این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


برای تأیید و وریفای شماره بلیزارد نیاز به شماره موبایل مورد تأیید این سرویس می‌باشد. ریجن بسیاری از کشور‌های مختلف مورد تأیید سرویس بلیزارد است. اما در این سرویس استفاده از شماره موبایل ایران برای ساخت اکانت امکان‌پذیر نخواهد بود. بنابراین برای دریافت تأیید شماره از سوی سرویس مزبور در داخل ایران باید از روش‌های موجود و به اصطلاح میانبر استفاده شود. استفاده از ریجن و یا شماره مجازی همان راه‌های میانبری هستند که منجر به تأیید اکانت و وریفای شماره بلیزارد خواهند شد.

وریفای شماره بلیزارد Blizzard

ریجن‌ها ۴ منطقه آمریکا کانادا، اروپا خاورمیانه، جنوب شرقی و کره جنوبی و ژاپن و قاره اقیانوسیه و استرالیا هستند. این مناطق برای ارسال محصولات صوتی و تصویری استفاده می‌شوند. شماره مجازی نیز شماره غیر فیزیکی مربوط به کشور‌های دیگر است که در واقع موقعیت جغرافیایی را برای سرور‌های مختلف تغییر می‌دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا نحوه وریفای شماره بلیزارد را برای کاربران ایرانی توضیح دهیم. همچنین به نحوه ساخت اکانت در بلیزارد و بیل نت می‌پردازیم.

معرفی شرکت بلیزارد

بلیزارد یکی از شرکت‌های معروف تولید بازی‌های رایانه‌ای است. دفتر این شرکت در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است. بلیزارد بازی‌های مشهور وارکرأفت، دیابلو یا شیطان و استارکرأفت را تولید و روانه بازار کرده است.

بازی‌های تولید شده توسط این شرکت در زمره پرفروش‌ترین بازی‌های رایانه دنیا قرار دارند. به همین دلیل بسیاری از گیمر‌ها و بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای درصدد ایجاد یک اکانت و یا حساب کاربری در سرویس این شرکت می‌باشند. پلی کردن در بلیزارد برای گیمر‌های حرفه‌ای از هر چیزی مهم‌تر است و عضویت در این سرویس را افتخار می‌دانند. ساخت و ایجاد اکانت در بلیزارد حتی به دلیل تحریم کاربران ایرانی کار دشواری نخواهد بود. در ادامه به نحوه ساخت اکانت و وریفای شماره بلیزارد خواهیم پرداخت.

تأیید اکانت در بتل نت

بتل نت یک سرویس ارائه بازی‌های آنلاین است که توسط شرکت بلیزارد راه‌اندازی شده است. در واقع نام تجاری سرور بلیزارد بتل نت می‌باشد که مجموعه بازی‌های وارکرأفت را تولید کرده است. ایتن سرویس در سال ۲۰۰۹ از سوی شرکت بلیزارد معرفی شد.

تأیید اکانت در بتل نت

گرافیک بالا و امکانات مختلف و متنوع از جمله ویژگی این سرور می‌باشد. به دلیل امکان بازی آنلاین و آفلاین با گرافیک بالا بسیار مورد توجه گیمر‌ها می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پلی کردن در سرور پنل نت نیاز به ساخت اکانت می‌باشد. برای تأیید اکانت وریفای شماره بلیزارد و ایجاد حساب کاربری در این سرور بتل نت نیاز به شماره مجازی. ریجن‌های مختلف است. دلیل آن این است که کاربران داخل ایران و شماره کشور ایران از سوی این سرویس به دلیل تحریم‌ها رد خواهد شد.

متأسفانه خیلی از سرویس‌های فروش بازی‌های آنلاین کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند که بلیزارد یکی از این سرویس‌ها می‌باشد. بنابراین برای ساخت اکانت نیاز به ارائه و وارد کردن شماره مجازی بجای شماره موبایل واقعی است. در این صورت است که شماره شما از سوی بتل نت تأیید خواهد شد. آیا کسانی که می‌خواهند در سرور بتل نت بازی کنند باید چه مراحلی را سپری کنند؟

بازی در سرور بتل نت

قطعاً تأیید و وریفای شماره بلیزارد برای بازی در سرور بتل نت کافی نیست. سرور اصلی بلیزارد بتل نت است که برای انجام بازی‌های وارکرأفت به صورت آنلاین و چه آفلاین بایستی مقدار مبلغ تعیین شده پرداخت شود. این رقم چیزی حدود ۲۰ دلار آمریکا می‌باشد و بدون پرداخت این پول کاربر نمی‌تواند در این سرور اصلی مشغول به بازی شود. علاقمندان به سری بازی‌های وارکرأفت باید چه کنند؟ خب پرداخت ۲۰ دلار با دلاری ۴۵ هزار تومان چیزی حدوداً معادل ۹۰۰ هزار تومان پول ایران است. این روش، روش محبوب ایرانی‌ها نخواهد بود.

