

دیگر امکان جالب بازی، امکان تغییر شکل و طرح مهره‌هاست. شما می‌توانید از بین ده‌ها طرح و شکل مختلف طرح مورد علاقع خود را انتخاب کنید. طرح و آرم باشگاه‌ها و تیم‌های ملی هم در بازی وجود دارد.

مجموعا می‌توان Soccer Starts را بازی ای مناسب و جذاب برای اوقات فراغت دانست. تجربه رقابت آنلاین این بازی خالی از لطف نیست.