پیش از این رویداد بازیسازی جیتوپیا را به شما معرفی کردیم و اگر با آن آشنایی ندارید پیشنهاد می‌کنم مطلب “رویداد بازی‌سازی آنلاین جیتوپیا” را مطالعه کنید.

پس از استقبال خوب علاقه‌مندان به حوزه بازی‌سازی از این رویداد، مایکت به عنوان برگزار کننده جیتوپیا تصمیم گرفت هفته اول آذرماه 99 اقدام به برگزاری دومین دوره این رویداد نماید.

روال اصلی رویداد تفاوت چندان زیادی با رویداد قبلی نداشته و صرفا با توجه به بازخوردهایی که از رویداد اول گرفته شده بهبودهایی در جهت بهبود کیفیت رویداد انجام شده که از جمله آن‌ها می‌توان به پخش ارائه‌ها به‌صورت از پیش ضبط شده اشاره کرد.

محوریت اصلی رویداد جیتوپیا 2:

 • 6 سخنرانی با مدت زمان نهایت 20 دقیقه در حوزه دیزاین، کسب‌وکار و انتقال تجربه
 • یک پنل تخصصی در حوزه کسب‌وکار بازی‌ها
 • 4 ورکشاپ تخصصی در حوزه فنی
 • 2 اجرا برای سرگرمی و زمان تنفس
رویداد جیتوپیا

ارائه‌دهندگان و موضوعات ارائه:

 • طاها رسولی: مدیر محصول در آواگیمز
  چطور بفهمیم که چه بازی‌ای باید بسازیم؟
 • مهشید باریکانی: مدیر محصول در استودیو بازیسازی کوییز آو کینگز 
  خانم باریکانی در مورد بحث داغ Fraud یا همان کلاه برداری یا تقلب در بازی‌های موبایل صحبت خواهد کرد، موردی که این روزها اکثر بازی‌ها درگیرش هستند و ارتباط مستقیمی با درآمد بازیسازان دارد.
  این ارائه در رابطه با جهت گیری و اقدامات کلی تیم سازنده بازی در راستای مقابله با Fraud خواهد بود که در قالب تجربه کوییز آف کینگز در این زمینه بیان می‌شود.
 • مجتبی غلامی: مدیر محصول در استودیو بازی‌سازی کوییز آو کینگز
  در این ارائه مجتبی غلامی در خصوص بحث رشد یا Growth صحبت خواهد کرد. از مواردی که موقع تشکیل تیم با چنین مضمون و آغاز چنین اقداماتی نیاز هست که به آن‌ها توجه کنیم. همینطور از داستان کوییز در این زمینه می‌گوید.
 • علیرضا مرادی: فریلنسر در حوزه طراحی سه‌بعدی
  علی‌رضا که معمولا در کامیونیتی بازیسازان با نام مورگان شناخته می‌شود ابتدا راجع به تاریخچه 3 بعدی صحبت می‌کند و سپس وارد مباحث نقش های رایج در حیطه 3D گیم خواهد شد و توضیح می‌دهد که برای هر کار چه اسکیل ها و نرم افزارهایی استفاده می‌شود.
 • علی افروغه : مدیر پروژه و مدیر فنی بازی باغ نگار
  علی در جیتوپیا 1 در رابطه با بهینه‌سازی بازی صحبت کرد که استقبال خیلی خوبی از ارائه او شد، در دومین دوره رویداد قصد دارد در رابطه با Online Multiplayer Networking با شرکت کنندگان صحبت کند.
 • پنل با موضوع ASO (بهینه سازی برای مارکت‌ها) ، اعضای پنل:
  خانم آناهیتا اجتهادی: مدیر مارکیتنگ استودیو پاییزان (سازنده بازی پسرخوانده)
  خانم ثریا رضایی: مدیر توسعه بازار مایکت
  آقای مهدی یگانه: مدیر پرفورمنس مارکتینگ کوییز آف کینگز
 • حانیه آقاهادی: عضو تیم کلاینت مایکت
  حانیه آقاهادی با توجه به تجربه خوبی که دارد، در رابطه با بهینه سازی و بررسی منابع برنامه‌های اندرویدی با شرکت کنندگان صحبت خواهد کرد.

زمان برگزاری رویداد دوم جیتوپیا:

رویداد دوم جیتوپیا روز جمعه ۷ آذرماه از ساعت 9 الی 14 به صورت آنلاین در ایوند برگزار می‌شود و شما می‌توانید بلیط حضور در این رویداد را پیش از شروع از ایوند خریداری نمایید.

درآمد حاصل از این رویداد جهت مقابله با ویروس کرونا به هلال احمر اهدا خواهد شد.