پیش از این بازی‌های زیادی در سبک HQ Trivia در بازیاتو معرفی کرده ایم. بازی ‌هایی که توانسته اند کاربران زیادی جذب کنند و با استفاده از جوایز میلیونی خود کاربران زیادی را تشویق به نصب و شرکت در مسابقاتشان کنند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی دیگر از بازی‌های این سبک به نام اسنپ کیو را داریم. این بازی محصولی از اسنپ است که با جوایز نجومی و میلیونی خود توانسته سر و صدای زیادی به پا کند و طرفداران خاص خودش را دارد.

اگر علاقه مند به بازی‌های این سبک هستید پیشنهاد میکنیم تا پایان با ما همراه باشید. اگر علاقه‌ای به اینگونه بازی‌ها هم ندارید بهتر است با ما همراه باشید. شاید جوایز و جزئیات اسنپ کیو برای شما نیز جذاب بود.

بازی آنلاین اسنپ

مجموعه‌ای از مسابقات سرگرم‌کننده

اسنپ کیو بر خلاف رقبای خود تنها شامل یک نوع مسابقه ساده نمی‌شود. شما در اسنپ کیو توانایی شرکت در مسابقات مختلف و متنوعی دارید. البته مسابقه اصلی اسنپ کیو که بیشترین مبلغ جایزه را دارد تفاوتی با سایر بازی‌ها ندارد.

از مسابقات جدید اسنپ کیو میتوان به مسابقه تایپ و اعداد اشاره کرد. در این مسابقات مثل همیشه مجری مسابقه را اجرا میکند و سوالاتی پرسیده میشود. اما با این تفاوت که سوالات و یا روش پاسخگویی متفاوت هستند.

به طور مثال در مسابقه تایپ دیگر گزینه‌ای نمایش داده نمیشود و شما باید خودتان جواب را تایپ کنید. تا سه بار هم میتوانید حروف اشتباه وارد کنید.

اسنپ کیو با گذشت زمان علاوه بر حفظ حالت اصلی خود، با افزودن بازی های ساده و هایپرکژوال، سعی کرده به یک سوپرگیم برای بازیکنان موبایلی تبدیل شود.

بازی اسنپ کیو

مینی گیم‌ها به کمک شما می‌آیند

در اسنپ کیو علاوه بر مسابقات بازی‌های کوچکی نیز وجود دارند که میتوانید با بازی کردن آن‌ها سکه دریافت کنید. همچنین به نفرات رکورددار این بازی‌ها به ترتیب مبالغی داده میشود.

تعداد بازی‌ها هم کم نیست و هرسلیقه‌ای را راضی میکند. از فروت نینجا تا 2048 در اسنپ کیو برای بازی وجود دارند.

در کنار سکه‌ها شما جان اضافی که در بازی‌های دیگر مثل کوییزشو وجود دارند نیز دارید. سکه‌ها برای مسابقات فرعی مثل تایپ مورد استفاده قرار میگیرند و جان اضافی برای مسابقه اصلی اسنپ کیو استفاده میشود.

مسابقه اصلی اسنپ کیو با جایزه‌های میلیونی و با مقادیر بالا هرکسی را وسوسه میکند. این مسابقه دوازده سوال چهار گزینه‌ای دارد و تعداد سوالات و همچنین سطح سوالات از بازی یوتنکیو بالاتر است.

البته سطح سوالات تناسبی ندارد و در ابتدا به شدت اسان هستند. بازی تقریبا تا سوال هشت به همین شکل جلو میرود و ناگهان سطح سوالات چند برابر سخت میشود. سوال اخر نیز بسیار سخت است و تقریبا ربطی به اطلاعات عمومی افراد ندارد.

برای سوال اخر شاید بهترین گزینه استفاده از شانس و اقبال و انتخاب گزینه به صورت شانسی باشد.

بازی Snapp q

شایعات، دامن گیر اسنپ کیو

همانطور که گفتیم اسنپ کیو جایزه‌های نجومی و بسیار بالایی نسبت به رقبایش در نظر گرفته و به کاربران میدهد. همین مسئله و مشخص نبودن چگونگی تامین این منابع مالی شایعاتی در مورد اسنپ کیو ساخته است.

همچنین برخی کاربران معتقد هستند که ربات‌هایی در بازی‌ وجود دارند که جزو برندگان قرار میگیرند تا مبلغ کمتری به کاربران واقعی اهدا شود.

به علاوه برخی از کارمندان اسنپ کیو جزو برترین‌ کاربرهای اسنپ کیو بوده اند که همین باعث به وجود امدن شایعاتی در مورد اینکه کارمندان اسنپ کیو پاسخ سوالات را دارند شده است.

کپی، کپی، کپی

اسنپ کیو کاملا یک بازی کپی از نسخه خارجی یعنی HQ Trivia است. حتی رنگبندی هم تغییری نداشته است و همه چیز شبیه به همان بازی معروف است.

مینی گیم‌های موجود در بازی از سورس‌های آماده هستند و اشکالات فنی در این بازی‌های نیز کاملا مشهود و گاها ازاردهنده هستند.

بازی آنلاین اسنپ کیو

در مجموع میتوان اسنپ کیو را بزرگترین و سرمایه‌ دار ترین مجموعه بازی در ایران دانست. مجموعه‌ای از مسابقات مختلف و بازی‌های کوچکتر و جایزه‌های کلان از اسنپ کیو یک غول بزرگ ساخته اند که تا سال‌ها مرکز توجه کاربرها خواهد بود.

شما نیز فرصت تجربه این بازی و درامدزایی از ان را از دست ندهید و با دانلود اسنپ کیو از همین صفحه به رقابت بپردازید.