کمتر بازی‌ای را می‌توان یافت که سال‌ها بتواند به حیات خود ادامه دهد و همچنان محبوب باشد. حتی بازی‌ محبوبی مثل کلش اف کلنز هم بعد از سال‌ها دیگر محبوبیت سابق را ندارد.

این امر در بین بازی‌های تفننی ده‌ها برابر سخت تر است. این که یک بازی تفننی که اصولا در آن‌ خبری از رقابت آنلاین نیست و مکانیزم ساده‌ای دارد به این موفقیت دست پیدا کند بسیار دشوار است. اما برخی بازی‌ها مثل Subway Surfers توانسته‌اند این امر را ممکن کنند و پس از سال‌ها همچنان محبوب باشند و در سبک خود اولین انتخاب هرکاربر باشند.

یکی دیگر از این بازی‌ها که سال‌هاست در مارکت‌های مختلف توسط کاربران مورد استقبال قرار می‌گیرد و روزانه افراد زیادی با دانلود این بازی به جمع کاربران آن می‌پیوندند بازی Where’s My Water است. در ادامه با معرفی این عنوان جذاب با ما همراه باشید.

معرفی بازی Where's My Water

شاید بتوان Where’s My Water را جزو اولین بازی‌ها برای گوشی‌های موبایل دانست که در زمان خود توانسته بود ترند شود و تقریبا هرکسی در گوشی خود این بازی دوست داشتنی را داشت. بازی گیم پلی بسیار ساده‌ای داشت و همین موجب شده بود کاربران زیادی عاشق تمساح در حال حمام کردنِ بازی شوند.

در عین سادگی بازی چالش برانگیز هم بود و همین باعث شده بود دل کندن از بازی برای کاربران سخت شود و هر کسی فارغ از سن، عاشق این بازی و کاراکترهایش بشود.

گیم پلی بازی به این شکل است که شما باید مسیری را برای رساندن آب به حمام کاراکتر اصلی بازی که یک تمساح است بسازید و آب را برای دوش گرفتن به او برسانید. مقدار آب محدود است و باید بدون از دست دادن آب و در زمانی محدود این‌ کار را انجام دهید. همچنین در راه باید تلاش کنید تا عروسک‌های اردک را هم رای تمساح جمع کنید. همه این‌ها از Where’s My Water یک بازی چالش برانگیز ساخته‌اند.

نکته جالب اینکه هنوز پس از سال‌ها اگر مشغول به بازی شوید دل‌کندن از آن کار آسانی نیست و بازی هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

بازی فکری اندروید

در کنار گیم پلی جذاب و چالش برانگیز، Where’s My Water گرافیک فوق العاده‌ای دارد و رابط کاربری چشم نواز و طراحی زیبای کاراکترها، محیطی دوست داشتنی را برای کاربران ساخته است.

صدا گذاری بازی هم در کنار گرافیک، بازی را جذاب‌تر کرده و عنوانی کامل را در دسترس کاربران قرار داده است. جدای از زیبایی و چشم نواز بودن، سازنده‌ی بازی، کاراکتر بازی را تبدیل به کاراکتری ماندگار و دوست داشتنی کرده که کاربران را به سادگی شیفته خود می‌کند.

پس از موفقیت بازی در نسخه اول سازندگان بازی دست به ساخت دومین نسخه از بازی محبوب Where’s My Water زدند و با اضافه کردن کاراکترها و حالت های جدید و متنوع برای بازی، Where’s My Water را بهبود دادند و توانستند عنوان خود را کامل‌تر کنند.

در نسخه دوم علاوه بر حالت اصلی بازی موانع و حالت‌هایی جدید به بازی اضافه شده که باید با دقت این مراحل را هم پشت سر بگذارید. از جمله حالت‌های جدید در نسخه دوم بازی، می‌توان به رساندن بخار به مقصد به جای آب اشاره کرد که به مراتب سخت‌تر است.

هک بازی Where's My Water

Where’s My Water بی شک جزو برترین عناوین فکری و معمایی است که تا امروز برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده است. قطعا تجربه این بازی هنوز هم برایتان تجربه‌‌ای لذت بخش خواهد بود. اگر عاشق بازی‌های معمایی و چالش برانگیز مثل بازی فرار از جزیره هستید بد نیست سری هم به بازی Where’s My Water بزنید. این بازی بیش از صد میلیون دانلود در گوگل پلی کسب کرده که عددی بسیار بزرگ و حتی برای بسیاری از عناوین مطرح، دست نیافتنی است.

بیش از این تجربه‌ی Where’s My Water را از خود دریغ نکنید و همین حالا بازی را از همین صفحه دانلود کنید.