اگر به واسطه داشتن فرزند خردسال در خانواده و اطرافایان خود از دنبال کنندگان بازی‌های کودکان باشید حتما با سری بازی‌های فسقلی‌ها آشنایی دارید و حداقل یکبار هم که شده نام یکی از بازی‌های این مجموعه را شنیده‌اید.

این مجموعه بازی مخصوص خرسالان که توسط آرار اوحانیان توسعه و منتشر می‌شوند از برترین مجموعه‌ بازی‌های موجود مخصوص کودکان است. پیش از این عناوین موفق و تحسین برانگیزی چون فسقلی‌ها در مهدکودک و فسقلی‌ها در اردو را از همین توسعه دهنده بررسی کرده بودیم.

امروز در بازیاتو قصد بررسی سومین اثر از سه گانه موفق فسقلی‌ها با عنوان فسقلی‌ها در شهربازی را داریم. اگر در اطرافیان خود کودک خردسالی دارید پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان این مطلب را از دست ندهید.

معرفی بازی فسقلی ها در شهربازی

کودکت رو به متخصص به‌سپار

همه ما از اهمیت بازی کردن و استفاده از بازی‌های مناسب برای کودکان آگاه هستیم، اما با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن دنیای اینترنت و انواع بازی‌های ویدیویی پیدا کردن یک بازی مناسب از قبل سخت تر شده است. اما راه حل چیست؟

بهترین کار استفاده از محصولاتی است که توسط متخصصی با تجربه تولید شده باشند. آرا اوحانیان یکی از با تجربه ترین و موفق ترین افراد در حوزه ساخت بازی‌های موبایلی برای سنین پایین و کودکان است و بی راه نیست اگر بگوییم بهترین سازنده بازی‌های مخصوص کودکان در ایران است.

عناوین موجود در مجموعه بازی فسقلی‌ها و جدیدترین عنوان این سری یعنی فسقلی‌ها در شهربازی همگی با بهترین شیوه و رعایت تمامی اصول لازم براری کودکان ساخته شده‌اند، این بازی‌ها علاوه بر اینکه سرگرمی مناسب و جذابی برای کودکان هستند به آموزش و یادگیری بهتر آن‌ها هم کمک بزرگی می‌کنند.

دانلود بازی برای کودکان

یکی بهتر از دیگری

بازی‌هایی که تا به حال تحت عنوان سری فسقلی‌ها منتشر شده‌اند هر کدام ویژگی‌های خاص و ویژه خود را دارند. مسیر پیشرفت و بهبود در این بازی‌ها به وضوح مشخص است و و حالا ماحصل تجربه‌های سازنده از عناوین پیشی خود بازی جذاب فسقلی‌ها در شهربازی است.

این بازی بخش‌های متفاوت و جذابی برای کودکان در خود جای داده است، در هر بخش کودک شما می‌تواند علاوه بر بازی و سرگرم شدن مطالبی جدید را یادگرفته و همراه با بازی آموزش ببیند.

فسقلی‌ها در شهربازی یکی از کامل ترین بازی‌های مخصوص کودکان است که 15 بخش و بازی متفاوت دارد و می‌تواند تا مدت‌ها کودک شما را سرگرم کند؛ همچنین در این بازی شاهد امکانات و ویژگی‌هایی هستیم که در بازی‌های مشابه و حتی بازی‌های قبلی همین ناشر ندیده‌ایم که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

دانلود بازی آموزشی کودک

یادگیری بدون خستگی

یکی از بزرگترین نقاط قوت این بازی وجود مباحث مختلف آموزشی در یک بازی است. در فسقلی‌ها در شهربازی قرار نیست کودک شما وارد بازی شود و شمردن را یاد بگیرد، بلکه بازی‌های موجود در این عنوان چند مبحث مختلف را در دل خود دارند و کودک شما می‌تواند تنها با استفاده از همین بازی مباحث زیادی را یادبگیرد.

به طور مثال بازی بالن‌ها به تنهایی نام رنگ‌ها، اعداد و شمردن را در برمیگیرد و کودک می‌تواند در تنها یک بازی با چنین مباحثی آشنا شود. بخش‌های دیگر نیز هرکدام مباحث خاصی مثل اشکال هندسی، اعداد و حیوانات را شامل می‌شوند؛ متفاوت بودن مباحث آموزشی و همچنین وجود 15 بخش مختلف به خوبی از خستگی بازیکن جلوگیری می‌کند.

فسقلی‌ها در شهربازی بخش‌های جدید و خلاقانه خاص خود را هم دارد که این بازی را از سایر عناوین متفاوت کرده اند؛ در این بازی مینی گیم‌هایی هم برای بازی کودکان جای داده شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به کنسول بازی اشاره کرد. البته این بازی کیفیت چندان بالایی ندارد و بهتر بود سازنده سیستم کنترل بهتری را برای این بازی در نظر می‌گرفت.

دانلود بازی مناسب کودک

یکی دیگر از بخش‌های جذاب بازی اتاقک عکاسی است و در این بخش کودک می‌تواند از خود عکس بگیرد، بازی به طور خودکار چند عکس از کاربر انداخته و با قالب و فیلتری خاص عکس پایانی را نمایش می‌دهد در این قسمت کاربر می‌تواند این عکس را ذخیره یا به اشتراک بگذارد. پیشنهاد می‌کنیم حتما یک بار همراه کودک خود از این بخش استفاده کنید.

مانند بازی‌های قبلی این سری بازی فسقلی‌ها در شهربازی هم دارای بخش جایزه‌ است، کودک با بازی کردن در بخش‌های متفاوت می‌تواند امتیاز و بلیط به دست بیاورد و با آن‌ها جایزه‌ای تهیه کند؛ این بخش دقیقا مشابه بازی‌های قبلی طراحی شده و بهتر بود سازنده کمی متفاوت‌تر عمل کند.

همچنین برای تشویق کودک به بازی و یادگیری بهتر بود توضیحاتی در مورد جوایز به کودک داده شود تا کودک با انگیزه بیشتری به بازی کردن بپردازد؛ اما هیچ آموزش و اشاره‌ای به این بخش در بازی وجود ندارد و کودک خود باید این بخش را پیدا کند.

دانلود بازی فسقلی ها در شهربازی

برخی بازی‌ها هم کمی برای سنین پایین می‌توانند مشکل ساز باشند، به طور مثال حرکت اردک‌ها در غرفه اردک پلاستیکی کمی بالاست و بهتر بود این بخش کمی آسانتر باشد و یا بتوان سطح آن را سخت یا آسان انتخاب کرد؛ همچنین در این بخش گاهی تعداد اردک‌هایی که در زمان معین شده وارد صفحه می‌شوند کمتر از ده‌تاست که یک مشکل فنی محسوب می‌شود.

در مجموع فسقلی‌ها در شهربازی و به طور کلی مجموعه بازی فسقلی‌ها جزو برترین بازی‌های مخصوص کودکان هستند، اگر برای کودک خود دنبال بازی مناسبی هستید در نهایت باید به مجموعه فسقلی‌ها مراجعه کنید.

رنگ‌های شاد موجود در بازی و صدا گذاری خوب و مهربانی که کودک را تشویق می‌کند از دیگر نقاط قوت بازی هستند، فراموش نکنید که این بازی رایگان است و می‌توانید به سادگی یک کلیک بازی را از همین صفحه دانلود و یک سرگرمی خوب برای کودک خود فراهم کنید.


[تماشا کنید] نیم‌نگاهی به بازی فسقلی‌ها در شهربازی