بعضی از سرگرمی‎های برای ما همیشه آن حس نوستالوژی خود را دارند. یکی از آن‎ها بدون شک بازی مار و پله است که در کودکی یقینا آن را زیاد بازی کرده‎اید. قصد داریم در این مطلب بازی مار و پله را برای شما معرفی کنیم که ساخته‌ای از سازنده بازی محبوب منچرز یعنی استودیو اینسایتل است.

در این بازی مارکرافت می‎توانید با افراد مختلف به صورت آنلاین مار و پله بازی کنید و از آن لذت ببرید.

بازیکنان در این بازی هیجان انگیز می‎توانند این بازی به یادماندنی را یا به صورت کلاسیک یا روی نقشه‎های متفاوت بازی کنند و با چالش‎های گوناگون روبرو شوند. ویژگی دیگر بازی شخصیت‎های ایرانی و اضافه شدن تاس‎های زیبا است.

بازی نوستالژی مارکرفت

در ابتدا با ورود به بازی، آموزشی برای شما به نمایش در می‌آید که به طور کامل گیم پلی بازی را به شما یاد می‌دهد، پس از آن وارد یک لیگ می‌شوید و با سه بازیکن دیگر به رقابت می‌پردازید، برنده کسی است که زود تر از دیگران با استفاده از نردبان ها و مسیرهای امن خود را به خانه پایان برساند.

این بازی بجز تفاوتی که در تعداد تاس‌ها به چشم می‌خورد به طور کلی از قوانین بازی مار و پله نوستالژیکی که بارها تجربه کرده‌ایم، پیروی می کند.

پس از اتمام این دو مرحله وارد صفحه اصلی بازی می‌شوید که می‌توانید در آن آواتارتان را به روز رسانی کنید و یا به تعداد محدود نام پروفایلتان را تغییر دهید. همچنین می‌توانید با سر زدن به صندوق جوایز، هدیه خود را از بازی به صورت روزانه دریافت نمایید.

بازی دو حالت کلی گیم پلی دارد که از ذات یکسانی پیروی می‌کنند.

در قسمت آنلاین به طور تصادفی 3 حریف برای شما پیدا می‌شود و رقابت در بازی برای کسب جایزه آغاز می‌شود، فراموش نکنید که شروع هر بازی همانند سبک بازی‌های استودیو مینی کلیپ، هزینه ورودی مشخصی دارد که به صورت نرولی مرتب شده است و قطعا با افزایش هزینه ورودی جایزه و سطح رقیبان بالا می‌رود.

با مراجعه به بخش بازی با دوستان می‌توانید تعداد الماس مشخصی را به ازای ارسال دعوت نامه پرداخت کنید و دوستان خود را به اکانتتان اضافه نمایید. اگر چه این تکنیک کمی برای کاربران مبتدی با بازخورد منفی می‌تواند روبه رو باشد اما یک روش محبوب برای دورهمی‌ها محسوب می‌شود.

مار و پله آنلاین

خصوصیات مارکرفت در یک نگاه:

  • امکان انجام بازی در دو حالت آنلاین و با دوستان
  • جوایز روزانه و تشویق کاربران به بازگشت
  • وجود لیگ‌های متنوع با جوایز متفاوت
  • جدول رتبه‎بندی بازیکنان و درج امتیازها به صورت آنلاین و فوری
  • امکان ذخیره تمامی اطلاعات بازی سرور آنلاین تا اطلاعات شما بعد از پاک شدن بازی از بین نرود و روی تمامی موبایل‎ها و تبلت‎هایتان بتوانید به آن‎ها دسترسی داشته باشید.
  • امکان چت آنلاین با سایر رقیبان
  • قابلیت شخصی سازی پروفایل کاربری

همچنین امکان رد کردن فوری آموزش و استفاده از 2 تاس در هنگام بازی، تا حد قابل توجهی سرعت بازی را بالا برده است که با توجه به رقیبان متعدد مارکرفت، این یک نکته قابل توجه محسوب می‌شود.

امیدواریم که در آپدیت‌های بعدی مشکلات جزئی بازی نیز بر طرف بشوند و کاربران راحت تر بتوانند با اینترنت از تجربه این بازی لذت ببرند. برای دانلود این بازی می‌توانید از طریق لینک زیر به کافه بازار و آن را دانلود کنید.