دبرنا بازی محبوب و نوستالژی کودکی بسیاری از ماست. بازی‌ای که خاطرات زیادی را برای ما ساخت و به دورهمی‌هایمان گرمای خاصی می بخشید. اما با پیشرفت تکنولوژی این بازی هم مثل بازی‌های تخته‌ای و دورهمی دیگر از زندگی اکثر ما رخت بربست.

اما این روزها بسیاری از این بازی‌ها همراه با تکنولوژی برگشتند و تبدیل به سرگرمی مناسبی برای ما شده‌اند. بازی‌هایی مثل تخته باز یا منچرز که باز طراحی موفقی از بازی‌های قدیمی و تخته‌ای هستند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی دیگر از این دست بازی‌ها را داریم. بازی‌ای که با استفاده از بازی دبرنا یک بازی موبایلی آنلاین جذاب را روانه بازی کرده است. در ادامه با بررسی دقیق بازی خوش اقبال با ما همراه باشید.

دانلود بازی آنلاین اندروید

تجربه دلنشین دبرنا

اگر تا به حال بازی دبرنا را تجربه کرده باشید و این بازی را انجام داده باشید بازی خوش اقبال می‌تواند تجربه جدید و جذابی را برای شما بسازد. گیم پلی بازی با سادگی و جذابی بازی دبرناست. شما در خوش اقبال کارتی در اختیار دارید و باید شماره‌های اعلام شده را در کارت خود پیدا کنید.

هر کارت سه خط متفاوت دارد و هر زمان که خط اول کامل شد باید با زدن دکمه تک خط کامل شدن خط اول خود را اعلام کنید. همچنین وقتی دو خط کامل شود هم باید از طریق دکمه دو خط اعلام کنید و در نهایت و با تکمیل سه خط هر کارت می‌توانید با اعلام دبرنا بازی را به پایان برسانید.

گرچه بازی به همین سادگی انجام می‌شود اما برنده شدن و جزو کسانی که تک خط و دو خط و دبرنا شده‌اند قرار گرفتن کار مشکلی است. چرا که فقط سه نفر اولی که به هر کدام از این حالت‌ها برسند می‌توانند در رتبه بندی جایگاهی برای خود پیدا کنند.

بررسی بازی خوش اقبال

یا بخت یا اقبال

قرار گرفتن در جمع اولین نفرات بازی سخت تر زمانی می‌شود که بفهمید در هر رقابت بیست نفر به طور همزمان در حال بازی هستند و شما باید زودتر از همه آن‌ها به دبرنا برسید. البته شما می‌توانید به جای یک کارت از تعداد بیشتری کارت استفاده کنید تا شانس پیروزی بیشتری داشته باشید.

شما در بازی می‌توانید از یک تا هشت کار را به هر رقابت ببرید. البته کارت‌های بیشتر لازم به دقت بیشتری دارند و مدیریت آن‌ها هم سخت تر است. ضمن اینکه رقیب‌های شما هم می‌توانند همین تعداد کارت همراه باشند. همچنین برای وارد کردن هر کارت در بازی به یک کلید نیاز دارید.

تعداد زیاد بازیکنان در بازی شانس پیروزی را به شدت کاهش می‌دهد و شاید بعد از ده بار بازی حتی یک بار هم نتوانید در بین اولین افرادی که کارتشان دبرنا می شود برسید. اگر به طور میانگین هر بازیکن با دو کارت وارد بازی شود شانس برنده شدن شما دو از چهل است که احتمال بسیار پایینی است.

دانلود بازی خوش اقبال

بهتر بود سازندگان تعداد نفرات هر بازی را کمی کاهش بدهند یا تعداد افرادی که در هر بازی جزو برندگان خواهند بود را افزایش دهند. در حال حاضر در هر بازی هفده بازنده داریم و فقط سه برنده. این نکته می‌تواند به مرور زمان باعث خستگی و دلسرد شدن بازیکنان از بازی شود.

البته شما اگر جزو کسانی که کارتشان تک خط یا دو خط هم می‌شود باشید می‌توانید در رتبه بندی جایگاه بهتری داشته باشید. ولی برندگان اصلی بازی سه نفری هستند که دبرنا می‌شوند. و احتمال اینکه کسانی که دبرنا می‌شوند جایگاه‌هایی از تک خط و دو خط را هم اشغال کنند بسیار زیاد است.

در پایان سه نفر اول با دریافت تعدادی جام در جدول رتبه بندی جایگاه بهتری پیدا می‌کنند و از تعداد جام آخرین نفرات هر بازی کم می‌شود. در بازی با پیدا کردن هر عدد به دست یافتن به یک ویژگی و آیتم خاص نزدیک می‌شوید. این ویژگی‌ها به شما در کسب منابعی مثل سکه و یا پیدا کردن عددهای کارت بدون خوانده شدن و.. کمک می‌کنند.

بازی ایرانی خوش اقبال

کارت بهتر = جایزه بیشتر

شما علاوه بر اینکه می‌توانید چند کارت همراه خود به بازی ببرید و از آیتم‌های ویژه داخل بازی استفاده کنید می‌توانید از کارت‌های بهتری هم استفاده کنید. کارت‌های بهتر همراه خود جوایز و منابعی دارند که به شما کمک می‌کنند بتوانید جوایز بیشتری کسب کنید.

در کنار تمام ویژکی‌های خاص و نوآورانه بازی امکان چت هم دارد که شامل جملاتی از پیش آمده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این امکان انتخاب آواتار دلخواه هم وجود دارد.

بازی از گرافیک زیبا و چشم نوازی بهره می‌برد و طراحی بسیار خوب و جذابی دارد. صدا گذاری بازی هم قابل قبول و راضی کننده است. گرافیک خوب و صدا گذاری و فضای مناسب بازی می‌توانند کاربر را ساعت‌ها در بازی و مشغول به بازی نگهدارند.

دانلود بازی ایرانی خوش اقبال

بازی علاوه بر همه ویژگی‌های ذکر شده داستان کوتاه و کوچکی هم روایت می‌کند که باعث جذابیت چند برابری بازی می‌شود. کاراکتر موجود در بازی که همراه بازیکن است به خوبی با کاربر ارتباط برقرار می‌کند و با انیمیشن‌های جالب و دیالوگ‌های جذاب و با مزه خود کاربر را مجذوب میکند.

مجموعا می‌توان خوش اقبال را جزو بازی‌های خوش ساخت حال حاضر بازار دانست. بازی‌ای که المان‌های خلاقانه و پتانسیل زیادی برای محبوبیت دارد.

خوش اقبال کاملا از رقبای خود مانند دبرنا بهتر عمل کرده و می‌تواند به راحتی در مقایسه با آن‌ها به پیروزی برسد. پیشنهاد می‌کنیم این بازی جذاب را تجربه کنید و در خوش اقبال اقبال خود را محک بزنید.


[تماشا کنید] نیم نگاهی به بازی خوش اقبال: