مسابقات و ماراتن هایی که با محوریت ساخت بازی برگزار می شوند، یک سکوی پرتاب بی نظیر برای افرادی هستند که به بازی‌سازی علاقه مند بوده اند و به دلایل مختلفی همچون نداشتن ایده، هم تیمی و یا حتی نقشه راه مناسب نتوانسته اند این مسیر جذاب و دوست داشتنی را آغاز کنند.

دانشگاه صنعتی شریف در سال 1402 برای دومین بار قصد دارد تا با برگزاری مسابقه بازی سازی شریف گیم بتواند علاقه مندان، متخصصان و فعالان حوزه بازی سازی را در کنار هم جمع کند تا بتواند به روند تشکیل تیم های بازی سازی نوپا و ساخت بازی های موفق و درآمد زا، سرعت ببخشد.

شریف گیم به واسطه 240 میلیون جایزه نقدی می تواند یک فرصت استثنائی برای بازی سازانی باشد که قصد دارند توانایی های فنی، خلاقیت و ویژگی های فردی و گروهی خود را به نمایش بگذارند.

اهمیتی ندارد که برنامه نویس هستید، طراح گرافیک، انیماتور یا حتی صرفا یک علاقه مند به دنیای جذاب بازیسازی، شریف گیم با تمرکز روی فرایند تیم سازی، برگزاری بیش از 10 کارگاه بازی سازی و بخش بندی مسابقه، ضمن حفظ کیفیت بتواند از تمامی علاقه مندان حداکثر حمایت را در راستای تشکیل تیم و ساخت بازی انجام دهد.

مرحله اول مسابقه: ساخت یک نسخه قابل بازی (Vertical slice)
۲۰ تیم برتر به مرحله دوم مسابقه راه می‌یابند.

مرحله دوم: ساخت نسخه قابل انتشار
جوایز مسابقه به ۳ تیم برتر اهدا و بازی‌های برتر در مارکت داخل و خارج منتشر می‌شود و به اینصورت تیم‌های بازی‌ساز از بازی خود کسب درآمد خواهند کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://b2n.ir/SGC046