بازی در سرور بتل نت

دو راه حل برای شما که عاشق سری بازی‌های بلیزارد هستید وجود دارد. یک پرداخت ۲۰ دلار آمریکا و دریافت سی دی کی برای اجازه بازی در سرور بتل نت است. یا اینکه با استفاده از سی دی کی ارائه شده در بلیزارد اقدام به بازی وارکرأفت می‌باشد. بازی در بلیزارد با پلی کردن در سرور بتل نت خیلی فرق می‌کند. برخی از شرکت‌های ایرانی سی دی کی را به کاربان و مخاطبین ارائه می‌دهند. اما خب سی دی کی ارائه شده سوخته و نمی‌توان از آن در سرور بتل نت استفاده کرد.

اضافه کردن شماره به بلیزارد

در اضافه کردن شماره به بلیزارد یا وریفای شماره بلیزارد بایستی آی پی خود را از کشور ایران به کشور دیگر تغییر داد. پس از آن وارد سایت بلیزارد شده و اقدام به اضافه کردن شماره موبایل نمود. در واقع دو روش برای ساخت اکانت در بلیزارد وجود دارد.

  • روش اول استفاده از اکانت جیمیل و یا فیسبوک می‌باشد. به راحتی از طریق جیمیل و یا فیسبوک می‌توان اقدام به ساخت اکانت کرد. اما خب ممکن است این روش به دلیل آی پی مورد استفاده برای کاربران ایرانی مناسب نباشد.
  • روش دوم نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی است. پر کردن قسمت‌های مختلف و فیلد‌های مربوط به اطلاعات باید کاملاً انجام شود. در پاسخ به سؤال امنیتی نیز باید دقت کامل داشته باشید. زیرا در صورت فراموش کردن رمز عبور پس از ایجاد حساب پاسخ دادن به سؤال امنیتی شما را به اکانت خود متصل می‌کند.
  • برای ادامه بازی در سرویس بلیزارد نیاز به تأیید شماره تلفن هست. اضافه کردن شماره تلفن به بلیزارد با محدودیت‌هایی همراه هست که پیشتر به آن اشاره شد. برای رفع این محدودیت‌ها ناچار به استفاده و اضافه کردن شماره مجازی خواهیم بود. اضافه کردن شماره به بلیزارد یکی از روش‌های مرسوم برای ساخت اکانت می‌باشد.
اضافه کردن شماره به بلیزارد

نکته مهم در استفاده از شماره مجازی

چنانچه اکانت را با آی پی کشور خاصی مثلاً کشور آمریکا ساخته باشید نیاز است تا شماره مجازی بلیزارد آمریکا را وارد نمایید. شماره مجازی مخصوص بلیزارد توسط بسیاری از وبسایت‌ها و شرکت‌های معتبر ارائه می‌شوند یکی از معتبرترین مجموعه ها که بدون نیاز به اطلاعات حساب بلیزارد شما این شماره ها را در اختیارتان قرار می دهد وبسایت نامبرفور Number4.ir می باشد. با خرید و استفاده از این شماره‌ها می‌توان به راحتی اکانت خود را در بلیزارد ایجاد کرد.

در صورت وارد کردن شماره کشور ایران کد تأیید برای کاربر ارسال نخواهد شد. بنابراین شماره مجازی یا ریجن برای دریافت کد تأیید نیاز است. بنابراین باید از ریجن‌های مختلف و شماره مجازی‌های معتبر استفاده کرد. در صورتی که شماره مجازی را وارد کرده اما کد تأیید برای شما ارسال نشود نشان از نامعتبر بودن شماره مجازی خواهد بود. بنابراین حتماً از شرکت‌های معتبر و مطمئن اقدام به خرید شماره مجازی نمایید تا با مشکل نامعتبر بودن شماره مجازی مواجه نشوید.

وریفای شماره بلیزارد در ریجن‌های مختلف

برای وریفای شماره بلیزارد نیاز به ارائه و فعال کردن شماره موبایل کشور ریجن می‌باشد. گفته شد باید قبل از هر کاری در سایت و سرور اصلی بتل نت اکانت بلیزارد را ساخت. کاربر مختار خواهد بود که یکی از ریجن‌های کشور‌های مختلف را انتخاب کنند.

شرکت‌های مختلفی اقدام به ارائه شماره موبایل ریجن مختلف کرده‌اند. کاربر از اعتبار و فعال بودن این شماره‌ها باید مطمئن شود. شرکت‌های معتبر و نام آشنا با ارائه شماره‌های ریجن مختلف و فعال خدمات خوبی را به مشتریان ارائه می‌دهند.

شماره بلیزارد شما مختص به خود شما بوده و یکبار مصرف می‌باشد. به این صورت دوبار نمی‌توان در ساخت اکانت و وریفای شماره بلیزارد از ریجن‌های مختلف استفاده کرد. بنابراین برای بازی در بلیزارد و یا سرور اصلی این شرکت نیاز به ایجاد اکانت می‌باشد. اکانتی که مورد تأیید این شرکت باشد می‌تواند از امکانات مختلف این سرویس استفاده کند. شرکت بلیزارد امکانات خاصی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای بهره از این امکانات و بازی آنلاین در بستر سرویس‌هایی چون بلیزارد بایستی اکانت معتبر ساخت.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.