بازی بیلیارد آنلاین هشت یک بازی رایگان ایرانی برای پلت‎فرم موبایل است. بازیکنان این بازی می‎توانند با تعداد زیادی از کاربران ایرانی یا با دوستان خود در محیط آنلاین و به صورت آنی بیلیارد بازی کنند.

علاوه بر این اگر بتوانید در بین 768 نفر اول جدول رده‎بندی قرار بگیرید، در مسابقه جایزه بزرگ بازی هشت به صورت رایگان قرار می‎گیرید و اگر بتوانید در این مسابقه برنده شوید جایزه آن میلیون‎ها تومان جایزه نقدی خواهد بود.

تیم سازندگان این بازی سعی کرده‎اند با بهترین کیفیت، سرعت و امنیت بازی خود را در اختیار علاقه‎مندان به بیلیارد قرار دهند و همچنین در طراحی بازی برای وقت کاربران ارزش قائل شده‎اند. یعنی کاربران به همراه سرگرمی و وقت‎گذاری می‎توانند نتیجه مهارت و تلاش خود را با شرکت در مسابقات و به دست آوردن جایزه‎های مختلف به دست آورند.

بازی بیلیارد ایرانی

این بازی که شباهت بسیاری با بازی 8Ball ساخته استودیو مینی کلیپ دارد، سعی کرده با ایرانی سازی برخی المان ها و استفاده از زبان فارسی، کاربران خود را وفادار کند.

پیروزی بیشتر در مسابقات به معنای افزایش جایگاه بازیکن در جدول رده‎بندی و راه‎یابی به مسابقات جذاب‎تر و دیدنی‎تر است.

یکی دیگر از بخش‎های بازی باشگاه دوستان است که می‎توانید اشخاص گوناگون را به این بخش اضافه کنید و جمعی دوستانه برای خود به وجود آورید. در این بخش می‎توانید با دوستان خود گفتگو کنید و به صورت دوستانه با یکدیگر رقابت کنید.

اگر 5 مرتبه در بازی پشت سر هم پیروز شوید جعبه‎ای سبز رنگ به دست خواهید آورد که در آن مقادیری از طلا و همچنین قطعه‎هایی از چوب‎های استاندارد قرار دارد.

بازی بیلیار آنلاین
خصوصیات بازی بیلیارد آنلاین هشت:

  • بازی تک به تک با بازیکنان واقعی
  • غلبه بر سایر بازیکنان و به دست آوردن جام و تجربه
  • باشگاه دوستان
  • صعود به رتبه‎های بالا در جدول و شرکت در مسابقه ماهیانه برای به دست آوردن جایزه میلیونی

همچنین داشتن سیستم چت و انتخاب آواتار از ویژگی‌های جالب این بازی به شمار می‌رود.

بازی بیلیار آنلاین هشت می‌تواند با بهبود رابط گرافیکی خود (فونت و دکمه‌ها) تجربه بهتری را به کاربران خود هدیه کند؛ گرچه تا الان نیز توانسته طرفداران ایرانی زیادی را برای خود دست و پا کند.