مدتی است که در وبسایت بازیاتو تصمیم به معرفی برترین عناوین سال گذشته گوگل پلی گرفته ایم. از جمله بازی‌های لیست برترین‌های 2019 گوگل پلی میتوان به Toy Story و Fishing Life اشاره کرد.

امروز نیز قصد داریم یکی دیگر از بازی‌های موجود در برترین‌های 2019 گوگل پلی را با نام Ailment معرفی کنیم. بازی ای که در سبک اکشن و با گرافیکی پیکسلی است و میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی در اوقات فراغت باشد.

این بازی علی رغم حجم پایین و گرافیک پیکسلی و نسبتا ساده خود از هیجان و جذابیت راضی کننده‌ای برخورد دار است و میتواند شما را ساعت‌ها درگیر کند و به چالش بکشد. اگر علاقه مند به بازی‌های اکشن و یا پیکسلی هستید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

تصویری از Ailment

کلاسیک مدرن

حتما شما هم بازی‌های قدیمی و نوستالژی با گرافیک پیکسلی را به یاد دارید. بازی‌هایی که زمانی ساعت‌ها با آن‌ها سرگرم می‌شدیم و میتوانستند دنیای تازه‌ای برای ما بسازند.

حالا پس از سال‌ها گذشت از آن روزها و به بازار آمدن کنسول‌ها و بازی‌های جدید و مدرن همچنان بازی‌های این نوع گرافیک طرفداران خاص خود را دارند. پسکیل ارت همچنان هم جذاب است و بازی‌های این سبک معمولا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. از جمله این بازی‌ها میتوان به بازی Fury Survivor: Pixel Z اشاره کرد.

بازی Ailment هم از همین بازی‌هاست. بازی ای که با استفاده از گرافیک خاص و نوستالژی خود طرفداران پیکسل ارت را جذب میکند و از طرف دیگر با گیم پلی سریع و امروزی و استفاده از سلاح‌ها و المان‌ها و داستان مدرن میتواند کاربرانی که چندان رابطه خوبی با پیکسل ارت ندارند نیز راضی کند.

تصویری دیگر از Ailment

سریع و خشن

بازی Ailment گیم پلی نسبتا ساده‌ای دارد و با توجه به گرافیک ساده بازی شاید در اولین نگاه چندان چالش برانگیز نباشد. اما اشتباه نکنید. Ailment گیم پلی به شدت سریعی دارد و باید با دقت و سرعت کافی بازی کنید. شما میتوانید از سلاح‌های گوناگون استفاده کنید اما گاهی بازی با بهترین سلاح‌ها نیز چالش برانگیز است.

بعضی از مراحل بازی واقعا سخت و چالش برانگیز هستند و شما باید با دقت به بازی بپردازید. هیجان بازی نیز قابل توجه است و کاربر به خوبی با فضای بازی درگیر میشود. در کنار گیم پلی مناسب وجود داستان در بازی میتواند به جذابیت بیشتر بازی کمک کند.

داستان بازی از این قرار است که شما در سفینه‌ای فضایی از خوابی طولانی بیدار میشوید و متوجه پخش ویروسی در سفینه میشوید. به طوری که کارکنان و همراهان شما تبدیل به موجوداتی شبیه زامبی ها شدند و قصد کشتن شما را دارند.

تصویر سوم از بازی Ailment

بازی شباهت بسیار زیادی چه از نظر داستان و چه از نظر گرافیک به بازی Dead Rain 2 دارد. با این تفاوت که در Ailment نمای دوربین از بالاست و همچنین گیم پلی بازی متفاوت؛ سریعتر و هیجان انگیز تر است.

در مجموع میتوان از بازی Ailment به عنوان یک اثر فاخر و ارزشمند که قطعا ارزش تجربه را دارد نام برد. فراموش نکنید که این بازی جزو لیست برترین بازی‌های 2019 گوگل پلی بوده؛ رایگان است و تنها 40 مگابایت حجم دارد. تجربه این بازی به شدت پیشنهاد میشود.