رویا گران نرم افزار یکی از شرکت‌های بازی‌سازی خاص داخلی است. خاص از آن نظر که این شرکت به طور تخصصی در حوزه کودک فعالیت دارد و بازی‌هایی ویژه کودکان خردسال تولید و عرضه می‌کند.

از تولیدات این شرکت می‌توان به بازی قطار شادی و همچنین سری موفق فسقلی‌ها که یکی از قویترین مجموعه‌های بازی کودکان است اشاره کرد و تا به حال سه عنوان از این سری بازی با نام‌های فسقلی‌ها در مهدکودک، فسقلی‌ها در شهربازی و فسقلی‌ها در اردو که هر سه جزو بهترین بازی‌های دسته بندی کودکان هستند منتشر شده‌اند.

به تازگی نسخه چهارم از سری فسقلی‌ها با عنوان فسقلی ها زیر دریا هم منتشر شده و در مدت کوتاهی توانسته به خوبی مورد استقبال کاربران قرار بگیرد.

اگر دنبال یک بازی مناسب برای کودک خود هستید بررسی این عنوان تازه منتشر شده را تا انتها دنبال کنید و با من همراه باشید.

بازی فسقلی‌ها زیر دریا

جامع و کامل

فسقلی‌ها زیر دریا یک بازی کاملا مناسب برای کودکان خردسال است. در واقع این عنوان مجموعه‌ای از دوازده بازی و مینی گیم آموزشی مخصوص کودکان است و با استفاده از بازی‌های ساده و سرگرم کننده اعداد، رنگ‌ها، اشکال، حیوانات و.. به کودکان آموزش می‌دهد.

داشتن دوازده بازی مختلف باعث می‌شود کودک شما تا مدت‌ها از بازی کردن فسقلی‌ها لذت ببرد و بتوانید از سرگرمی کودکتان اطمینان حاصل کنید. در این نسخه از سری فسقلی‌ها سازنده سعی کرده چند بازی جدید و جذاب اضافه کند اما ماهیت و شیرازه اصلی بازی همانی است که پیش از این در سایر نسخه‌های این سری بازی دیده‌ایم.

گرافیک و منوی بازی هم به بهترین شکل طراحی شده‌اند و در حالی که رابط کاربری ساده و مناسب سن کودک را در بازی شاهد هستیم رنگ‌های متنوعی در رابط کاربری به کار رفته‌اند و همین باعث شده محیطی جذاب و شاد خلق شود.

دانلود بازی فسقلی‌ها زیر دریا

سبک گرافیکی بازی هم مانند نسخه‌های پیشین کار شده و در مجموع تفاوت زیادی بین این بازی و نسخه‌های قبلی نیست و عناوین مشابه و تقریبا یکسانی را شاهد هستیم.

در فسقلی‌ها زیر دریا به رسم سایر بازی‌های این سری شاهد صدا گذاری خوبی هستیم و به نظر می‌رسد صدا گذاری بازی با کمی پیشرفت همراه بوده. صدا گذاری خوب موجود در مجموعه فسقلی‌ها باعث بیشتر شدن تعامل کودک با بازی می‌شود و تشویق‌ها و راهنمایی‌ها بسیار مفید هستند.

با به پایان رساندن هر کدام از بازی‌ها تعدادی الماس به کاربر جایزه داده می‌شود و کودک می‌تواند با جمع کردن این الماس‌ها استیکرهایی خریداری کند و این باعث می‌شود کودک به بازی کردن بیشتر تشویق شود.

بازی رنگ آمیزی اندروید

یکی از مشکلات جزئی بازی این است که وقتی کاربر بازی را به پایان می‌رساند و دکمه دریافت برای دریافت جایزه‌ای را لمس می‌کند مجدد همان بازی از اول اجرا می‌شود. شاید بهتر بود بعد از دریافت الماس‌ها کاربر به منوی اصلی منتقل شود تا بازی دلخواه خود را انتخاب کند.

دیگر مشکل بزرگ بازی این است که تعداد الماس‌هایی که کاربر جمع آوری کرده است قابل مشاهده نیست و کاربر نمی‌تواند بفهمد چه تعداد الماس دارد.

فسقلی‌ها زیر دریا در مدت کوتاهی که منتشر شده توانسته بیش از 20 هزار کاربر جذب کند و نمره بسیار خوب 4.7 را در کافه بازار داشته باشد. بازی‌های جذابی مثل بازی بیسیم و.. هم در بازی وجود دارند و شاهد تنوع خوبی هستیم.

بازی مخصوص کودکان اندروید

اما اگر بخواهیم عناوین دیگر فسقلی‌ها را با فسقلی‌ها زیر دریا مقایسه کنیم، بازی پشت سر نسخه‌های پیشین قرار خواهد گرفت. این عنوان جدید هم از نظر تعداد بازی نسبت به نسخه‌های پیشین ضعیف‌تر است و هم از نظر تعداد زبان. فسقلی‌ها زیر دریا 5 زبان مختلف دارد و این در حالیست که فسقلی‌ها در مهدکودک شامل 9 زبان بود.

جای سوال است که چرا توسعه دهنده به جای کار بر روی عناوین پیشین و کامل کردن آن‌ها دست به ساخت یک بازی جدید زده است.

در پایان می‌توان فسقلی‌ها زیر دریا را یک بازی کامل و جامع و مناسب برای کودکان دانست و بی شک اگر دنبال یک بازی برای کودک خود هستید باید به سری فسقلی‌ها مراجعه کنید و این چهار عنوان را می‌توان بهترین‌های دسته کودک و خردسال موجود در بازار دانست.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی فسقلی‌ها زیر دریا