بزرگترین مسابقه کال آف دیوتی موبایل در ایران با جایزه صد میلیون تومانی توسط بازار برگزار می‌شود.

بازار لجندز لیگ نام سری تورنمنت‌های جدید بازار است که قرار است در مورد بازی‌های موبایلی دیگر نیز برگزار شود. اولین دوره از بازار لجندز لیگ به بازی کال آف دیوتی موبایل اختصاص دارد که در آن به برترین بازیکنان این بازی پرهیجان صد میلیون جایزه نقدی داده می‌شود. این مسابقه به صورت تیمی و انفرادی برگزار می‌شود. کالاف دیوتی موبایل با بیش از دو میلیون نصب از بازار یکی از محبوبترین بازی‌های موبایلی در ایران و از مطرح‌ترین بازی‌های اکشن اول شخص در دنیاست. کاربران می‌توانند این بازی دیتا دار را با ترافیک نیم‌بها از بازار دانلود کنند. مهلت ثبت نام در رقابت کالاف دیوتی موبایل رویداد ۲۱ شهریور است.

راه بردن صد میلیون جایزه: ماشه رو بکش!

بازار لجندز کالاف دیوتی بزرگترین رویداد کالاف دیوتی موبایل ایران تا امروز است. این رویداد آنلاین برگزار می‌شود تا همه دوستداران این بازی از سراسر ایران بتوانند به صورت تیمی و انفرادی شرکت کنند. بازار لجندز در دو بخش انفرادی و تیمی (۵ نفره) برگزار می‌شود. هر شخص می‌تواند در هر دو بخش شرکت کند. قوانین شرکت در این مسابقه از طریق این صفحه در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار خواهد گرفت. مسابقه فردی در مد بتل رویال برگزار می‌شود. در بخش تیمی نیز حضور ۵ فرد الزامی است در بخش تیمی بازی  در مد مولتی پلیر و در حالت تک حذفی برگزار می‌شود. اگر هم‌تیمی‌های شما هوایتان را داشته باشند شانس بردن حریف را خواهید داشت. برای شناخت و شرکت در بازار لجندز می‌توانید به این آدرس بروید.

تا آخرش زنده بمون: صد میلیون جایزه بازار لجندز

مجموع جایزه بازار لجند صد میلیون تومان است. برای قهرمان شدن در این نبرد باید راحت ماشه را بکشید! در بخش تیمی به ترتیب ۴۰ میلیون، ۲۰ میلیون و ۱۰ میلیون به سه تیم برتر داده می‌شود. در بخش انفرادی ۱۵ میلیون، ۱۰ میلیون و ۵ میلیون به افراد برتر داده می‌شود. پاکسیت حامی رویداد بازار لجندز نیز در حمایت از گیمرها به رتبه های چهار تا دهم تیمی هرکدام یک و نیم میلیون تومان و به افراد چهارم تا دهم نفری ۲۵۰ هزار تومان خرید گیفت کارت اعتبار خواهد داد. پاکسیت با پیاده‌سازی قابلیت شاٰرژ آنی زودترین و سریع‌ترین شیوه خرید گیفت کارت بازی در ایران به شمار می‌رود.

کالاف‌بازها تا ۲۱ شهریور وقت ثبت‌نام دارند

برای شرکت در این رقابت و  تلاش برای بردن صد میلیون جایزه نقدی تا ۲۱ شهریور بیشتر فرصت ندارید.  در هر دو بخش انفرادی و تیمی بازار لجندز لیگ ابتدا مرحله مقدماتی برگزار میشود و بعد از آن مسابقات به صورت تک حذفی برگزار می‌شود و در نهایت نیز به مرحله فینال می‌رسیم. شما می‌توانید از طریق این لینک ثبتنام کنید. در بازارلجندز لیگ برترین بازیکنان و تیم‌های کالاف دیوتی موبایل با سابقه شرکت در مسابقه جهانی به صورت اختصاصی توسط بازار دعوت شده‌اند. لطفا با تفنگ پر در این رویداد شرکت کنید چرا که همه اینجا مسلح هستند!

کالاف‌بازها می‌دانند که بازار قبلتر با ایجاد امکان دانلود نیم بها از همه گیمرها حمایت خود را انجام داده است و اکنون بازار با برگزاری این رویداد تلاش دارد تا انرژی و شور گیمرها در جهت بردن جایزه‌ صد میلیونی به حرکت در بیاید و افراد مهارت‌های خودشان را در این بازی هیجان انگیز محک بزنند. در کنار بازار مجموعه پاکسیت قرار دارد که توانسته زیرساخت برگزاری بازی آنلاین را ایجاد بکند. بازار و پاکسیت در ادامه مسابقات بازی موبایلی آنلاین را تحت عنوان «بازارلجندز لیگ» ادامه خواهند داد.