احتمالا تا به حال بازی‌های بی انتها و بدون پایان زیادی را تجربه کرده‌اید. بازی‌هایی که تنها و تنها به انجام دادن کاری خاص میگذرند و ریتمی یکنواخت دارند. بازی‌هایی مثل Rise Up که پایانی ندارند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌ها را داریم که در سبک ورزشی قرار دارد. اما با اینحال خالی از هیجان بسیار بالا؛ خشونت و یا سرعت است. اما آرامشی خاص را به شما هدیه می‌کند.

این بازی Fishing Life‏ نام دارد و توسط استودیو Nexelon inc توسعه داده شده است. در این بازی شما تنها با قایقی به دل آب میزنید و به ماهی گیری میپردازید. شاید در نگاه اول بازی بسیار ساده به نظر برسد اما همین گیم پلی ساده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. اگر به دنبال یک بازی آرامش بخش برای رهایی از دغدغه‌های زندگی هستید این مطلب مخصوص شماست.

تصویری از Fishing Life

قلابت رو با قدرت بنداز

گیم پلی بازی Fishing Life بسیار ساده است. شما با حرکاتی مختصر و محدود سرکار دارید که شامل حرکت قایق رو به جلو و عقب، انداختن قلاب در آب با قدرت مورد نظر و بالا کشیدن قلاب در زمان مناسب است. البته در کنار این‌ها بخش‌ها و امکانات دیگری نیز برای کاربر وجود دارد.

از جمله امکانات جذاب و جالب بازی میتوان به امکان ارتقای قسمت‌های مختلف چوب ماهی‌گیری، خرید طعمه جدید و خرید قایق و حتی تغییر کاراکتر بازی اشاره کرد. بخشی نیز به عنوان آکواریوم وجود دارد که شما میتوانید بعضی از ماهی‌های خود را در آن نگهداری کنید.

برای ارتقا و یا خرید در Fishing Life نیاز به پول دارید که از طریق فروش ماهی به دست می‌آید. همچنین ماهی‌های موجود در آکواریوم نیز به مرور زمان برای شما درامد خواهند داشت.

تصویری دیگر از Fishing Life

ماهی بزرگتر و کمیات تر، مبلغ بیشتر

ماهی‌های مختلفی در رنگ‌ها و ابعاد و شکل‌های گوناگون در بازی وجود دارند. گرفتن برخی از آن‌ها کار ساده‌ای است و برای برخی دیگر نیاز به ارتقای چوب ماهی‌گیری خود دارید.

برای گرفتن ماهی‌های بزرگتر شما باید علاوه بر چوب ماهی‌گیری قویتر طعمه بهتری نیز داشته باشید. به همین خاطر میتوانید به جای فروش و یا نگهداری ماهی‌های کوچک از آن‌ها به عنوان طعمه برای ماهی‌های بزرگتر استفاده کنید.

این امکانات و آیتم‌های متنوع در کنار آرامشی که در بازی Fishing Life وجود دارد و به کاربر القا میکند میتواند تا مدت‌ها شما را به دور از روزمرگی‌های زندگی سرگرم کند. گرافیک بازی نیز قابل تحسین است و می‌تواند حس خوبی به کاربر منتقل کند.

تصویری از ماهی در Fishing Life

صداگذاری بازی نیز بسیار مناسب فضای بازی است و جذابیت بازی را دو چندان میکند. موسیقی بازی از همان ابتدای کار میتواند شما را جذب کند. روند داستانی جزئی ای نیز در بازی وجود دارد تا احساس یکنواختی به کاربر دست ندهد.

از دیگر نکات جذاب بازی میتوان به تغییر نور و حالت روز در بازی اشاره کرد. شما در Fishing Life روز، شب و غروب را به خوبی تجربه خواهید کرد و حالات مختلف روز در بازی به خوبی طراحی شده اند. ضمنا بازی جزو برترین بازی‌های سال 2019 گوگل پلی میباشد که از این لیست پیش از این Toy Story Drop را معرفی کرده بودیم.

در پایان میتوان از به عنوان یک اثر مناسب و تاثیرگذار نام برد که میتواند برای هرکاربری مناسب و جذاب باشد و هر سلیقه‌ای را راضی نگهدارد. پیشنهاد میکنیم تجربه این بازی تحسین شده را از دست ندهید و از همین صفحه دانلود کنید و از غرق شدن در دنیای آرامش بخش بازی لذت ببرید.