بعد از لغو شدن E3 به دلیل فراگیرشدن ویروس کرونا، شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی نیز تصمیم گرفتند که هر یک رویدادهای خود را به صورت مجازی برگزار کنند.
رویداد یوبی‌سافت فوروارد که در آن بازار بزرگ تلفن های هوشمند فراموش نشده بودند و حال یوبی‌سافت با قدرت به این رقابت پا گذاشته است.
در سالهای اخیر بازی‌های موبایل روز به روز پیشرفت داشته و با توجه به رشد سخت افزارها و بازار مالی به میدانی برای مبارزه‌ی بزرگان بازی‌سازی تبدیل شده است.

آماده نبرد باشید، Tom Clancy’s Elite Squad اینجاست!

بعد از موفقیت بازی Rainbow six siege روی کامپیوترهای شخصی و کنسول های نسل هشتم یک شرکت چینی کلونی از این بازی را برای تلفن های هوشمند منتشرکرد که در مدت زمان بسیار کوتاهی به تعداد قابل توجهی دانلود دست پیدا کرد، یوبی‌سافت نیز به این بازی واکنش نشان داد و بعد از پیگیری‌های قضایی این بازی به طورکامل از دسترس خارج شد، شب گذشته در جریان رویداد یوبی‌سافت فوروارد، تریلر تازه‌ای از بازی Tom Clancy’s Elite Squad منتشر شد که مارا به همان حال و هوای Rainbow six siege می‌برد، اما این بار بر روی تلفن های هوشمند.

در بازی Tom Clancy’s Elite Squad شاهد حضور کاراکترهای مشهور عناوین مختلف یوبی‌سافت از جمله The devision، Rainbow six sieg ،splinter cell هستیم.
بازی شما را به نبردهایی 5 به 5 و ریل‌تایم می‌برد و در برابر شخصیت های دیگر  در حالت های pvp و کمپین قرار خواهد داد، در تریلر منتشر شده شاهد توانایی‌های منحصر به فرد هر کاراکتر بودیم که به شما توانایی آپگرید کردن این کاراکترها در طول بازی داده خواهد شد،که بتوانید بهترین تجربه را از طریق شخصیت خودتان بدست آورید، همین حالا میتوانید در گوگل پلی استور  و اپ استور به پیش ثبت نام برای این عنوان بپردازید.


در سال 2017 بود که یوبی‌سافت عنوان محبوب Brawlhalla را برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی منتشر کرد، این عنوان در مدت زمان کوتاهی جایگاه خودش در بازار را بدست آورد و به موفقیت هایی نیز رسید.

بعد از اینکه پای Brawlhalla به مسابقات ورزش‌های الکترونیک رسید، یوبی‌سافت تصمیم گرفت که از کاراکتر بازی‌های دیگر خود در این عنوان استفاده کند که Rayman افسانه ای یکی از این کاراکترهای محبوب بود؛ آبان ماه سال گذشته بود که یوبی‌سافت اعلام کرد میخواهد این عنوان را به تلفن های هوشمند بیاورد اما از آن زمان خبری از نسخه تلفن های هوشمند نبود تا اینکه در رویداد یوبی ‌فوروارد اعلام شد این عنوان در تاریخ شانزدهم مرداد ماه برای تلفن های هوشمند منتشر خواهد شد.


Brawhalla یک بازی مبارزه ای با حالت های مختلف pvp است که از کاراکترهای مختلف و با تنوع بسیار بالایی پشتیبانی میکند، هم اکنون میتوانید  برای پیش ثبت نام این بازی اقدام کنید و کسانی که اقدام به پیش ثبت نام بازی کنند هدایای ویژه ای در زمان انتشار دریافت خواهند کرد.

اما یوبی‌سافت برای موبایل گیمرها سنگ تمام گذاشت و آماری از عنوان محبوب Might & Magic: Era of Chaos ارائه کرد، طبق آمار یوبیسافت کاربران در هفت ماه اخیر سی میلیون ساعت به این بازی پرداخته اند و صد میلیون نبرد در بین آنها رخ داده است.
این آمارها برای یک بازی موبایل فوق العاده به نظر میرسد و طرفداران این عنوان باید منتظر پشتیبانی و آپدیت‌های طولانی‌تر از این بازی باشند.شما می‌توانید این عنوان را از انتهای همین پست برای اندروید و iOS دانلود کنید.


یوبی‌سافت جوایزی را برای کاربرانی که به تماشای یوبی‌فوروارد نشسته بودند در نظرگرفته بود که مهم ترین جایزه آن بازی Watch dogs 2 بود که بسیاری از کاربران به دلیل شلوغی بیش از حد سرورها نتوانسته بودند آن را دریافت کنند، شما کاربران عزیز بازیاتو میتوانید برای کامپیوترهای شخصی خود این عنوان را از  این لینک دریافت کنید.


[تماشا کنید] نیم نگاه ویدیویی و تریلر بازی‌های موبایلی معرفی شده در رویداد Ubisoft Forward