بازی Subway Surfers را کمتر کسی است که حداقل یکبار روی گوشی اندرویدی یا ای او اس خودش یا دوستان‌اش بازی نکرده باشد. یک بازی در سبک دویدنی با شخصیت جذاب و دوست داشتنی که دارد از سال 2012 تاکنون نه تنها توانسته طرفداران خودش را حفظ کند، بلکه روز به روز بر کسانی که این بازی مهیج را دانلود و بازی می‌کنند افزوده می‌شود.

هرچند شاید بازی Subway Surfers نیاز به معرفی نداشته باشد، اما ما در این مقاله به طور کامل این بازی محبوب را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.
یکی از سبک‌های بازی‌های موبایلی که در هر سنی علاقه‌مندان خودش را دارد، بازی‌های دویدنی و تعقیب و گریز است. این بازی‌ها به دلیل ماهیت داستانی و هیجانی که به مخاطب می‌دهد می‌تواند ساعت‌ها یک نفر را با خود سرگرم کند. حال تصور کنید یک بازی در این سبک با محیط جذاب، گرافیت اچ دی (HD) و گیم پلی اعتیادآور!
همه این‌ها ویژگی‌های بازی Subway Surfers است که آن را تا این حدمعروف و پرطرفدار ساخته است.

بازی subway surfers

جالب است بدانید از سال 2012 تاکنون بازی Subway Surfers بیش از 1 میلیارد دانلود فقط از مارکت‌های اندورید داشته است و این یعنی بازی ای که باید حتما یکبار هم که شده آن را امتحان کنید.
داستان بازی از این قرار است که شما در نقش جک کوچولو و دوستان‌اش هستید و باید از دست ماموران مترو فرار کنید. باید از هر فرصتی استفاده کنید تا از موانع را عبور کنید، از روی آن‌ها بپرید و به جلو بروید. در این مسیر قطارها عبور می‌کنند و باید مواظب باشید با آن‌ها نیز برخورد نکنید که این کار سرعت عمل بالایی نیاز دارد.
در طول مسیر یک مامور مترو سایه به سایه شما می آید و منتظر فرصتی است که شما را به چنگ بیاورد. اگر به جایی برخورد کردید سرعت شما کم می‌شود و فاصله‌تان نیز با مامور کم‌تر. پس باید خیلی مراقب همه چیز باشید. اولین اشتباه، آخرین اشتباه در این بازی خواهد بود.

علاوه بر اینکه باید حواس‌تان به جلو باشد تا به جایی برخورد نکنید، شما یک چالش دیگر نیز پیش رو دارید: چالش جمع کردن سکه‌ها و پاور آپ‌ها.
می‌شود گفت جمع کردن سکه‌ها حتی رد کردن موانع هم مهم تر است! زیرا که با این سکه‌ها شما می‌توانید در مارکت بازی خرید کنید لباس اضافه کنید و بازی را راحت‌تر پیش ببرید.

بازی رانر

بازی Subway Surfers به صورت رکوردی انجام می‌شود و دریک مسیر بی پایان به پیش می‌روید. در هر آپدیت بازی جک به یکی از شهر‌های جهان می‌رود و خودش را با قطارها و ریل‌ها به چالش می‌کشد.
یکی از ویژگی‌های بازی طراحی محیط بازی با رنگ‌های زیبا و گرافیک بالا است که هر شخصی در هر سنی را به خود مجذوب می‌کند و باعث می‌شود هیچوقت از بازی خسته نشوید.

پس اگر شما هم به بازی‌های هیجانی در سبک دویدنی علاقه دارید و تاکنون بازی Subway Surf را امتحان نکرده‌اید یا دوست دارید بازی را در محیط‌های جدید و با ابزارهای متفاوت امتحان کنید، بازی را دانلود کنید و به صورت آفلاین یا آنلاین بازی Subway Surf را در گوشی اندرویدی و یا ای او اس خودتان بازی کنید.