بازی Bowmasters در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۶ توسط Playgendary معرفی شد و به خاطر استقبال خیلی خوب بازیکن ها، هزاران نفر این عنوان را انجام می دهند. سبک بازی بدین گونه است که دو کاراکتر به صورت دوئل با یک دیگد رقابت می کنند.

به صورتی که در فاصله معین از هم و در پستی ها و بلندی ها قرار گرفته و کاربر باید به گونه زاویه پرتاب و شتاب شلیک را (بر پایه قوانین فیزیک) تنظیم کند تا تیر به حریف اثابت کند. در هر ضربه بسته به شدت و محل برخورد جان حریف کم می شد.   

در ادامه نوبت به حریف رسیده و او نیز شلیک میکند. جان هر کدام که زود تر به اتمام رسید بازی را به نفع خود تمام می کند . بازی بیش از ۳۰ کارکتر مختلف دارد که هر کدام دارای سلاح و نیروی خاصی خودشان هستند. جالب اینجاست حتی نوع آسیب رساندن سلاح های هم دارای تفاوت هایی با هم است.

البته برای استفاده از کارکتر های جدید یا باید تجربه خود را افزایش دهید یا دست به جیب شده و به کمک پول آن ها را به دست بیاورید. Bowmasters از نظر گرافیک بسیار عالی طراحی شده و دارای جلو های ویژه بسیاری هست و در هر دو حالت عمودی و افقی قابل بازی است.


بازی علاوه بر حالت بازی با هوش مصنوعی یک بخش آنلاین هم دارد که شما می توانید با بازیکنانی از سراسر جهان بازی کنید. همچنین یک بخش تک نفره هم شاهد هستیم که باید در آن به پرندگان تیر اندازی کنید. در پایان باید بگوییم Bowmasters یکی از جذاب ترین بازی های سبک خودش هست که می تواند برای همه سنین بسیار جذاب باشد.

بنابراین اگر به بازی های رقابتی علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم همین الان بازی را دانلود کرده و به بقیه نشان دهید که بهترین کماندار دنیا چه کسی است.