بازی‎های نقش‎‌آفرینی موبایل طرفداران خاص خود را دارند ولی بازی fury survivor pixel z سعی می‎کند با ایده‎پردازی متفاوت خود طرفداران زیادی به دست آورد.

در این بازی که فضایی آکنده از زامبی و موج وحشت دارد، بازیکن در نقش یک کارگر ساختمان باید خانواده خود را پیدا کند.

شیوه بیان بازی متفاوت است و نمای دید از بالا به سمت پایین فضای آن را جذاب کرده است. داستان بازی fury survivor pixel z در سال 2025 رخ می‎دهد که ویروسی به اسم Z تمام جهان را آلوده کرده است و می‎تواند باعث انقراض نسل بشر شود.

نتیجه آلودگی افراد به این ویروس تبدیل شدن به زامبی‎های مرگبار و خطرناکی است که می‎خواهند مردم باقیمانده را آلوده کنند. شما در این بازی نقش یک کارگر ساختمان و سرباز سابق نیروی دریایی را دارید که متوجه می‎شوید همسر و دخترتان گم شده‎اند و باید آن‎ها را پیدا کنید.

شروع این بازی ساده ولی جذاب با یک قسمت آموزشی کوچک است که در آن شیوه هدایت شخصیت خود را در بازی یاد می‎گیرید. در طرف چپ نمایشگر، یک آنالوگ مجازی قرار گرفته است تا بازیکنان به کمک آن بتوانند شخصیت اصلی داستان را به جاهای مختلف هدایت کنند.

در سمت راست نیز دکمه‎های دیگری قرار گرفتند که اصلی‎ترین آن‎ها برای ضربه زدن به زامبی‎ها استفاده می‎شود و توسط سایرین می‎توانید سلاح‎ها را عوض یا خشاب‎گذاری کنید.

تیم طراح بازی قصد داشته است با استفاده از یک مکانزیم ساده برای هدایت شخصیت بازی، جذابیت آن را بالا ببرد. تعداد دکمه‎های بازی زیاد است و ممکن است شما را گیچ کند ولی استفاده از ویژگی Aim Assist باعث می‎شود به راحتی با هدف قرار دادن زامبی‎ها به سمت آن‎ها شلیک و نابودشان کنید.

این ویژگی زمانی که تعداد آن‎ها زیاد می‎شود بسیار مفید است. یکی از نکات برجسته بازی مبارزه‎های مختلف داخل آن است.

دانلود بازی فیوری سروایو پیکسل زد

زامبی‎ها به نحوی طراحی شدند که قدرت آن‎ها هر چه جلوتر می‎روید بیشتر و کشتن آن‎ها سخت‎تر می‎شود. علاوه بر این تنوع بالایی دارند تا بازی برای شما کسل‎کننده نباشد.

برای موفقیت در بازی fury survivor pixel z باید شیوه استفاده از سلاح‎های خود را مدیریت کنید؛ از سلاح‎های قدرتمندتر مانند شات‎گان یا کلت برای زامبی‎های دشوارتر و از وسایل ساده مانند چوب بیس‎بال برای زامبی‎های ساده استفاده کنید.

علت آن کمبود مهمات در اواسط بازی است که خود این قضیه می‎تواند چالش بازی را زیاد کند یا حتی یک نکته منفی برای آن به شمار رود. علاوه بر مهمات باید حواستان به بانداژ و جعبه کمک‎های اولیه نیز باشد.

مراحی بازی متنوع طراحی شده‎اند و فضای شهر به نحوی است که بیننده بعد از مدتی انگیزه بیشتر برای بازی را به دست می‎آورد. وجود عناصری مانند بشکه‎های انفجاری یا خودروهایی که آتش گرفته‎اند می‎توانند به کمک شما در کشتن زامبی‎ها بیایند.

یکی دیگر از خلاقیت‎های بازی وجود بعضی از قدرت‎های خاصی برای شخصیت اصلی است تا با کمک آن‎ها زامبی‎های بیشتری را از بین ببرید مانند کار گذاشتن مین، بالا بردن قدرت به مدت چند ثانیه یا افزایش سرعت دویدن. به دنبال پیشرفت بیشتر در بازی، قدرت‎های شما نیز بیشتر می‎شوند و همچنین به کمک آیتم‎های اولیه می‎توانید سلاح‎های کشنده‎تری بسازید.

در نتیجه با کمی خلاقیت می‎توانید جذابیت بازی را خودتان بیشتر کنید. با وجود این که گرافیک بازی به صورت پیکسلی است ولی جلوه‎های بصری بازی و شیوه نشان دادن خشونت داخل آن به بهترین شکل انجام شده است.

ویژگی بعدی که باید به آن اشاره کنیم موسیقی متن است که هیجان بازی را افزایش می‎دهید.

اگر به دنبال یک بازی نقش‎آفرینی داستان‎محور و همچنین با تجربه متفاوت هستید، بازی fury survivor pixel z را به سادگی پیشنهاد می‎کنیم.

خصوصیات بازی fury survivor pixel z در یک نگاه:

  • گرافیک پیکسلی متفاوت و جذاب
  • طرح داستانی قوی
  • گیم‎پلی ساده
  • استفاده از خلاقیت برای کشتن زامبی‎ها
  • وجود مکان‎های گوناگون در بازی
  • زامبی‎های متفاوت به همراه زامبی رئیس
  • مجموعه متنوعی از سلاح‎ها به همراه لباس و قابلیت ارتقاء آن‎ها
  • پیدا کردن حیوانات و استفاده از آن‎ها در مبارزه‎ها
  • ساخت پناهگاه
  • ماموریت‎های ویژه