حتما شما هم تا به حال بازی هایی که بر پایه پرسش و پاسخ و اطلاعات عمومی هستند انجام داده اید.
بازی های نظیر کوییز آف کینگز (Quiz of Kings) یا نسخه های بزرگتر و جدیدتری مثل اباکیو. بازی‌هایی که جدا از جذابیت محتوایی با داشتن رقابت آنلاین هیجان و اشتیاق بیشتری بین کابران ایجاد میکنند.
در این مطلب از بازیاتو قصد داریم بازی کوییز شو که توسط توسعه دهندگان کوییز آف کینگز توسعه شده را بررسی کنیم. اگر به دنبال یک رقابت آنلاین تمام عیار با جایزه واقعی هستید این مطلب را از دست ندهید.

بررسی کوییز شو

نوآوری = صفر

کوییزشو در واقع یک بازی کاملا مشابه با اباکیو است. در این بازی نیز مانند اباکیو سوالاتی پرسیده میشود و کابران باید به آنها پاسخ بدهند و در صورتی که پاسخ اشتباه باشد شما از بازی حذف خواهید شد.
شما هر شب ساعت ده و نیم میتوانید در رقابت کوییز شو با دیگر کاربران شرکت کنید. رقابتی که به خاطر جایزه نقدی که دارد جذابیت بیشتری نسبت به سایر بازی های این سبک برای کاربران دارد.
در کوییز شو هر شب دوازده سوال پرسیده میشود که کاربران برای پاسخگویی به آنها تنها دوازده ثانیه زمان دارند. در صورت دادن پاسخ اشتباه نیز هیچ راهی برای برگشت به رقابت وجود ندارد.

بررسی کوییز شو 2

تا میتونی قلب جمع کن

 شما میتوانید با دعوت دوستانتان به بازی قلب دریافت کنید که این قلب کار همان جان اضافی را بازی میکند و در صورت اشتباه پاسخ دادن به پرسشی میتوانید از آن برای برگشت به ادامه رقابت استفاده کنید.
همچنین با استفاده از کد دعوت دیگران در هنگام شروع بازی نیز جان اضافی دریافت خواهید کرد. به طور مثال با وارد کردن کد “Baziato” میتوانید یک جان اضافی بگیرید.
البته هر شب تنها یکبار میتوانید از جان اضافی استفاده کنید.
همچنین بعد از سوال ده دیگر جان اضافی برای شما عمل نخواهد کرد و شما فقط در ده سوال ابتدایی میتوانید از جان اضافی خود استفاده کنید.
در پایان نیز کاربرانی که باقی میمانند جایزه نقدی دریافت میکنند. در کوییز شو هر شب پانصد هزار تومان جایزه بین کاربرانی که توانسته باشند به همه پرسش ها پاسخ درست بدهند تقسیم میشود.

بررسی کوییز شو 3

کوییز شو نیز مانند اباکیو با اجرای زنده مجری خواهد بود. همچنین در صورت شکست شما به عنوان تماشاگر میتوانید در بازی حضور داشته باشید.
در کل در کوییز شو هیچ چیز تازه ای نسبت به آباکیو وجود ندارد. البته مبلغ جایزه بیشتر و محیط گرافیکی بهتر نقاط قوت این بازی محسوب میشوند.
تعداد کاربران در کوییز شو بیشتر از اباکیو است و شما با تعداد بیشتری از کاربران رقابت خواهید کرد.
کوییز شو رابط گرافیک زیبا و چشم نوازی دارد و سرعت اینترنت متوسط نیز برای شرکت در رقابت ها کافیست؛ مجری‌ نیز تغییر می‌کنند و سطح سوالات مناسب است. جدول رده بندی همیشگی و هفتگی نیز در بازی برای مشاهده موجود است.
شما به راحتی و با کمی دقت میتوانید تا چند سوال اول را پاسخ دهید اما از جایی به بعد بازی کمی چالشی تر برگزار می‌شود.

بررسی کوییز شو 4

پاسخ یکی از سوالات مسابقه هر شب در صفحه اینستاگرام بازی به عنوان راهنمایی قرار داده می‌شود.
در مجموع کوییزشو بازی مناسبی برای افرادی است که علاقه مند به بازی‌ اطلاعات عمومی هستند و میتواند سرگرمی مناسبی برای شما باشد. در کنار سرگرم شدن جایزه پانصد هزار تومانی کوییز شو نیز میتواند برای شما مورد توجه باشد.