بازی ماینکرافت (Minecraft) یک بازی فکری و نقش آفرینی بسیار جذاب است که توسط تیم طراحی بازی Mojang برای سیستم عامل‌های مختلف مانند اندروید و iOS طراحی شده است.
طراحی بازی ماینکرافت به صورتی است که تمام گروه‌های سنی می‌توانند با آن سرگرم شوند و وجود آیتم‌های بسیار جذاب و متنوع در این بازی طرفداران آن را زیاد کرده است.
روند بازی به گونه‌ای است که ابتدا ذهنتان را درگیر محیط اطراف می‌کند و شما را به فکر فضاسازی شهر می‌اندازد. در این بازی یک فضای بزرگ و مصالح ساختمانی پیش روی شما قرار دارد و حالا نوبت ذهن خلاقتان است تا به کمک آن این فضا را به زیباترین شکل طراحی کنید.
استراتژی برد در بازی ماینکرافت ، چیدن صحیح بلوک‌ها است. اگر در چیدن بلوک‌های ساختمانی دچار اشتباه شوید و یک تکه را اشتباه قرار دهید، ساختمانتان فرو می‌ریزد و باید مجددا آن را بسازید.

البته این تمام ماجرا نیست و بازی تنها به ساخت و ساز ختم نمی‌شود و حتی ممکن است ساختمانتان هر لحظه مورد تهاجم و حمله قرار گیرد.

بنابراین باید هوش معماری خود را به کار بگیرید. استحکام ساختمان و قابل اطمینان بودن قلمرو طراحی شده بردتان را تضمین می‌کند.

ماینکرافت آنلاین

حتما تا الان متوجه شده‌اید که خلاقیت تنها بخشی از بازی ماینکرافت است و استفاده از بهره هوشی برای دفاع از سازه ‌ها در مقابل بیگانگان تا چه اندازه اهمیت دارد. انجام این بازی به قدرت تمرکز و دقت زیاد نیاز دارد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن ساختمان خود را بسازید.

ساخت و ساز در این بازی کار سختی نیست. شما باید بلوک‌ها و مصالحی که در اشکال و اندازه‌های متنوع در اختیار دارید را به بهترین نحو در کنار یکدیگر قرار دهید. در انتهای بازی یک فضای منحصر به فرد دارید که خودتان طراحی کردید و قسمت لذت بخش این بازی نتیجه زیبای خلاقیت‌تان است. در هر مرحله از بازی یک اتفاق مهیج انتظار شما را می‌کشد.

چنین نکات ریزی انگیزه بازیکنان برای عبور از مراحل و رسیدن به مراحل بالاتر را افزایش می‌دهد.
نکته جالب دیگر این بازی استفاده از موسیقی متن‌های گوناگون متناسب با فضای بازی است تا هیجان آن را بیشتر کند. بنابراین در هر مرحله موسیقی‌های متنوعی پخش می‌شود

دانلود رایگان بازی ماینکرافت موبایل

.
ویژگی‌های بازی ماینکرافت در یک نگاه:

  • موسیقی‌ متن جذاب
  • پیشرفته‌تر شدن سازه‌ها در مراحل مختلف بازی
  • ابزارهای مختلف مانند بلوک و دیگر مصالح
  • امکان بازی کردن به صورت گروهی
  • گرافیک پیکسلی زیبا