همه ما با بازی های قدیمی خاطرات جذاب و دلنشینی داریم. بازی هایی که کودکی ما با آنها میگذشت و ساعت ها با آنها سرگرم میشدیم. در دوره ای که خبر از بازی های رنگارنگ و متنوع ویدیویی وجود نداشت این بازی ها بودند که ما را سرگرم میکردند.

شاید بیشترین سهم را در این بین بازی های تخته ای مثل مار و پله، منچ و دبرنا و.. داشتند. بازی هایی که در عین سادگی در روزگار ساده آن روزها دنیای بچه ها و نوجوانان را رنگ و بویی دیگر میبخشیدند.

احتمالا یادتان می آید زمانی که در آخرین خانه مار و پله در خانه مار قرار میگرفتیم و به عقب برمیگشتیم یا زمانی که با بچه های فامیل بر سر اینکه اول مهره چه کسی در منچ به پایان مسیر خواهد رسید چه کل کل ها که نمیکردیم! و چقدر ساده با شش آمدن تاسمان به هوا میپریدیم و شاد و خوشحال میشدیم!!

شاید با خواندن این مطالب شما هم دوست دارید به یاد دوران کودکی خود یکبار دیگر منچ بازی کنید؛ یکبار دیگر به دور از استرس و دغدغه های روزمره و شلوغی شهر در گوشه ای برای دقایقی هم که شده با خیال راحت بازی کنید و به روزهای گذشته برگردید.

دانلود بازی منچرز

این بازی ها هم مانند تمام المان های دیگر زندگی از خرید کردن تا کتابخوانی با پیشرفت زندگی با ما به دنیای مدرن سفر کرده اند. امروز همانطور که می توانید به سادگی با چند کلیک به کارهای خود برسید؛ کتاب بخوانید؛ خرید کنید یا به آرشیو فیلم های نوستالژی خود دسترسی داشته باشید میتوانید بازی های دوران کودکی خود را نیز بار دیگر تجربه کنید.  بازی هایی مانند کافه گیم که دروازه ای به دنیای کودکی شما باز میکنند.

این بار اما “اینسایتل” با توسعه و انتشار بازی “منچرز” یکبار دیگر شما را به دوران کودکی خواهد برد؛ فقط با چند کلیک در گوشی هوشمندتان! با نقد و بررسی بازی منچرز در بازیاتو همراه ما باشید.

زیبا و دلنشین!

منچرز همانند بازی منچ از همان منطق پیروی میکند. تاس بریز؛ حرکت کن و از حریفان پیشی بگیر! ساده و جذاب مثل دوران کودکی!

منچرز همانند بازی منچ از یک منطق پیروی میکند. تاس بریز؛ حرکت کن و از حریفان پیشی بگیر! ساده و جذاب مثل دوران کودکی!

جذابیت بازی وقتی دو چندان خواهد شد که گرافیک چشم نواز آن را مشاهده کنید! المان های گرافیکی که به بهترین شکب ممکن پیاده شده و حس آرامش را به کاربر القا میکند. میتوان گفت اینسایتل در زنده کردن خاطرات و جذب کاربر به بازی موفق بوده است و از لحاظ بصری بازی هیچ چیزی کم ندارد و کاملا راضی کننده است و میتواند هرکاربری را مجذوب خود کند.

در کنار زیبایی گرافیکی بازی گیم پلی نیز بسیار روان و مناسب طراحی شده؛ روی تاس بزنید و سپس مهره ای که مایل به حرکت آن هستید را انتخاب کنید تا حرکت کند! همه چیز در عین سادگی به بهترین شکل ممکن طراحی شده است.

محیط بازی منچرز : منچ آنلاین

تنها یا گروهی؟

همه ما منچ را یک بازی گروهی و چند نفره میدانیم. بازی ای که در کودکی اگر کسی نبود که با ما بازی کند معنی ای نداشت و عملا توانایی بازی نداشتیم. در منچرز اما همه چیز فرق میکند! اگر تنها هستید میتوانید با هوش مصنوعی به بازی بپردازید! هوش مصنوعی ای که گاهی میتواند بیشتر از چیزی که فکر میکنید خوب بازی کند!

همچنین شما میتوانید با دوستانتان به صورت گروهی بازی کنید و بازهم مثل دوران کودکی با هم رقابت کنید. رقابت شیرین نوستالژی که ساعات خوشی برای شما خواهد ساخت.

اما اگر تنها هستید و علاقه ای به بازی با هوش مصنوعی نیز ندارید مشکلی نیست! بازی آنلاین مخصوص شماست! بازی ای که در آن میتوانید با سایر کاربران به صورت آنلاین  و ریل تایم بازی کنید. اما مواظب سکه هایتان باشید! برای هربار بازی به منابع نیاز خواهید داشت.

محیط بازی اندرویدی منچرز

بیشتر از یک منچ ساده!

استودیو اینسایتل علاوه بر اینکه توانسته از تمامی پتانسیل های موجود یک بازی قدیمی استفاده کند و همراه با یک گرافیک مناسب بازی منچ را به خوبی به یک بازی مدرن تبدیل کند با نوآوری توانسته المان های جذابی به بازی اضافه کند. امکاناتی از جمله چت و کل کل با سایر کاربران در حین بازی؛شخصی سازی شکل ظاهری مهره و صداهای زیبا و مناسب در حین بازی مثل صدای تاس یا حرکت مهره ها توانسته تمام نیازهای کاربر را جوابگو باشد.

اگر علاقه مند به بازی منچ و تجربه این بازی بر روی گوشی هوشمندتان هستید منچرز بهترین انتخاب ممکن است. منچرز حتی میتواند لذت بخش تر از دوران کودکی و منچ تخته ای باشد. تجربه این بازی خالی از لطف نیست و به همه پیشنهاد میکنیم.