چند سالی می‌شود که بازی‌های ایرانی سعی دارند با دادن جایزه‌های نقدی و غیر نقدی و ارائه امکان کسب درآمد به کاربران جایگاهی برای خود در بازار بازی‌های ویدیویی دست و پا کنند.

امروز در انواع سبک‌ها می‌توانید بازی‌هایی پیدا کنید که جوایز متنوعی به کاربران خود می‌دهند، از بازی‌های بزرگی مثل اسنپ کیو‌ و کوییزشو که مثل یک مسابقه تلویزیونی هستند تا کوئیز پول که امکان کسب درآمد را به دنیای بازی‌های کلماتی آورده است.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی عنوانی جدید و تازه منتشر شده را داریم که می‌توان آن را یکی از بهترین انتخاب‌ها در بین بازی‌های اطلاعات عمومی و بازی‌های جایزه دار دانست. در ادامه با معرفی بازی پری وِی (preway) با بازیاتو همراه باشید.

معرفی بازی preway

برگ برنده شما؛ اطلاعات عمومی بالا

پری وِی یک بازی اطلاعات عمومی آنلاین است، بازی چالش‌ روزانه‌ای دارد که هر روز می‌توانید در آن به صورت نامحدود شرکت کنید و امتیاز بگیرید؛ گیم پلی این بخش شباهت زیادی به بازی کوئیز اف کینگز دارد. در هر چالش ده سوال چهار گزینه‌ای به شما نمایش داده می‌شود و شما باید گزینه درست را انتخاب کنید.

البته در پری وِی دسته بندی‌ای برای سوالات وجود ندارد و سوالات به صورت درهم و عمومی نمایش داده می شدند، شاید اگر سازندگان برای سوالات دسته‌بندی‌هایی هم در نظر می‌گرفتند شاهد عنوان جذاب‌تری بودیم.

اگر پاسخ سوالی را ندانید یا بین چند گزینه شک داشته باشید می‌توانید از امکان راهنمایی و کمک‌هایی که در بازی وجود دارند استفاده کنید. پری وِی راهنمایی‌های خوبی را برای کاربران در نظر گفته و بازی از این نظر به خوبی عمل کرده است و انواع کمک‌های کاربردی برای کاربران در دسترس هستند.

شما می‌توانید گزینه‌ای که بیشتر کاربران به آن رای داده‌اند را انتخاب کنید، دو گزینه را حذف کنید تا انتخاب آسان‌تری داشته باشید و یا برای پاسخ دادن یک شانس دیگر داشته باشید.

دانلود بازی preway

با این‌که بازی امکانات خوبی برای کمک کردن به کاربران در نظر گرفته اما یکی از بزرگترین نکات منفی پری وِی هم در همین بخش کمک گرفتن بازی است. درست است که انواع راهنمایی و کمک در بازی وجود دارد اما این کمک‌ها به شکلی سردرد آور گران قیمت هستند.

شما با پاسخ به هر سوال یک سکه دریاقت خواهید گرفت در صورتی که ارزان‌ترین کمک در بازی چهل سکه قیمت دارد، یعنی شما برای این که در یکی از ده سوال یک دست بازی کردنتان کمک بگیرید باید معادل چهل جواب درست که در بهترین حالت چهار دست بازی زمان برده است بپردازید.

هزینه کمک‌ها کاملا نا عادلانه است، بهتر بود سازنده کمی قیمت کمک‌ها را کمتر در نظر بگیرد یا در ازای هر سوال درست تعداد سکه بیشتری به کاربر بدهد تا کاربران بتوانند حداقل در هر دست بدون نگرانی از یک راهنمایی استفاده کنند.

بازی اطلاعات عمومی اندروید

جایزت PS4 باشه یا Iphone 11 pro

جذاب‌ترین بخش پری وِی جایزه‌ها و امکان کسب درآمد از بازی است. بازی تعداد زیادی جایزه برای کاربران خود در نظر گرفته است که الحق جوایز وسوسه کننده و جذابی هستند و مطئنا هر کاربری علاقه مند به دست یابی به این جوایز است.

این جوایز در سطوح بالا به اولین کاربرانی که به آن سطح رسیده باشند اهدا می‌شوند، از برخی جوایز تعداد بالایی وجود دارد و برخی جوایز دیگر فقط به تعداد انگشت شماری از کاربران می‌رسند.

تنها کاری که لازم است برای دست یابی به این جوایز بکنید بازی کردن هرچه بیشتر و جواب درست دادن به سوالات است، در هر دست بازی با توجه به تعداد سوالاتی که درست پاسخ داده‌اید امتیازی می‌گیرید و این امتیازها باعث افزایش سطح شما می‌شوند.

اولین جایزه در سطح 100 بازی قرار دارد و برای رسیدن به سطح جایزه دار باید زمان زیادی برای بازی کردن کنار بگذارید.

کسب درامد از بازی

جدای از جوایز سطحی پری وِی، به صورت ماهیانه و سالیانه هم می‌توانید به جوایز نقدی دست پیدا کنید، هر ماه لیگی در preway برگزار می‌شود که نفرات برتر آن ماه جوایز نقدی‌ای تعلق خواهد گرفت؛ همچنین به نفرات برتر در هر سال هم جایزه داده خواهد شد.

بازی preway را می‌توان یکی از برترین و جامع‌ترین عناوین جایزه دار دانست

علاوه بر امکانات ذکر شده و جدول رتبه بندی جذابی که بازی دارد، شما می‌توانید پروفایل خود را داشته باشید و آواتار خود را انتخاب کنید. پری وِی حتی به شما اجازه می‌دهد که عکس دلخواهتان را به عنوان آواتار خود انتخاب کنید.

بازی انلاین اندروید

آپدیت بزرگ

از ابتدای مهر ماه مجددا بازی زنده و آنلاین هم به پری وِی اضافه شده و در دسترس قرار گفته است.. این بخش از بازی در سبک HQ Trivia اجرا خواهد شد و شما را از داشتن بازی‌های مشابه بی نیاز می‌کند.

برای شرکت در این مسابقات که به صورت روزانه برگزار می‌شوند نیاز به قلب دارید، هر چند روز که وارد بازی شوید بازی یک قلب به شما می‌دهد و اگر علاقه دارید بیشتر در بازی‌های زنده شرکت داشته باشید باید قلب بخرید. یکی از نکات قوت این بخش از بازی استفاده از تیم معروف کرموبله به عنوان اجرا کننده مسابقات زنده است.

حضور تیم حرفه‌ای برای اجرای بازی زنده پری وی را تبدیل به یکی از جذاب‌ترین‌های سبک خود می‌کند و چند قدم از رقبا جلو می‌اندازد.

بازی اطلاعات عمومی آنلاین

بهتر بود سازنده در ابتدای بازی حداقل یک قلب به هر کاربر بدهد تا کاربران بتوانند تجربه‌ای از این بخش از بازی هم داشته باشند.

پری وِی یک بازی جذاب و دوست داشتنی است که هرآنچه شما از یک بازی اطلاعات عمومی انتظار دارید برآورده می‌کند و با جوایز فوق العاده خود انتخابی مناسب برای اوقات فراغت و وقت گذرانی است، پیشنهاد می‌کنیم حتما این عنوان جذاب را تجربه کنید و برای به دست آوردن یک دستگاه BMW تلاش کنید.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی پری وی