بازی‌های موبایلی امروزه به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود شناخته می‌شوند و با حجم کم و معمولا به صورت رایگان جای خود را در گوشی‌های موبایل ما پیدا کرده‌اند. بازی‌هایی که تبدیل به یک قسمت مهم از زندگی روزمره ما شده‌اند و ما را به خود مشغول می‌کنند.

برخی از بازی ها با اضافه کردن المان هایی مثل داستان و ایجاد احساس مالکیت و رشد به بازیکنان تبدیل به بازی هایی شده اند که دیگر تنها سرگرم کننده نیستند و بلکه به بازی های اعتیادآوری تبدیل شده اند که بازیکنان خود را صد ها ساعت مجذوب خود می کنند.

این بازی‌ها در واقع از نوعی خاص هستند که به آن‌ها علاقه داریم و هر روز به آن‌ها باز می‌گردیم. آن‌ها بخش مهمی از اوقات فراغت ما را تشکیل می‌دهند و ما را به دنیای مجازی خود می‌کشانند. این بازی‌ها نه تنها برای سرگرمی بلکه برای ایجاد ارتباطات اجتماعی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و این امر تجربه بازی را به یک تجربه چند بعدی تبدیل کرده است.

در این پنج ترین قصد داریم 5 بازی اعتیاد آور موبایلی را به شما معرفی کنیم که تجربه کردن آن ها در اوقات فراغتی مثل تعطیلات تابستان یا سال نو، می تواند به شدت لذت بخش و ارزشمند باشد.حامی این قسمت: فروشگاه Number 4

برای ساخت یک اپل آی‌دی، استفاده از chatGPT یا وریفای شماره بلیزارد و حتی ساخت اکانت بدون محدودیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف، شما به شماره‌های مجازی نیاز دارید که با کمک نامبرفور می‌توانید آن‌ها را با ارزان ترین قیمت و با توجه به نیاز خود تهیه کنید.


بازی Minecraft (بازی ماینکرافت)

(undefined)معرفی در بازیاتو

بازی League of Legends: Wild Rift

(undefined)معرفی در بازیاتو

بازی Diablo immortal

(undefined)

بازی Candy Crush Saga

(offline)معرفی در بازیاتو

بازی Ballz

(offline)