توسعه دهندگان داخلی سال‌هاست در حال ساخت انواع بازی‌ها هستند و تا امروز بازی‌های بی نظیری مثل خاک و هادس 2 توسط سازندگان ایرانی توسعه داده شده است. اما همچنان بسیاری از کاربران در مقابل بازی‌های ساخت داخل گارد دارند.

به خاطر همین فکر بسیاری از کاربران مطرح شدن یک بازی ایرانی چندان کار آسانی نیست و کمتر بازی ایرانی را می‌توان یافت که به شهرت بازی‌های خارجی‌ای مثل Where’s My Water برسد و همه گیر شود.

آمیرزا یکی از آن بازی‌های همه گیر است که تقریبا تمام بازیکنان ایرانی یک بار هم که شده اسمش را شنیده‌اند و جزو معدود بازی‌های داخلی است که تعداد کاربرانش میلیونی است.

حالا سازندگان بازی آمیرزا دست به ساخت بازی جدیدی با نام دبرناشو زده‌اند. در ادامه با نگاهی دقیق‌تر به این با ما همراه باشید.

معرفی بازی دبرناشو

فتح بازار به کمک نردبان اندیشه

بازی دبرناشو یک بازی دبرناست که حالا تجربه این بازی قدیمی و نوستالژی را روی گوشی‌های هوشمند ممکن کرده؛ البته پیش از این هم بازی‌هایی با همین ایده مثل دبرنا دیده بودیم. اما شاید بتوان گفت دبرناشو در رقابت با رقبای خود کمی برتری داشته باشد.

این برتری به سازنده و تیمی که پشت دبرناشو هستند بر می‌گردد. این بازی توسط استودیو نردبان اندیشه توسعه داده شده که یکی از همه گیرترین‌ بازی‌های تاریخ ویدیو گیم ایران را در کارنامه دارد و تعداد مخطبین این استودیو می‌تواند کمک بزرگی به موفقیت دبرناشو باشد. در کنار این تجربه این تیم در ارائه یک بازی موفق می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

باید دید آیا دبرناشو می‌تواند موفقیت آمیرزا را برای تیم سازنده تکرار کند یا خیر.

البته دبرناشو رقبای گردن کلفتی دارد. بازی‌های خوش ساختی مثل خوش اقبال پیش از دبرناشو از این ایده استفاده کرده‌اند و دبرناشو رقبای قدرتمندی را در مسیر خود می‌بیند. اینجاست که تجربه نردبان اندیشه در توسعه و انتشار آمیرزا ارزش چند برابری پیدا می‌کند.

بازی دبرنا برای اندروید

از دبرناشو بشنو

از معرفی استودیو سازنده بازی که بگذریم باید به گیم پلی خود دبرناشو نگاهی بندازیم. گیم پلی مثل بازی‌های مشابه پیاده سازی شده و در واقع همان دبرنای خودمان است. شما با تعدادی از کاربران به صورت آنلاین وارد رقابت می‌شوید و هرکس زودتر به دبرنا برسد برنده بازی است.

در این رقابت می‌توانید با دیگر کاربران از طریق جملات محدودی که در اختیارتان هست گفتگو داشته باشید. قدرت‌های ویژه‌ای هم در بازی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها یک خانه به صورت شانسی بدون اینکه شماره‌اش خوانده شود پر می‌شود و یا جایزه دار می‌شود و به شما کمک می‌کند که سکه و منابع بیشتری به دست آورید.

یکی از نقاط قوت دبرناشو نسبت به رقبا این است که شانس بیشتری برای برنده شدن دارید. تعداد نفراتی که می‌توانند به دبرنا دست پیدا کنند و برنده بازی به حساب بیایند با توجه به تعداد بازیکنان هربازی مشخص می‌شود و در هر بازی حدود ده نفر برنده هستند و جایزه می‌گیرند. در صورتی که در عناوین مشابه برنده شدن کمی مشکل تر است.

همچنین افرادی که نتوانسته‌اند بین برندگان باشند هم تجربه و مقداری سکه دریافت خواهند کرد.

دانلود بازی دبرناشو

بازی لیگ‌های متنوعی دارد که می‌توانید با توجه به سطح و منابعی که در اختیار دارید در آن‌ها شرکت کنید و هرچه لیگی که در آن بازی می‌کنید بالاتر باشد جایزه بیشتری دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این‌ها در دبرناشو امکانات جذاب دیگری هم وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان ساخت پروفایل دلخواه به سبک کوئیز اف کینگز اشاره کرد. امکان بازی با دوستان هم در دبرناشو قرار گرفته و می‌توانید با دوستانتان به بازی کردن بپردازید.

دبرناشو جدول رتبه بندی هم دارد و می‌توانید جایگاه خودتان را با سایر کاربران مقایسه کنید و برای به دست آوردن جایگاهی بهتر تلاش کنید.

گرافیک و صدا گذاری دبرناشو هم به بهترین شکل کار شده و جز این هم از یک استودیوی با تجربه انتظار نمی‌رفت.

دانلود دبرنا

در مجموع دبرناشو را می‌توان بازی خوش ساخت و جذابی دانست که یک رقابت آنلاین جذاب را برای کاربران فراهم می‌کند. تجربه دبرناشو قطعا لذت بخش است و می‌تواند لحظات خوشی را برایتان بسازد.

این بازی عنوانی آینده دار است و در آینده حتما بیشتر درمورد دبرناشو خواهید شنید.

دبرناشو در حال حاضر در ابتدای راه خود قرار دارد و نسخه‌های آزمایشی خود را می‌گذراند و کاربران زیادی ندارد. پس بهتر است همین حالا بازی را دانلود کنید و تلاش کنید تا جایگاهی مناسب برای خود در بازی دست و پا کنید.